maXmedia (GSMA group) | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


maXmedia (GSMA group)


Vydané tiskové zprávy


Brit Premium - Protože víme, že na velikosti záleží

Stejně jako se liší výživové nároky dítěte, dospělého člověka a seniora, jsou vzhledem k plemeni a věku rozdílné i potřeby psů. Nekupujte svému čtyřnohému příteli velikosti S tričko XL, dopřejte mu stravu ušitou na míru. Na velikosti totiž záleží! Proto výrobce oblíbených krmiv Brit přichází s produktovou řadou Brit Premium, která jako jediná ve své kategorii dbá na rozdílné potřeby malého, velkého, mladého i dospělého psa.

Xyladecor – Jsme tady, abychom pečovali o dřevo

Xyladecor, značka prémiových produktů pro ochranu a dekoraci dřeva s více než čtyřicetiletou tradicí, se dočkal inovovaného vzhledu s moderním logotypem a grafickým designem. Zároveň ve znamení své filozofie být vždy o krok napřed, přichází s novinkami, které zvedají laťku v oblasti ochrany dřeva a jednoduché aplikace. V rámci exklusivního partnerství s mezinárodní organizací Forest Stewardship Council (FSC) se navíc Xyladecor podílí na přímé ochraně obnovitelných zdrojů podporou šetrného obhospodařovaní našich lesů.

Návrat dvojmužného jamkovače STIHL BT 360, tentokrát v ekologické variantě

Firma Andreas STIHL znovu zavádí na český trh dvojmužný jamkovač STIHL BT 360, o jehož návrat se zasloužili sami zákazníci. Tento výkonný pracant byl na českém trhu k mání zhruba do roku 2006. Vzhledem k velké poptávce po nových strojích se STIHL BT 360 vrací na český trh a bvl upraven pro ekologičtější chod.

Minerální voda Ondrášovka se záštitou Lucie Bílé a PR od společnosti maXmedia

Posílit brand Ondrášovka a povědomí o správném pitném režimu všeobecně – s takovým předsevzetím zahájil nový rok přední český výrobce minerálních vod, akciová společnost ONDRÁŠOVKA. Tváří nového projektu se stane zpěvačka Lucie Bílá, služby Public Relations bude na základě výsledku vypsaného tendru zajišťovat agentura maXmedia.

Bezdrátové dobíjení pro iPhone a luxusní kožené pouzdro s klávesnicí pro iPad od značky Dexim

Nabídka příslušenství značky Dexim pro iPhone a iPad, dostupných na českém trhu, se rozrostla o další zajímavé produkty. Mezi ty nejzajímavější a nejoriginálnější patří bezdrátová nabíječka Frixbee Wireless Charger pro iPhone a luxusní kožené pouzdro s bluetooth klávesnicí pro iPad2.

Zamilujte se na Valentýna do 69Slam

Že láska prochází žaludkem, o tom není pochyb. Ale jak lépe své druhé polovičce dokázat že nám na ni záleží, než ji obdarovat originálním dárkem? Horkým tipem na nevšední dárek je právě spodní prádlo od značky 69Slam.

Kanadská husa přilétá se zimní kolekcí Artic 11/12

Ať už se letošní zimu chystáte na polární expedici nebo na nákupy do města, Canada Goose s kolekcí Artic 11/12 vám dopřeje skutečně komfortní zázemí. Prvotřídní kanadská značka Canada Goose s tradicí více než 50 let a výrobou čistě a jen v Kanadě je fenomén známý nejenom v arktických krajinách, ale i módních centrech velkoměst.

Dexim nabije mobilní zařízení novou energií

Dexim, výrobce originálních hi-tech doplňků a příslušenství pro chytré telefony a tablety, vstupuje skrz společnost NetComp na český trh. Dexim je mladou a ambiciózní značkou, do jejíhož portfolia patří atraktivní příslušenství a doplňky nejen pro Apple iPad, iPod, iPhone, ale i další chytré telefony a tablety. Nabízí originální řešení v oblastech záložních zdrojů energie včetně solárních napájení, ochrany produktů a zábavy, která se dají použít v domácnosti i na cestách.

Dexim získá energii z agentury maXmedia

Český distributor mladé značky Dexim, výrobce originálních hi-tech doplňků a příslušenství pro chytré telefony a tablety, si pro nastartování PR aktivit a komunikace v rámci sociálních sítí zvolil agenturu maXmedia.

Modelky Mesarošová a Domanská zkusí porotcování v Miss

Známá modelka Dominika Mesarošová a Česká Miss World Denisa Domanská budou vybírat finalistky v soutěži Miss Gladiator Games 2011. Mesarošová přijala post předsedkyně poroty a s finalistkami České Miss Andreou Kabickou, Blankou Štamberskou a Českou Miss World Denisou Domanskou budou volit ty nejkrásnější slečny do finálové osmičky.

Lukáš Bauer závodí s holemi a rukavicemi LEKI

Česká lyžařská star Lukáš Bauer a německá značka světové špičky LEKI vyrábějící sjezdové, běžecké a trekové hole, hole pro nordic walking a sportovní rukavice, od teď drží za jeden provaz. Toto významné spojení vede k jedinému cíli: předvést maximální výkon na zimních olympijských hrách v Soči 2014.

Ďábelské motorky VS božská jemnost

Letošní 12. ročník freestyle motocrosssové akce FMX Gladiator Games (3. 12. od 19.45 O2 Arena) představí novinku – Miss FMX Gladiator Games 2011. Přihlášených je 44 šarmantních slečen, které bojují o post královny krásy FMX. První tři si rozdělí 100 000 Kč ve věcných cenách a mimo jiné se stanou tváří kalendáře s českými FMX jezdci, jehož výtěžek z prodeje poputuje na charitativní účely. Post předsedkyně poroty přijala Dominika Mesárošová.

FMX Gladiator Games: XII. ročník bude na krev

Letošní ročník FMX Gladiator Games přichází hned s několika lákadly. Poprvé se bude závodit o prize money v hodnotě 20 000 Euro, připraven bude skok o délce vražedných 32 metrů (více už prostor O2 Arény opravdu nedovolí). Diváci uvidí létat i osobní auto Fiat Punto a nebude chybět backflip na motocyklu Harley Davidson. To všechno za účasti finalistek Miss FMX Gladiator Games 2011.

Kai Lenny láme rekordy: stal se po druhé za sebou mistrem světa ve stand up paddle boardingu (jízdě na prkně s pádlem ve vlnách)

Vodní živel Kai Lenny píše dějiny, tak jak mu mnozí předpovídali. Tento mladičký fenomén vodních sportů se ve světovém poháru představil už, když mu bylo méně než 10 let. Minulý rok si splnil svůj velký sen, kdy vyhrál mistrovství světa v SUP. Nyní v 19 letech se stal dokonce dvojnásobným šampiónem v též disciplíně, čímž potvrzuje svou stále excelentní formu.

XII. ročník FMX Gladiator Games – letos to bude na krev

Letošní ročník FMX Gladiator Games přichází hned s několika lákadly. Poprvé se bude závodit o prize money v hodnotě 20 000 Euro, připraven bude skok o délce vražedných 32 metrů (více už prostor O2 Arény opravdu nedovolí). Diváci uvidí létat i osobní auto Fiat Punto a nebude chybět backflip na motocyklu Harley Davidson. To všechno za účasti finalistek Miss FMX Gladiator Games 2011. Praha – 24. 10. 2011 - V sobotu 3. prosince od 19:45 v O2 Aréně tradičně vypukne jeden z největších freestyle motocrossových světových svátků pro celou rodinu – legendární FMX Gladiator Games s pořadovým číslem 12.

SEKAČKY SE CHYSTAJÍ K ZIMNÍMU SPÁNKU Než je ale uložíte do pelíšku, potřebují pořádně vydrbat, vyčistit zuby, ale pozor – žádné dlouhé sprchování.

Zatímco motorové pily lze používat po celý rok, sekačky čeká dlouhý zimní spánek. Po intenzivním nasazení v létě si sekačka zaslouží nejen potřebný odpočinek, ale i vhodnou zazimovací proceduru. Je li totiž na chladné období dobře připravená, bude v dobré formě i příští sezónu. Přicházíme s několika tipy a radami, jak postupovat, aby vaše sekačka přečkala zimu bez úhony. Pokud byste si je všechny nezapamatovali, nezoufejte. Stačí, když si vzpomenete na každodenní rituál ukládání vlastních malých rošťáků, a máte vystaráno. A pamatujte: vodu prosím NE.

Pikantní nadělení pod vánočním stromkem

Stop nudnému spodnímu prádlu, které najdeme každý rok pod stromkem. Se značkou 69Slam to teprve budou sladce kuriózní Vánoce. 69Slam bude vždy tou správnou volbou. Je luxusní, příjemné a vysoce funkční. Přinášíme tipy pod vánoční stromek, za které by se při nadělování dárků nestyděl ani Santa.

Sportovní, elegantní a nadčasová: zimní kolekce Schöffel 11/12

Přední německá značka Schöffel je proslulá svou vysokou kvalitou a osobitým designem. Tématem nové zimní kolekce je příroda, barvy a elegance spojená s funkčností. Její hlavní múzou se staly horské sporty a lyžování s důrazem na pohodlí a nadstandardní komfort.

Motorová pila STIHL MS 201 T: s důrazem na detail

Firma Andreas STIHL, největší výrobce motorových pil na světě, uvádí na trh STIHL MS 201 T, speciální motorovou pilu určenou pro ošetřování stromů. Optimální chování stroje při práci, obslužný komfort a moderní motor 2-MIX s nízkou emisí spalin a sníženou spotřebou paliva, předurčují STIHL MS 201 T k té nejjemnější práci v zahradnictví, krajinářství, práci v korunách stromů, ale i v komunální oblasti.

Kočky žijící venku se dočkaly: Brit pro ně servíruje krmivo na míru

Praha, 3. října 2011 – Společnost Vafo Praha, producent oblíbených krmiv Brit, přichází s novou recepturou Brit Care Cat Outdoor, která koresponduje se speciálními potřebami koček z džungle venkovního života. Spojením hypoalergenní receptury, zesíleného obsahu tuku i výživových látek dostává kočka vhodné množství energie a základ silného imunitního systému.

Nové tlakové čističe STIHL RE 143 a RE 163 PLUS Kompaktní design, nízká hlučnost a profesionální výsledky

Firma Andreas STIHL na český trh přichází s novými vysokotlakými čističi poloprofesionální třídy STIHL RE 143 a STIHL RE 163 PLUS. Tyto modely najdou široké uplatnění při údržbě okolí domu, v komunální oblasti, stavebnictví a při čištění automobilů či zemědělské techniky. Oproti předchozím modelům jsou STIHL RE 143 a STIHL RE 163 PLUS díky kompaktnějším rozměrům skladnější a snadnější užití zaručuje i jejich nová ergonomická konstrukce. Příjemnou novinkou je snížení provozního hluku nebo vyšší životnost a spolehlivost strojů díky materiálovým a konstrukčním inovacím. Funkčním upgradem je v podvozku integrovaná nádrž na čisticí prostředek, model STIHL RE 163 PLUS navíc oplývá výklopným integrovaným hadicovým bubnem s hadicí pro přípojku vody.

Schöffel sponzoroval Gerlinde Kaltenbrunner při výstupu na K2

Rakouská horolezkyně Gerlinde Kaltenbrunner (40) se stala vůbec první ženou, která dosáhla všech 14 osmitisícových vrcholů bez použití umělého kyslíku. Poslední z nich, horu K2 (8 611 m n. m.), pokořila 23. srpna v 18:18 pakistánského času s dalšími třemi horolezci. Při této extrémní výpravě byla vybavena funkčním oblečením německé značky Schöffel.

Martin Komárek opět boduje: na kontě má další bronz z mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports

Světový šampionát, jenž se konal o tomto víkendu 3. a 4. září v nizozemském Roermondu, byl v závodě jednotlivců úspěšný pro českého dřevorubce Martina Komárka. Ten se celkově umístil na třetím místě za Švýcarem Christophem Geisslerem a obhájcem titulu a nejlepším dřevorubcem světa Jasonem Wynyardem, který se letos představil i českému publiku v Mikulově na mistrovství ČR. Držitel světového rekordu v disciplíně STIHL Stock Saw Martin Komárek má na trojky štěstí. Je to jeho již třetí bronz z MS STIHL Timbersports, což také vypovídá o vysoké úrovni českého dřevorubeckého sportu.

69SLAM: NOVÁ KOLEKCE PODZIM / ZIMA 2011

CO SPOJUJE DOHROMADY AFRIKU, PANDU A SANTU…PODÍVEJTE SE NA NOVOU PODZIMNÍ KOLEKCI 69SLAM A BUDE VÁM TO JASNÉ. DŮVTIPNÉ VZORY ZARUČENĚ ROZHYCUJÍ KAŽDOU ZMRZLOU KOST.

Motorové pily STIHL MS 231 a STIHL MS 251 Spojení lehkosti a výkonu

Firma Andreas STIHL, největší výrobce motorových pil na světě a producent oblíbené zemědělské a zahradní techniky, uvádí na trh nové motorové pily STIHL MS 231 a STIHL MS 251. Jedná se o skutečně lehké, ale zároveň výkonné motorové pily pro náročnější i příležitostnou práci se dřevem a stromovými porosty. Vynikají svou snadnou ovladatelností, nízkou úrovní vibrací a díky unikátnímu systému vzduchové filtrace tyto stroje avizují více než dvojnásobnou životnost filtru ve srovnání s předchozími modely.

Outd oorová kamera Contour+ Ten nejextrémnější úhel pohledu

Outd oorová kamera Contour+ Ten nejextrémnější úhel pohledu Společnost BTK Group uvádí na český trh outdoorovou kameru Contour+, která je s největší čočkou o velikosti 2,8“ leaderem v oblasti sportovních kamer. Kamera zachycuje video v rozlišení 1080p a díky otočnému objektivu zaznamenává vysoce kvalitní obraz s minimálním zkreslením a současně nabízí funkci rybího oka s širokoúhlým záběrem až 170°. Samozřejmostí je nahrávání a streaming ve Full HD kvalitě.

Adrenalinový nášup na Horsefeathers FMX Jam Volume 6

Skvělé počasí přálo freestyle motocrossové akci Horsefeathers FMX Jam, která jako už tradičně nabídla nevídanou show, letní festivalovou atmosféru a pořádný rock´n´roll. Posuďte sami: 10 jezdců, 4 000 fanoušků, 1 píchlá guma, 1 uvařený motor, a to všechno v šesti adrenalinových hodinách. Akci i letos předcházela Phoenix – Zeppelin Session, kde si kluci zařádili ve volném terénu.

Vyberte si barvy a tvary oken podle svých představ

Rekonstruujete chalupu či stavíte nový dům? Chcete kromě kvalitních materiálů využít i různá barevná provedení? Německá společnost VEKA AG, největší výrobce plastových okenních profilů na světě, nabízí vše v jednom. Kvalitní profily třídy RAL A, vysokou energetickou úspornost, tvary a barevné variace, na jaké si vzpomenete. Barvy můžete i různě kombinovat – využít jinou variaci z vnitřní a vnější strany.

Horsefeathers FMX Jam 2011 - detailní program update

Divoký, nespoutaný, pohodový, nabitý energií, muzikou, adrenalinem a pekelnými triky ve vzduchu na motorce – to je Horsefeathers FMX Jam s pořadovým číslem 6. Opět se můžete těšit na jezdce z celého světa, kteří Vám nabídnou nevídanou freestyle motocrossovou podívanou. VSTUP ZDARMA!!! Tento krátký update Vám přináší další detailní informace o programu a JAMU.

Vyzkoušejte první polarizační plavecké brýle značky SWANS

Společnost SWANS představila první polarizační plavecké brýle, které redukují odlesky a oslňující světlo z vodní hladiny. Tuto schopnost brýlí ocení plavci jak v krytých bazénech, tak i v těch venkovních, kde dochází k častému výskytu nepříjemně oslnivých paprsků.

Tablety ZED M7U a ZED M7UGW - dostupný komfort

Moderní on-line komunikace vyžaduje nepřetržitý přístup k síti. Ten nabízí jednoduše přenositelné tablety se stálým připojením přes WiFi, nebo 3G modem. A když se s všudypřítomným internetovým dosahem spojí dostatečná vnitřní i externí paměť, schopnost pracovat s multimediálními soubory, oblíbený systém Google Android a víc, drží uživatel v ruce ZED M7U, nebo ZED M7UGW, elegantní a cenově atraktivní tablety.

SNICKERS NUTCASE TÝM: LETNÍ UP AND DOWN

Banda ze SNICKERS Nutcase týmu má na svém kontě nejen další úspěchy, ale i zranění, bez nichž se extrémní sport bohužel neobejde. Michael Beran se v závodě Nike the Pool Jam umístil na druhém místě, ale vzápětí si vymkl kotník a přetrhal vazy. Libor Podmol „přiložil ruku k dílu“ a poležel si ve švýcarské nemocnici se zlámanými žebry a propíchnutou plící. Martin Koreň už leští motorku na srpnový Horsefeathers FMX JAM 2011 a Michal Novotný si naordinoval cyklo disciplínu na Adrenalin Cupu. Toho se měl účastnit i Tomáš Kraus, který nakonec alespoň prožil svůj první seskok padákem a už teď ví, že to nebylo naposledy. Martin Černík provětral prkno na surfingovém mistrovství České a Slovenské republiky ve Francii a čerstvý televizní spot s Romanem Červenkou připomíná, jak důležité je na sobě pracovat.

Upusťte uzdu adrenalinu a zkroťte draka při kurzech kiteboardingu s Kitesportems

Neváhejte tento sport sami vyzkoušet. Rádi pro Vás připravíme speciální kurz přesně na míru Vašim mediálním požadavkům a vrtochům. Ovládněte draka nad hlavou, využijte síly větru a nechte se prohánět po vodní hladině. Jakmile ochutnáte tuto nepoznanou dávku adrenalinu, zcela jistě kitování propadnete. Přestože je tento nový sport někdy označován jako adrenalinový, tak je opravdu pro každého, nezáleží na věku, ani na pohlaví. Můžete si užít kouzlo rychlé jízdy, jen tak se vozit nebo se nechat katapultovat do výšin a věnovat se náročným freestylovým trikům a parádičkám. Kurzy kitování pořádá Kitesport, jedna z nejstarších a nejprestižnějších kitových škol, která opravdu dbá na bezpečnost a správné postupy výuky, které jsou mnohdy opomíjeny. Kurzy probíhají ideálně na německé Rujaně ve Wieku nebo také na Lipně v Černé v Pošumaví v kite základně v kempu Lipno.

Značka SH+ představuje novou řadu brýlí REACTIVE

Značka SH+ přichází s novou řadou slunečních brýlí REACTIVE. Speciálním rysem této řady je neobyčejná vlastnost čoček, které se dokážou přizpůsobit světelným podmínkám. Modely RG 4200 a RG 4700 disponují skly polarizačními, model RG 4700 PLUS navíc i fotochromatickými.

TOI TOI připravil plně mobilní kempy nejen pro účastníky letních festivalů

Společnost TOI TOI, lídr v oblasti mobilních sanitárních systémů, přichází na trh s novým produktem TOI TOI Camp, plně vybaveným mobilním kempem, který je určený pro letní festivaly a další masové akce pod širým nebem. Jedná se o plně mobilní systém s kapacitou až 10 000 osob. Kemp nabídne maximální možný komfort na úrovni klasických moderních kempů.

Posledním přírůstkem do AKU programu firmy STIHL je řetězová pila MSA 160 C-BQ

Společnost Andreas STIHL uvádí poslední letošní novinku ve svém akumulátorovém programu, který tak čítá hned sedm výrobků v pěti rozdílných produktových kategoriích. Nováčkem je vůbec první akumulátorová řetězová pila v historii firmy, která již několik desetiletí udává trendy ve vývoji motorových pil. STIHL MSA 160 C-BQ přináší vysoký výkon a pracovní komfort. Osvědčí se jako ideální pomocník při řezání palivového dříví, péči o pozemek a zahradu, při dřevostavbách na kutilské i profesionální úrovní a také pro řezání v uzavřených prostorech. Je vybavena novým pilovým řetězem 1/4"-PM3 s nízkými vibracemi a malými zpětnými rázy. Ten byl speciálně vyvinut pro lehké a kompaktní motorové pily. Lišta o velikosti 30 cm je vhodná na větve a malé stromy o průměru do 20 cm. Srdcem pily je bezkomutátorový motor EC, jež získá až o 55 % více výkonu z akumulátoru a přitom jej šetří, neboť životnost akumulátoru stoupne až o 70 %. Mimo to přesvědčí nízkou hmotností, kompaktními rozměry a mechanickými díly téměř nepodléhajícími opotřebení.

Výrobce oblíbeného krmiva Brit přichází se superprémiovými masovými konzervami pro psy

Společnost Vafo Praha s.r.o., výrobce populárních suchých krmiv Brit, přichází na trh s novinkou Brit Boutiques Gourmandes – šťavnatými masovými konzervami pro psy v superprémiové kvalitě. Reaguje tak na zájem chovatelů o konzervy se 100 % podílem masa pro skutečné psí gurmány. Absolutní prioritou produktů Brit Boutiques Gourmandes je výjimečná chuť z široké palety jehněčího, lososového, kachního, kuřecího, králičího, hovězího masa a zvěřiny. Exkluzívně vysoký podíl masa je obsažen v každé ze tří variant nových masových konzerv: True Meat Bits (skutečné kousky masa), Paté with Bits (paté s kousky masa) a One Meat (jednodruhový zdroj masa).

PĚKNÉ OSTRÉ PRÁDLO A JEŠTĚ OSTŘEJŠÍ PARTIČKA SPORTOVCŮ

www.69slamshop.cz 69Slam je průkopníkem originálního funky spodního prádla a plavek. Kromě původního designu vyniká i kvalitou, jež snese každý extrém. To dokazuje i tým sportovců podporovaných touto neotřelou značkou, který dobře ví, že cítit se pohodlně je základem špičkového výkonu.

Jan Svoboda z Liptálu u Vsetína se stal již pošesté v řadě v Mikulově mistrem české republiky v dřevorubeckém sportu STIHL TIMBERSPORTS

Nejlepší současný sportovní dřevorubec planety Jason Wynyard předvedl své umění více než třem tisícům nadšených diváků. Mikulov 29. května – Krásné počasí a nádherné prostředí amfiteátru v Mikulově hostilo poprvé mistrovství České republiky v dřevorubeckém sportu STIHL® TIMBERSPORTS®. Více než 3 000 nadšených a bouřících diváků přišlo podpořit naše nejlepší sportovní dřevorubce a shlédnout umění mistra největšího, Jasona Wynyarda z Nového Zélandu. Jason je dřevorubecký Goliáš, který měří 192 cm a váží 130 kg. Je devítinásobným mistrem světa ve STIHL Timbersports, mimo jiné je i držitelem několika světových rekordů a v roce 2008 se stal maorským sportovcem roku. Divákům se tento obr představil ve třech disciplínách (Springboard, Standing Block Chop, Underhand Chop) a soupeřem mu byl náš Martin Komárek, který je mimo jiné vicemistrem světa a čtyřnásobným mistrem Evropy. Wynyard potvrdil svou nadvládu a ve všech disciplínách zvítězil.

Motorová pila STIHL MS 241 C-M – nový malý profesionál

Firma Andreas STIHL, největší výrobce motorových pil na světě, uvádí na trh motorovou pilu STIHL MS 241 C-M. Jedná se o první model s řízením motoru M-Tronic ve standardním vybavení. Tento systém elektronicky řídí motor a udržuje trvale optimální výkon, ulehčuje startování a nabízí velmi dobrou akceleraci. Pilu pohání moderní motor s technologií 2-MIX, který vyniká nízkou emisí spalin a sníženou spotřebou paliva. STIHL MS 241 C-M je Menší pila s nižší hmotností a překvapivým výkonem, která je určena především pro profesionální použití, ale své uplatnění zcela jistě najde i u náročných domácích uživatelů. Optimální chování při vedení stroje a velmi nízká úroveň vibrací zajišťují komfortní a síly šetřící práci.

Zuzana Martínková míří ve YIT na pozici Brand Development Manager pro region CEE

Od 1. června 2011 bude mít Zuzana Martínková v mezinárodní skupině YIT nově na starosti rozvoj značky YIT a konceptu YIT Home v CEE regionu a Pobaltí. Dosud působila ve YIT na pozici Marketing & Sales Manager pro Českou republiku.

maXmedia: SNICKERS NUTCASE TÝM: ŽIVOT V POKLUSU

Ve velmi krátké době stihli členové SNICKERS Nutcase týmu opět nasbírat četné úspěchy. Libor Podmol zopakoval svůj triumf na mistrovství ČR ve freestyle motokrosu, Michael Beran potřetí obhájil první místo na Bike Hall Contestu a Roman Červenka do Čech přivezl tolik vytouženou, tentokrát bronzovou medaili. To Martin Koreň se pouští do staronových vod klasického motokrosu a Michal Novotný pomýšlí na akci podobnou sjezdu na Aljašce – cestu na Nový Zéland. Tam by rád přibral i Martina Černíka, který se věnuje tréninku mladých talentů a Tomáše Krause, jenž přišel s prohlášením, že do olympiády v Soči vydrží.

Velké hudební představení s reproduktory Verszo Chopin

Špičkový zvuk a dokonalý design – poznejte magickou bedýnku Verszo Chopin Verszo Chopin není pouze obyčejný reproduktor. Je to dokonalé propojení kvalitního zvuku se zdrojem hudby, jímž může být váš iPod, iPhone či jakákoli další zařízení jako mobilní telefony či MP4. Svým zvukem i vzhledem doslova ohromí. Tato designová krabička skvěle doplní interiér vašeho bydlení a nabídne opravdu skvělý zvuk vašich oblíbených hitů, které můžete poslouchat z pohodlí vaší sedačky. Brášku Chopin mini můžete vzít i s sebou na cesty.

Multifunkční přehrávače Hyundai M-Box

Hyundai (korejsky „moderní“) je světově proslulá značka, která v souladu se svým jménem drží krok s dobou. Značka Hyundai zaštiťuje automobilového producenta Hyundai Motors či výrobce elektro zboží a domácích spotřebičů Hyundai Electronics. Jejich mladší bratr Hyundai M-Box vstoupil na český trh v břenu 2010 představením prvního modelu Hyundai M-Box FULL HD přehrávače. Know-how produktů Hyundai M-Box spočívá ve vyváženém poměru cena/výkon.

Mistrovství České republiky v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports ozdobí devítinásobný mistr světa a ikona tohoto sportu.

Nejúspěšnější dřevorubec současnosti a poslední dekády, novozélandský Maor Jason Wynyard, zavítá poprvé do České republiky. Představí se v roli trenéra našich nadějí, ale ukáže i své umění v rámci exhibičních klání s Martinem Komárkem na mistrovství České republiky v Mikulově.

Pochoutky Let´s Bite! 2v1 Spojení chuti a zdraví

Vybíráte s péčí krmivo pro svého čtyřnohého přítele? Dopřáváte mu občas nějakou tu laskominu? Záleží vám na tom, aby si na ní pochutnal? A myslíte při tom na jeho zdraví? Nové psí a kočičí pochoutky Let´s Bite! jsou součástí superprémiové produktové řady Brit Care vyrobené z kuřecího, kachního či rybího masa. Pamlsky Let´s Bite! nejen zaručeně chutnají pro své původní masové aroma, ale zároveň jsou vhodným doplňkovým zdrojem vitamínů i minerálů pečujících o zdraví vašeho psa i kočky.

SKUPINA YIT DOSÁHLA V ROCE 2010 VÝNOSŮ VE VÝŠI TÉMĚŘ 4 MILIARD EUR A MĚLA DOBRÝ START V PRVNÍM ČTVRTLETÍ 2011

Skupina YIT, jednička na trhu ve Finsku a jeden z nejvýznamnějších hráčů ve Skandinávii, posiluje svoji pozici i ve středoevropském regionu, do kterého patří i Česká republika. Výnosy v oblasti technického zabezpečení budov rostly ve všech čtvrtletích roku 2010 a celkem dosáhly hodnoty 550 milionů EUR. Celá skupina YIT zaznamenala v roce 2010 výnosy ve výši téměř 4 miliard EUR.

Martin Koreň je zpět

Martin Koreň, člen SNICKERS Nutcase týmu se na konci minulého roku úspěšně zbavil kovových udělátek ve svém těle a rozhodně toho nelituje, snad jen proto, že už si nezalítá na magnetu (http://www.youtube.com/watch?v=bEHKHS-4pN8):-) Přes zimu především pracoval na fyzičce společně s trenérem Honzou Kašparem, ale také dost času trávil aktivitami pro partu FMX4EVER, jejíž je Martin členem. (www.fmx4ever.com). Martin Koreň říká: „Jsme parta 12 jezdců z celého světa, kteří žijí motokrosem. Každý z nás kromě ježdění v týmu vyplňuje další funkci. Někdo řídí kamion, někdo svařuje rampu, někdo se stara a PR a domlouvá exhibice. Já se starám o web a merchandise. Vzájemně se doplňujeme, děláme show, hecujeme se, neustále soutěžíme a cestujeme světem. Zařizujeme vše kolem FMX. Od motorek, pres rampy, dopady po produkci a logistiku do všech koutu světa. Já jsem přes zimu ladil designy merchandisingu a spustil nový eshop. A abych nezapomněl, konečně jsem taky spustil své nové webovky – www.martinkoren.com.“

PR agentura maXmedia a Brit aneb Všechno co jste kdy chtěli vědět o krmivu (ale báli jste se zeptat)

Praha, 2. května 2011 – Český výrobce superprémiového krmiva pro psy a kočky VAFO Praha s.r.o. svěřil péči o svou značku Brit na poli PR a sociálních sítí agentuře maXmedia. Rodinná společnost VAFO Praha s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou krmiva už sedmnáct let a svou distribucí doposud pokryla 45 států Evropy a světa.

VEKA AG přichází s novým inovativním systémem SOFTLINE 82

Energeticky úsporný profilový systém firmy VEKA pro požadavky budoucnosti Společnost VEKA AG uvedla na trh svůj nový profilový systém SOFTLINE 82. Zákazníci si od začátku můžou nechat vyrobit všechny běžné okenní prvky. Nová systémová platforma se tak díky zhruba 40 již připraveným geometrickým řešením v současnosti vyvíjí v jeden z nejúplnějších profilových systémů na trhu v segmentu hloubky zastavění nad 80 mm.

Dřevorubecký sport STIHL Timbersports zahajuje další sezónu.

Nejlepší dřevorubec současnosti a poslední dekády, novozélandský Maor Jason Wynyard, zavítá poprvé do České republiky. Představí se v roli trenéra našich nadějí, ale ukáže i své umění v rámci exhibičních klání s Martinem Komárkem na mistrovství České republiky v Mikulově. Dřevorubecký sport STIHL Timbersports patří k oblíbenému klání ve světě i u nás. Je do něj zapojeno více než 20 států a úroveň výkonů každým rokem stoupá. Vynikajících výsledků dosahuje i náš čtyřnásobný mistr Evropy, držitel světového rekordu disciplíny STIHL Stock Saw a třetí nejlepší dřevorubec světa 2010 Martin Komárek. Každoročním vrcholem tuzemské závodní sezóny je mistrovství České republiky, které se letos koná 29. května v Mikulově. Na mistrovství se představí fenomenální a nejlepší dřevorubec světa Maor Jason Wynyard. Jason Wynyard je dřevorubecký Goliáš, který měří 192 cm a váží 130 kg. Je devítinásobným mistrem světa ve STIHL Timbersports, od roku 1999 11x v řadě zvítězil v americké obdobě dřevorubeckého mistrovství světa (soutěží i ženy a seznam disciplín je daleko širší). Mimo jiné je i držitelem několika světových rekordů a v roce 2008 se stal maorským sportovcem roku.

YIT zahajuje druhý projekt, tentokrát v lokalitě Praha 11 - Háje

Finský developer, společnost YIT, zahajuje výstavbu svého druhého projektu, který vyroste v lokalitě Praha 11 - Háje. Bytový projekt KOTI Hájek představuje bydlení, které je šetrné k životnímu prostředí a ekonomicky úsporné pro budoucí majitele bytů nejen díky kvalitní izolaci, ale i díky střešním solárním kolektorům, které přináší významné úspory nákladů na ohřev teplé užitkové vody. Projekt nabízí celkem 35 bytů v nejoblíbenějších dispozicích 1+kk až 3+kk s možností individuálního uspořádání bytů dle přání klienta.

STIHL představuje dva výkonné vysavače pro všestranné použití

Firma Andreas STIHL představuje dva nové vysavače, STIHL SE 61 a STIHL SE 61 E, které si hravě poradí s běžným úklidem, ale především najdou uplatnění v dílně, garáži a v okolí domu. Ocení je zejména profesionální řemeslníci, ale i kutilové v domácí dílně.

TOI TOI mění prádlo

Společnost TOI TOI se po dlouhé době rozhodla zmodernizovat letitou Corporate Identity a na doporučení pana Dr. Hromádky a pana Ing. Loužičky zcela změnit své reklamní vizuály. Ve spolupráci se svojí komunikační agenturou maXmedia se společnost TOI TOI, lídr v oblasti mobilních sanitárních systémů, pustila do zásadní změny současné Corporate Identity a veškerých reklamních vizuálů. Změna se dotkne nejen klasických firemních materiálů, merkantilních tiskovin, ale například i polepů vozů.

Nejmenší tlakový čistič STIHL RE 98 příjemně překvapí cenou a kvalitním zpracováním

Firma Andreas STIHL přichází s novým vysokotlakým čističem STIHL RE 98. Jedná se o základní model, který je určen pro příležitostné práce v okolí domu, chaty, chalupy apod. Konstrukčně je velmi podobný jako oblíbený vyšší model RE 108. Model je vybaven držákem hadice a síťového kabelu, rotující a plochou tryskou, ale i sadou na dávkování čisticího prostředku. Přístroj pohání indukční motor. Skříň čerpadla je vyrobena z hliníku a písty čerpadla z nerezové ocele.

Akumulátorové vyžínače STIHL FSA 65 a FSA 85

Mobilní, tiché, lehké a výkonné, to jsou ve zkratce nové akumulátorové vyžínače STIHL FSA 65 a FSA 85. Tyto dva nové stroje jsou dalšími výrobky z početné rodiny AKU výrobků firmy STIHL. Při vyžínání mají překvapivě působivý výkon, za kterým stojí bezkomutátorový, elektronicky řízený elektromotor poháněný lithium-iontovým akumulátorem o vysoké kapacitě.

Akumulátorový foukač STIHL BGA 85 – úplná volnost pohybu, bez spalin, kabelů a s nízkou hlučností

Firma Andreas STIHL představuje nový akumulátorový foukač STIHL BGA 85. Jedná se o další výrobek do stále se rozšiřující rodiny akumulátorových výrobků. Jeho hlavními devizami je naprostá volnost pohybu bez otravných kabelů, ale také provoz bez hluku a zplodin. Tyto vlastnosti ho tak předurčují k použití v oblastech, které jsou citlivé na hlučnost, jakou jsou například školy, parky a dětská hřiště, obytné zóny, zahrady, nemocnice, koupaliště nebo třeba hřbitovy.

Kluci z Nutcase se stále hlásí o slovo! Bláznivá partička sportovců, které spojuje touha po extrému, přes zimu neusnula na pomyslných vavřínech a sklízí úspěchy, kde se dá.

Minulý týden čerstvý mistr České republiky v U-rampě Martin Černík uspořádal již pátý ročník největší snowboardové akcičky Quiksilver Snowjam, kde poprvé v celé historii vyhrál český jezdec. Vynikající atmosféru závodu ve večerních hodinách podpořil SNICKERS Nutcase Best trick na Big airu. „Závod dopadl fantasticky, jsem rád, že se prosadila mladá generace našich jezdců. Večerní show SNICKERS Nutcase Best trick, přilákala největší počet diváků v historii,“ řekl jezdec a organizátor Martin Černík.

KIWI vládne všem sportovním dřevorubcům - Novozélandský Maor Jason Wynard potvrdil dominantní pozici v dřevorubeckém sportu STIHL Timbersports. Zároveň ustavil nový světový rekord a zvítězil v tyrolsk

Praha 14. března - V pátek se uskutečnil v tyrolském horském středisku St. Johann v Rakousku nový závod, STIHL Timbersports Champions Trophy, v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Setkalo se zde nejlepších osm borců, kteří zápolili ve čtyřech disciplínách, prováděných okamžitě po sobě ve vyřazovacích soubojích. Novozélandský, 130 kg vážící Maor, Jason Wynard nenechal nikoho na pochybách, kdo je současným vládcem dřevorubeckých sportů. Ve finále si poradil s velmi silným Američanem Ardenem Cogarem a zvítězil v novém světovém rekordu, který má hodnotu 1:02,88.

Nová sekačka VIKING ME 339 – krásná, lehká, jednoduchá, kompaktní a za zajímavou cenu

VIKING představuje nový model elektrické sekačky ME 339 se šířkou záběru 37 cm. Hodí se především pro menší zahrady a plochy do 500 m2. K speciálním přednostem této sekačky na trávu patří jednoduché ovládání, velmi praktické rozměry, malá hmotnost, nepřehlédnutelný design a více než zajímavý poměr ceny a výkonu.

VIKING MA 339 – prémiová akumulátorová sekačka

Zahoďte otravné kabely, nastává čas tichých bezdrátových strojů. Pro malé zahrady, kde není v dosahu žádná elektrická zásuvka, je nejlepší alternativou k benzinovým sekačkám sekačka na akumulátorový (bateriový pohon). Bezdrátové stroje jsou ideálním partnerem také do zahrad plných zákoutí. K speciálním přednostem této sekačky na trávu patří jednoduché ovládání, novátorská technologie akumulátorového pohonu, velmi praktické rozměry a nízká hmotnost. Sekačka má šířku záběru 37 cm a je určena pro plochy až do 500 m2 (podle použitého akumulátoru).

Matt Meola je nejlepším surfařem ve velmi video soutěži Innersection a vyhrál 100 000 USD

Velkou slávu a mezinárodní uznání právě teď zažívá do týmu Oxbow nedávno začleněný jedenadvacetiletý surfař Matt Meola, který se stal vítězem Innersection. Tento projekt zachycoval v krátkých 2-3 minutových filmech největší surfaře v těch nejlepších záběrech. Jednadvacetiletý talent předčil všechna očekávání a vyhrál nad všemi známými surfařskými esy.

Dřevorubecký sport STIHL TIMBERSPORTS přichází s novým divácky nesmírně atraktivním formátem – čtyři disciplíny ihned po sobě a dynamický KO systém dvojic

Praha – 28. února - V pátek 11. března se v kouzelném prostředí rakouských tyrolských Alp v městečku Sant Johannu uskuteční závod s novým formátem v populárním dřevorubeckém sportu STIHL Timbersports. Samotné akce se zúčastní 8 nejlepších borců. Prvních šest se kvalifikovalo podle výsledků na mistrovství světa, sedmým je domácí Rakušan Josef Laier a osmičku uzavírá Švýcar Christophe Geissler. Naším horkým želízkem bude Martin Komárek. Na startu nebude chybět ani fenomén tohoto sportu, devítinásobný a úřadující mistr světa, novozélandský Maor Jason Wynyard.

Jan Chudoba vstupuje do YIT

Finský developer, společnost YIT, posiluje svůj tým o nového Project Managera, kterým se stal Jan Chudoba. Jeho hlavním úkolem bude řízení projektů v oblasti rezidenčního developmentu, kde skupina YIT plánuje prostřednictvím společnosti YIT Stavo posilovat svoje postavení a stát se jedním z pěti nejsilnějších hráčů na českém trhu.

Canada Goose díky akvizici rozšiřuje své výrobní kapacity a nadále vyrábí své proslulé oblečení pouze a jen v Kanadě.

Canada Goose, jeden z předních světových výrobců svrchních oděvů do extrémních podmínek získala akvizicí nové výrobní kapacity. Podařilo se jí převzít tradičního kanadského výrobce Engineered Apparel, která sídlí ve Winipegu a má 120 zaměstnanců. Engineered Apparel se specializuje na výrobu a produkci vysoce kvalitních svrchních oděvů pro největší outdorové značky po více než 15 let. Se značkou Canada Goose spolupracovala posledních 5 let.

Klaus Lenhart, majitel a prezident společnosti LEKI, získal finálové ocenění ve dvou významných hospodářských soutěžích

Klaus Lenhart dosáhl finále soutěže „Podnikatel roku 2010“ a soutěže Dr. Rudolfa Eberleho – Cena za inovaci Baden-Württemberg 2010

Oblékněte svůj robotický vysavač!

Hitem letošních Vánoc jsou kromě televizorů, mobilů a notebooků také robotické vysavače. Ty stejně jako ostatní spotřebiče velmi usnadní Váš život. Ovšem někteří již nákupy domácích pomocníků předběhli a co teď, když jsou Vánoce? Těm, kteří již mají svého uklízecího miláčka doma a hledají jiný vánoční dárek, společnost iRobot usnadnila práci. Připravila speciální novinku iRobot iDress, pomocí které můžete svému iRobotu dát nový líbivější vzhled.

Kai Lenny je mistrem světa v standup paddle boardingu!

Sen se stal skutečností, když mladičký Kai Lenny vyhrál mistrovství světa v standup paddle boardingu. Tento mladík potvrzuje, že má v sobě velký potenciál, a tímto výkonem se připojil ke světovým legendám vodních sportů. „Jsem opravdu nadšený,“ řekl Kai. „Je to skvělý pocit, protože jsem na tomto úspěchu pracoval celý život, ale mám se stále co učit. Je to jen začátek a chci být připraven na další rok.“

Trojnásobný vicemistr světa, Libor Podmol, se konečně dočkal a zaslouženě může slavit titul mistra světa ve Freestyle motocrossu

Současně s tímto titulem hrdě oznamujeme, že Libor je jednou z hlavních tváří nové velkolepé evropské freestylové tour Extreme Freestylers, která se představí pražským divákům 18. června v Synot Tip Aréně.

Nemusíte sedět pořád v kanceláři, můžete jít snowkitovat!

Snowkiting není jen pro sportovní nadšence, kteří mají pro strach uděláno. Je to sport i pro bojácné, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a pocítit trochu adrenalinu. A jak to víme? Sami jsme si to zkusili, nechali stohy papírů v kanceláři a popojeli na hory snowkitovat!

Husse rozšiřuje tým o nové franšízanty - distributory

Praha, 9. prosince 2010 – Švédská společnost Husse, lídr v dodávkách superprémiového a prémiového krmiva a doplňků pro psy a kočky až domů, pořádá nábor nových franšízantů -distributorů pro Českou republiku.

Staňte se královnou stylu i v třeskutých mrazech a užijte si nádherné teplo! Zeptejte se někoho kdo ví – CANADA GOOSE

Zima, mráz, sníh! Začínáte šílet, co si oblečete do zimního počasí? Pak přišel čas na změnu. Dobrou inspirací vám může být letošní zimní kolekce kanadské značky Canada Goose, která je ve světě tak oblíbená, že výrobci nestíhají vyrábět. Canadu Goose obléká světoznámé celebrity jako je Bruce Willis, Morgan Freeman nebo i bývalí prezidenti největších mocností světa Bill Clinton a Vladimír Putin. Pokud se chcete cítit jako pravá hollywoodská hvězda, tak Canada Goose je určena právě Vám!

Dany Torres a Nate Adams si podmanili Prahu

Praha – 27. 11. 2010 - Již jedenáctý ročník freestyle motocrossové show FMX Gladiator Games je za námi. Praha zažila úplně neuvěřitelný freestyle motocrossový večer. Tato akce není o slovech, takže v rychlosti. Akci si nenechalo ujít zhruba 16 tisíc diváků, což znamená vyprodanou O2 Arenu.

NIČITEL se chystá dobýt Prahu

Již jedenáctý ročník freestyle motocrossové show FMX Gladiator Games po pěti letech navštíví současný král FMX – Nate „The Destroyer (Ničitel) Adams a spolu s ním dalších 15 světových freestyle motocrossařů. Praha – 12. 11. 2010 - THE DESTROYER Nate Adams se po pěti letech vrací na místo činu. Určitě si mnozí vzpomenou, jak v roce 2005 dostával do varu O2 Arénu na tu dobu neuvěřitelnými triky jako shaolin flip nebo no hand backflip apod. Tyto triky teď již patří do arzenálu většiny jezdců, ale tehdy to bylo něco těžko pochopitelného.

maXmedia posiluje svůj komunikační tým www.maXmediapr.cz

Praha, 19. listopad 2010 – Společnost maXmedia, specialista na poskytování komplexních služeb v oblasti Public Relations rozšiřuje svůj tým.

Martin Koreň news 2 aneb Předčasný GAME OVER

Přinášíme Vám druhý díl ze seriálu, který je zároveň asi i posledním v tomto roce. Martin se totiž zranil v sebeobraně na závodě v Rize ruku a rozhodl se sezónu ukončit. Pokud Vás zajímají žhavé podrobnosti, které se jinde nedovíte, tak čtěte určitě dál….

Společnost VEKA AG přináší na český trh nový systém posuvných dvěří VEKASLIDE

Praha, 8. listopadu 2010 – Společnost VEKA AG je již 40 let jedním z největších výrobců plastových okenních profilů s vedoucím postavením na celosvětovém trhu. Německá společnost VEKA AG, která nyní ve 26 dceřiných společnostech zaměstnává na třech kontinentech téměř 3 000 spolupracovníků, dále poskytuje dveřní profily, rolety do oken a také plastové desky.

Společnost VEKA AG zaujme nejen designem, ale i vnitřními hodnotami

Praha, 8. listopad 2010 – Společnost VEKA AG je již 40 let jedním z největších výrobců plastových okenních profilů s vedoucím postavením na celosvětovém trhu. Německá společnost nyní zaměstnává ve 26 dceřiných společnostech na třech kontinentech téměř 3 000 spolupracovníků. VEKA AG mimo oken dále poskytuje dveřní profily, rolety do oken a také plastové desky. Základ pro trvalý úspěch na trhu s okny tvoří vynikající kvalita, dlouholetý výzkum, bezproblémový servis a především vždy férové a partnerské jednání se zákazníky a dodavateli. Důležitou zásadou společnosti je také zodpovědnost za životní prostředí při výběru surovin, výrobních postupech a rozsáhlých recyklačních aktivitách.

YIT vstupuje na trh rezidenční výstavby s bydlením ve finském stylu

Na trh rezidenční výstavby v České republice nyní vstupuje silný skandinávský developer, přinášející nový způsob bydlení ve finském stylu. Pilotní bytový projekt KOTI Hostivař společnosti YIT představuje vyspělá technická řešení, standardy s prvky skandinávského designu, přírodní materiály a široké možnosti individuálních změn. Vysoká je také úroveň nabízených služeb a dlouhodobý klientský servis.

YIT představilo svoji strategii na českém trhu

Jeden z největších skandinávských developerů, společnost YIT, představila svoji strategii na českém trhu. Skupina YIT vstupuje prostřednictvím společnosti YIT Stavo do segmentu rezidenčního bydlení a jejím cílem je se stát jedním z pěti největších developerů.

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Restaurace Port 62 připravuje Molekulární večer

Rádi bychom pozvali všechny milovníky vynikající a extravagantní gastronomie na Special Molecular Night do restaurace Port 62. Akce, při které Vaše smysly ovládne molekulární kuchyně, se koná 25. listopadu od 18 hodin.

Značka SALTO přichází na český trh

Salto je německý výrobce pracích, impregnačních a čisticích prostředků. Distributorem se stala společnost SPORT KONCEPT, která má ve svém portfoliu již řadu známých sportovních značek. Praha 26. říjen – „Každý materiál potřebuje správnou péči“, s tímto heslem přichází SALTO na český trh a také s produktovou řadou pracích, impregnačních a čisticích prostředků pro všechny druhy outdoorového vybavení. Salto je značka vyvinutá na základě nových znalostí, osvědčených technologií a zkušeností chemického průmyslu v oboru péče o sportovní materiály. To zaručuje zachování prodyšnosti, voděodolnosti, termoizolačních vlastností, vysoké účinnosti a dlouhého působení, prostě toho, co Vaše obuv i oblečení potřebují v přírodě, na horách a vůbec v extrémních podmínkách.

NovinkyLEKI 2010/2011

Přinášíme Vám novinky ze zimní kolekce holí Leki. Leki nabízí vysokou kvalitu, funkčnost a důraz na bezpečnost. Kolekce Vás zaujme svým novým designem například u holí Element-poles, které září neonovými barvami a hlavně si můžete postavit hůl zcela podle svých představ. Na značku LEKI spoléhá většina světových jmen sjezdového lyžování jako např. Bode Miller, Didier Cuche, Benjamin Reich, Didier DeFago, Lindsey Vonn, Marlies Schild, Maria Reisch a mnoho dalších. Tento fakt dokládá, že LEKI sportovci získali na ZOH ve Vancouveru 2010 27 medailí.

Společnost iRobot představuje iADAPT – novou technologii úklidu

Světový lídr ve výrobě robotických uklízecích robotů přichází s novou technologií úklidu. iADAPT je zcela adaptabilní systém rovnající se umělé inteligenci, který myslí a je schopen pracovat naprosto soběstačně a spolehlivě. Využívá se v sériích uklízecích robotů Roomba, které bezpochyby patří mezi světovou špičku robotických vysavačů. Systém iAdapt vychází zejména z 20leté praxe plné poznávání a hledání toho nejlepšího způsobu monitoringu, orientace a úklidu.

Jak vypadá magnetická síla SNICKERSky?

Podívejte se na šílené video, které vám ukáže, co se stane, když se spojí magnetické síly a motocrossový závodník Martin Koreň. Freestyle motocross není procházka růžovým sadem a za úspěchy jsou léta práce, odříkání, ale hlavně i zranění. O tom by mohl vyprávět své FMX závodník a člen týmu Nutcase Martin Koreň.

PR agentura maXmedia otevírá okna dokořán

Praha, 11. října, 2010 – Společnost maXmedia se nově stala PR partnerem společnosti VEKA AG pro Českou republiku. VEKA AG je největším výrobcem plastových okenních profilů s vedoucím postavením na celosvětovém trhu. Mimo to VEKA AG dále poskytuje dveřní profily, rolety do oken a také plastové desky. Důležitou zásadou společnosti je zodpovědnost za životní prostředí při výběru surovin, výrobních postupů a rozsáhlých recyklačních aktivitách. VEKA AG sází na nejvyšší kvalitu výrobků a podrobný servis. A především na vždy férové a partnerské jednání se zákazníky a také dodavateli.

TOI TOI daroval stotisícový šek Nadačnímu fondu Kapka naděje

V rámci svých dlouhodobých charitativních aktivit předala společnost TOI TOI prezidentce Nadačního fondu Kapka Naděje Vendule Svobodové šek v celkové hodnotě 100.000 Kč.

MARS uvádí na trh speciální tmavou limitovanou edici tyčinky SNICKERS NUTCASE

Praha: 21. září - NUTCASE znamená anglicky blázen, šílenec, cvok, ale také (bedna) plná ořechů. Především je to také banda vynikajících a hodně extrémních sportovců, jejichž motorem je tyčinka SNICKERS. V těchto dnech přichází na trh i nová speciální limitované edice tyčinky SNICKERS NUTCASE, která je k dostání jenom v České republice a ve Finsku. Tmavý obal evokuje napětí a adrenalin naší divoké party. Ovšem změna není jen navenek, ale především i v chuti, kde zásadní změnu obstarává tmavší čokoláda, tmavší karamel a nugát. Nechybí samozřejmě ani klasická ingredience - arašídy. Jednoduše řečeno tyčinka SNICKERS NUTCASE má netradiční chuť, ale zároveň si ponechává specifika klasické SNICKERS.

Přijďte za sportem a dobrým jídlem do Freestyle Parku Modřany

Pro sportovní nadšence a lidi, vyhledávající aktivní odpočinek a dobré jídlo, máme skvělou zprávu. Nedávno jsme otevřeli nové sportoviště v areálu Freestyle Parku Modřany, které nabízí jak prostor pro sportování, tak i místo pro relax a výtečnou kuchyni restaurace Port 62.

Martin Komárek potvrdil formu a po nedávném světovém rekordu přidal do své sbírky další bronz na mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports.

Světový šampionát v dřevorubeckém sportu má za sebou první dějství v podobě klání jednotlivců. Závod se odehrál v sobotu 4. září před více než pěti tisící diváky v tyrolském St. Johannu. Vítězem se stal opět novozélandský Maor Jason Wynyard. Druhou příčku získal Němec Robert Ebner a skvělou formu posledních dní korunoval náš Martin Komárek bronzovým umístěním. Dnes pokračuje mistrovství závodem družstev. Náš tým je posledním úřadujícím mistrem Evropy.

Martin Komárek je novým držitelem světového rekordu v dřevorubeckém sportu STIHL TIMBERSPORTS v disciplíně STIHL Stock Saw.

Světový rekord se mu podařilo vytvořit ve finále profesionální americké série v dřevorubeckém sportu STIHL Timbersports (STIHL TIMBERSPORTS Pro Series U.S. Championship). Stal se tak v 25leté historii vůbec prvním Evropanem, který se dostal do závěrečných finálových bojů a obsadil vynikající sedmé místo.

Roboti místo vojáků? To není fikce, ale realita

Vojenský program robotických systémů zažívá boom. Ten pocítila především společnost iRobot, která již několik let vyrábí průmyslové roboty, jež jsou aktivně využíváni např. americkou armádou. Tomu by tak mělo být i nadále. Totiž právě s americkou armádou pravděpodobně uzavře největší robotickou zakázku amerického kontinentu.

EXTRÉMNÍ BLÁZNI ANEB NUTCASE TÝM NA VLNĚ ÚSPĚCHU!

Praha 10. července - Partička extrémních sportovců, jejichž motorem je tyčinka SNICKERS v letních měsících opravdu boduje. Nedávno Martin Koreň jako organizátor uspořádal velkolepou show Horsefeathers FMX Jam – Volume 5, který se konal v krásném prostředí ve Freestyle parku v Modřanech. Na akci se představilo hned 14 vynikajících freestyle motocrossařů ze třech kontinentů. Pozvání samozřejmě neodmítl ani další člen Nutcase týmu Libor Podmol, který zároveň vyhrál Nutcase Snickers Best style. Libor si odskočil z Ameriky, kde právě připravuje video, které by mělo jít i do kin. I přesto, že celou akci ovlivnil vítr, rideři se nenechali zahanbit a předvedli divákům poměrně zajímavé variace. Tradičně nejvíc do varu přivedl diváky závěrečný vláček, kdy všech 14 jezdců lítalo ve dvojicích ihned za sebou.

Z tragédie na Loveparade by se měli poučit organizátoři akcí i u nás

Nedávná tragická událost na Loveparade v Německu otřásla nejen rodinami pozůstalých, fanoušky taneční hudby, organizátory či duisburgskou radnicí, ale i pořadateli hromadných akcí po celém světě. Smrt návštěvníka je noční můrou snad každého organizátora jakékoli akce. Bezpečnost návštěvníků se ovšem často podceňuje.

Větrný Horsefeathers FMX Jam – Volume 5 je za námi

Praha 28. července – Horsefeathers FMX Jam – Volume 5 se podruhé představil ve Freestyle Parku v Modřanech a opět to byla neuvěřitelná show. Na akci se představilo hned 14 vynikajících freestyle motocrossařů ze třech kontinentů. Akci si nenechalo ujít zhruba dva a půl tisíce fanoušků a mnozí se neváhali vydat z měst vzdálených od Prahy stovky kilometrů.

Husse spouští v ČR nový systém distribuce superprémiových krmiv pro domácí mazlíčky s doručováním až do domu

Superprémiová a prémiová krmiva švédské značky Husse jsou nyní dostupná každému majiteli psa nebo kočky v České republice. Na trh vstupuje unikátní systém doručování špičkového krmiva zdarma až do domu.

PR agentura maXmedia a Husse nedopustí, aby misky zůstaly prázdné

Praha, 30. července, 2010 - Společnost maXmedia se stala komunikačním partnerem společnosti KONY trade, s.r.o., která přináší na český trh nový koncept prodeje superprémiového a prémiového krmiva a doplňků pro psy a kočky švédské značky Husse.

Kultovní surfová značka Oxbow se vrací!

Praha 23. července: Legendární a kultovní francouzská boardová značka Oxbow se vrací zpět do Česka. Po malé odmlce značka našla nového distributora – firmu SPORT KONCEPT. Zařadila se tak do širokého portfolia dalších značek, které SPORT KONCEPT zastupuje. Je to například: LEKI, SCHÖFFEL, SH+, SWANS, CANADA GOOSE nebo MALOJA.

Podvodní ponorka iRobot Seaglider měří ropu v Mexickém zálivu

Úniky ropy z vrtné plošiny Deepwater Horizon v Mexickém zálivu sleduje nejen celý svět, ale také podvodní ponorky Seaglider. Tyto bezpilotní automatická vozidla společnosti iRobot, která je lídrem v robotické technologii a u nás je známa především díky inteligentním a spolehlivým robotickým vysavačům, jsou v současné době využívána jako platforma pro shromažďování cenných dat v oceánu ve snaze monitorovat rozsáhlé úniky ropy v Mexickém zálivu.

Brýle do každého počasí

Italská značka SH+ nejsou jen brýle a helmy na zimní sporty. Na léto se prezentují skvělou kolekcí sportovních brýlí, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, mají špičkový design, který dokonale koresponduje s funkčností a spoléhá na ně mnoho sportovců.

iRobot Roomba: ideální pomocník pro vás i vaše domácí mazlíčky

Už nechcete mít na podlaze hromadu chlupů po svých zvířecích mazlíčcích? Chcete si užít volné chvíle místo uklízení? iRobot Roomba je ideální pomocník, který pomůže s každodenním úklidem po vašich zvířecích miláčcích. O klasický nepořádek a zvířecí chlupy se hravě postarají inteligentní speciální modely iRobot Roomba PET a model iRobot Roomba 625 Professional.

PR agentura maXmedia se stala volbou malých i velkých stran

Praha, 24. června, 2010 - Společnost maXmedia se stala komunikačním partnerem společnosti TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., která od roku 1993 nabízí klientům v ČR komplexní řešení v oblasti hygienického servisu staveb. Mimo to firma disponuje produkty pro zvýšení bezpečnosti práce, zamezení přístupu cizích osob a zajištění dodávek elektrické energie. Nechybí ani řešení pro celkové zabezpečení hromadných společenských, sportovních a kulturních akcí, včetně systémů pro ochranu povrchů. Společnost je výhradním dovozcem a distributorem špičkového oplocení Heras Fencing Systems BV Europe.

iRobot ChemBot dokáže měnit tvar jako Terminátor T-1000

Společnost iRobot je známa především jako výrobce robotických vysavačů, které se jako jedny z mála mohou chlubit umělou inteligencí. Možná nevíte, že má ve svém portfoliu i prototyp robota nazvaného ChemBot, který dokáže zcela jiná kouzla. ChemBot se sám dokáže zformovat tak, aby se dostal do těch nejužších a nepřístupných míst. Jednoduše dokáže projít i prasklinkou ve zdi.

MUSHER LANCE MACKEY TO OPĚT DOKÁZAL!

Je to úspěch na celý život alespoň jedenkrát vyhrát nejtěžší vytrvalostní závod ve psím spřežení Iditarod Trial Invitational, ale dokázat to čtyřikrát za sebou je něco neuvěřitelného! O tom může své povídat Lance Mackey.

Jan Svoboda z Liptálu u Vsetína se stal v Plzni mistrem české republiky v dřevorubeckém sportu STIHL TIMBERSPORTS

Více než čtyři tisícovky plzeňských diváků dokázalo, že nepříznivé počasí je neodradí a potvrdili pověst vynikajících sportovních fanoušků. Plzeň 30. května – Město Plzeň poprvé hostilo mistrovství České republiky v dřevorubeckém sportu STIHL® TIMBERSPORTS®. Navzdory ne příliš příznivému a zčásti deštivému počasí dorazilo tyto moderní drvoštěpy podpořit více než 4 000 bouřících diváků. O titul mistra republiky bojovalo čtrnáct nejlepších, třináct postoupilo do závodu z kvalifikace a poslední Martin Roušal dostal od organizátorů divokou kartu. Letošní mistrovství bylo zajímavé i tím, že se poprvé soutěžilo ve všech šesti disciplínách, včetně hot saw - řezání extrémně výkonnou motorovou pilou (váha 25 kg, výkon odpovídající cca lépe vybavené Fabii a řetěz se pohybuje rychlostí až 250 km/h). A právě až tato poslední disciplína rozhodla o tom, že pátý a třetí titul mistra České republiky v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports získal Jan Svoboda z Liptálu u Vsetína.

Horsefeathers FMX Jam – Volume 5

Divoký, nespoutaný, pohodový, nabitý energií, muzikou, adrenalinem a pekelnými triky ve vzduchu na motorce - tak by se dal ve zkratce charakterizovat již pátý ročník našláplé freestyle motocrossové akce Horsefeathers FMX Jam – Volume 5. Ten se již druhým rokem koná v krásném prostředí Freestyle parku Modřany (www.freestylepark.cz). Opět se můžete těšit na jezdce z celé Evropy, kteří Vám nabídnou nevídanou freestyle motocrossovou podívanou. VSTUP ZDARMA!!!

Plzeň se stane centrem dřevorubeckých sportů STIHL® TIMBERSPORTS®

Mistrovství České republiky v populárním dřevorubeckém sportu STIHL® TIMBERSPORTS® bude poprvé hostit město Plzeň. To se koná v neděli 30. května od 11 hodin v amfiteátru areálu Plzeň Plaza. Mistrovskému závodu bude předcházet čtyřdenní přípravný kemp, který startuje ve středu 26. května. Toto velkolepé finále letošní závodní sezóny přináší jednu zásadní novinku. Vůbec poprvé budou všichni závodit a výsledky se budou počítat z šesti soutěžních disciplín, včetně královské Hot Saw (řezání motorovou pilou s extrémním výkonem). Dalším neméně zajímavým zpestřením budou klání Martina Komárka a Američana Carsona Boswortha ve vybraných disciplínách. Půjde vlastně o přímé souboje vicemistra a druhého vicemistra světa. Pro diváky bude kromě velmi atraktivního klání těchto novodobých „drvoštěpů“ připraven i doprovodný program plný soutěží a akcí pro ty nejmenší. Vstup na akci je tradičně ZDARMA.

První profesionální akumulátorové nůžky STIHL: zcela nová dimenze pracovního komfortu a výkonu

Novinku pro profesionály i náročné majitele zahrad uvádí na trh značka STIHL. První zahradní nůžky HSA 65 a HSA 85 s akumulátorem splňují vysoké nároky na řezný výkon a uživatelský komfort. STIHL zkombinoval všechny komponenty pro pohodlnou a efektivní práci do jednoho kompletu. Zahrnul do něj výkonné 36 V lithium-iontové akumulátory, zahradní nůžky s diamantem ostřenými noži a výkonné dobíječky. Výsledkem jsou mobilní, tiché a především silné nůžky pro zdatné profesionály.

Stane se Rakušanka Gerlinde Kaltenbrunner první ženou, která pokoří všech čtrnáct osmitisícových vrcholů?

Gerlinde Kaltenbrunner a její manžel Ralf Dujmovits míří na Mt. Everest. Členové profesionálního horolezeckého týmu Schöffel odcestovali pokořit nejvyšší horu světa Mount Everest. Pro Rakušanku Gerlandine Kaltenbrunner to je pokus o zdolání třinácté osmitisícovky.

Dřevorubecké sporty STIHL® TIMBERSPORTS® - PROGRAM PRO ROK 2010

Mistrovství České republiky vyvrcholí v amfiteátru Plaza Plzeň Dřevorubecký sport STIHL Timbersports patří k oblíbenému klání po celém světě. Je do něj zapojeno více než 20 států a i u nás získává neustále na popularitě. Dokládají to nejenom tradičně vynikající výsledky čtyřnásobného mistra Evropy a vicemistra světa Martina Komárka na mezinárodní scéně, ale i vítězství českého národního týmu na mistrovství Evropy v roce 2008. Každoročním vrcholem tuzemské závodní sezóny je mistrovství České republiky, které se bude letos konat 30. května v amfiteátru Plzeň Plaza. Zde se představí kompletní česká špička včetně Martina Komárka. Ten bude opět v roli organizátora a zúčastní se v rámci exhibičních představení jednotlivých disciplín.

Restaurace Port 62 aneb i na lodi se výtečně vaří www.port62.cz

Restaurace Port 62, to je originální spojení zážitkové gastronomie a sportovního vyžití v areálu Freestyle Parku v Modřanech. Moderních restaurací, jež přinášejí vynikající chuťový zážitek, je pravděpodobně mnoho. Ovšem jen málokterá přináší něco navíc. Co takhle dát si specialitu šéfkuchaře Roubíčka v nekuřáckém vzdušném moderním prostředí na 70 metrů dlouhé lodi, kochat se přitom krásnou přírodou a domu jet například na kole? To vše nabízí restaurace Port 62 a Freestyle Park Modřany.

Nový elektrický zahradní drtič VIKING GE 450 s dvoukomorovou technologii a oceněním za design

Společnost VIKING vyvinula nový výkonný elektrický drtič pro profesionální uživatele a náročné zahrádkáře. VIKING GE 450 zpracovává jak měkký, tak tvrdý zahradní odpad. Ten se na každé zahrádce velmi rychle kupí na velké hromadě. Jakmile je však rozdrcen, rozkládá se velmi rychle na cenný kompost. Technologie dvoukomorového drcení zaručuje rychlé zpracování velkých objemů.

Nová sekačka na trávu VIKING MB 448 TX Kompaktní zahradní pomocník s pohonem kol

Nová sekačka na trávu VIKING MB 448 TX má šířku záběru 46 centimetrů, jednoduchou obsluhu a dobrý poměr cena/výkon, a je proto ideální pro trávníky o rozloze mezi 500 a cca 1200 m2. Benzinová sekačka se vyznačuje osvědčenou kvalitou značky VIKING.

Střela hokejisty Červenky poničila objektiv za milion korun

Nutcase znamená anglicky blázen, šílenec, cvok, ale také (bedna) plná ořechů. Tyto slova přesně definují projekt, jehož motorem je čokoládová tyčinka s burskými oříšky Snickers a banda vynikajících a hodně extrémních sportovců.

NUTCASE vstupuje na scénu - extrémní a ostrý tým vynikajících sportovců, které podporuje SNICKERS

Praha 9. března 2010 - Nutcase znamená anglicky blázen, šílenec, cvok, ale také (bedna) plná ořechů. Jaký lepší název vymyslet pro bandu vynikajících a hodně extrémních sportovců? Navíc když ten, kdo je dal dohromady a bude je v následujících letech systematicky podporovat, je tyčinka Snickers. Čokoládová pochoutka napěchovaná burskými oříšky je motorem, který pohání tuhle partu adrenalinových šílenců. Nový projekt NUTCASE si klade za cíl pomáhat našim nejlepším extrémním sportovcům plnit jejich nejbláznivější sny a propagovat jejich mladé disciplíny mezi nejširší veřejností.

Prestižní turnaj bojových sportů It´s showtime poprvé v Česku, a hned v neuvěřitelném obsazení v čele s Badrem Harim.

V sobotu 13. února se v pražské O2 Aréně uskuteční další pokračování prestižních turnajů bojových sportů série. Elitní klání světové třídy, které sledují fanoušci bojových sportů po celém světě, vůbec poprvé míří do Česka a nepůjde jen tak o ledajaké pokračování.

SPORT KONCEPT podporuje Davida Koribského v extrémním závodě Iditarod Trail Invitational 2010

Iditarod Trail Inivitational je považován za jeden z nejtěžších vytrvalostních závodů na světě, který probíhá v opravdu náročných podmínkách, napříč celou Aljaškou. V závodě se testují fyzické, morální a psychické schopnosti účastníků závodu.

Traktoristou snadno a rychle aneb co se v mládí naučíš, až povyrosteš, jako když najdeš

Dětský traktor VIKING vám zajistí plno malých pomocníků na zahradě. Přední výrobce zahradní techniky, firma VIKING, představujte neodolatelnou hračku pro všechny malé milovníky zahradní techniky. Také vám vaše ratolest chce na zahradě pomáhat? A přitom se nespokojí jen s malými hrabičkami, ale pokukuje po sekačce, zahradním traktoru či ještě větších strojích?

Chuck Carothers se pokusí o backflip na Harley Davidsonu, který váží 270 kilogramů – tohle nikdy nikdo na světě nedokázal.

Legendární Evel Knievel se musí v hrobě chechtat a jeho rozlámané kosti chrastit, protože tohle si nezadá ani s jeho nejdivočejšími kousky.

VIKING radí - Dopřejte Vaší sekačce klidný zimní spánek

Po náročném nasazení v létě si sekačka zasluhuje přestávku. Je-li na chladné období dobře připravená, bude v dobré formě i v příští sezoně. Předkládáme vám několik tipů, aby vaše sekačka přečkala zimu bez úhony.

Jednoduché a geniální – využití foukačů při odklízení sněhu

Novela zákona o pozemních komunikacích převádí povinnost údržby chodníku na jejich vlastníky, tedy povětšinou obce.

Zbavte se podzimního odpadu ekologicky a bez stresu

Podzimní úklid zahrady s sebou přináší každoročně velké množství zahradního odpadu. Pryč jsou doby, kdy se na podzim skoro každá zahrádka rozhořela ohněm a v něm se spálila většina tohoto odpadu. Nejenom, že je pálení značně neekologické, ale mnohdy i zakázané. Většina obcí omezuje či zakazuje podzimní pálení a nedodržování je trestáno vysokými pokutami.

Výstava fotografií a publikace provedou tvorbou fotografa Zdeňka Lhotáka od roku 1982 až do současnosti

„Zdeněk Lhoták/dis- torza“ je názvem výstavy fotografií Zdeňka Lhotáka a jeho stejnojmenné monografické publikace, která bude vydána u příležitosti konání výstavy. Slavnostní vernisáž výstavy bude zahájena v úterý 20.10. 2009 v 17 hodin na Staroměstské radnici v Praze. Pro veřejnost bude přístupná od 21.10. do 11.11. 2009.

Kitesport a Adrenalin bez bariér bourá hranice v tomto adrenalinovém sportu. První pokusy handicapovaných na zemi i na vodě.

Kluci a holky z občanského sdružení Adrenalin bez bariér opravdu neznají žádné mantinely a jsou pro každou srandu, která zavání pořádnou dávkou adrenalinu do žil. Kdo vyzkoušel některý z kite sportů v jakékoli podobě, dokáže zcela jistě potvrdit, že dráček se velmi rychle umí proměnit v pekelnou saň a zle potrestat každou chybu. Respekt byl proto na místě, ale to rozhodně nemohlo tuhle partu handicapovaných nadšenců odradit. Začátky na zemi – letiště Hosín – víkend 9. a 10. května 2009

FIAT In-line Cross se koná již v sobotu 26. září a přináší velmi bohatý program pro celou rodinu

Závod s prize money ve výši 17 000 Kč, vítěz kromě podílu z prize money získá FIAT 500 na víkend (nenáročná trať, tak aby se mohl zúčastnit opravdu každý) a digitální fotoaparát Canon PowerShot SX200 v hodnotě 10 000 Kč, FIAT závod pro děti s autíčky na vysílačku, testovací jízdy vozů FIAT, biketrialová a flatlandová exhibice, koncert skupiny The Peripeties, promítání filmu Travise Pastrany, a v neposlední řadě i prezentace projektů realizovaných pro Pražany z fondů Evropské Unie – to vše jsou hlavní lákadla této netradiční a zajímavé akce Přihlášky do závodu na místě či na www.GSMA.cz

Prezident České republiky Václav Klaus obdržel nordic walkingové hole LEKI

V úterý 8. září navštívil prezident České republiky, pan Václav Klaus v doprovodu své manželky paní Livie Klausové Hamzovu léčebnu v Luži-Košumberku. Během této oficiální návštěvy se nejenom seznámil s činností léčebny a jejím areálem, ale také převzal z rukou ředitele i dar, nordic walkingové hole LEKI. Jedná se o špičkový model LEKI Speed Pacer Vario, který byl vyroben přímo na míru pro pana prezidenta a je opatřen i jeho jménem. Stejný model využívá i papež Benedikt XVI.

Martin Komárek smolně skončil pod stupni vítězů. O ztrátě medaile rozhodla až diskvalifikace v poslední disciplíně hot saw.

STIHL® TIMBERSPORTS® 2009 – Mistrovství světa – Brienz, Švýcarsko Mistrem světa v dřevorubeckých sportech STIHL® TIMBERSPORTS® SERIES se stal Novozélanďan Jason Wynyard. O titul soutěžilo celkem 19 atletů, ze stejného počtu zemí. Martin Komárek vybojoval výbornou a zároveň i smolnou čtvrtou příčku před více než 5000 diváky.

PR agentura maXmedia rozšiřuje svůj záběr na poli prestižních sportovních značek

Praha, 9. září, 2009 - Společnost maXmedia se stala marketingovým a komunikačním partnerem společnosti SPORT KONCEPT s.r.o. Ta je jedním z nejvýznamnějších distributorů outdoorového, sportovního a lyžařského vybavení v České republice. V jejím portfoliu najdeme takové značky jako je například: LEKI (největší a technologický lídr na poli lyžařských a trekových holí), SCHÖFFEL (exkluzivní lyžařské a outdoorové oblečení), ZANDONA (italský výrobce sportovních chráničů), ROHNER (švýcarský výrobce světově proslulých ponožek), SWANS (japonský výrobce lyžařských a plaveckých brýlí) SH+ (italský výrobce slunečních brýlí a lyžařských helem) a další.Úvodní odstavec

Světový surfaři závodili na nočních vlnách

Ve francouzském Angletu se konala zajímavá surfařská show O´Neill Surf de Nuit 2009. Vzhledem k tomu, že večerní příliv nespolupracoval, tak se poprvé na surfové akci představily wakeboardové navijáky a diváci se dočkali velmi zajímavých jízd a triků.

Freestyle Park In-line Cross poprvé v Praze!

V pražských Modřanech se uskuteční divoký závod na in-line bruslích

Finský freestylový snowboardista Janne Korpi hlásí svůj comeback

Po osmiměsíční léčbě zranění ohlásil finský freestylový snowboardista svůj dlouho očekávaný návrat.

Horsefeathers FMX Jam – Volume 4 – startuje právě teď!

Horsefeathers FMX Jam 2009 je tu. Dnes přijíždí do Prahy většina jezdců a zítra akce odstartuje freeride session na velkých přírodních skocích v brněnském Big gap parku. Ve středu je na programu adrenalinové překvapení a ve čtvrtek již samotná akce pro diváky, která se koná poprvé v Praze ve Freestyle Parku Modřany (http://www.freestylepark.cz/). Start v 18 hodin. VSTUP ZDARMA.

Horsefeathers FMX Jam – Volume 4 – startuje!

Horsefeathers FMX Jam 2009 je tu. Dnes přijíždí do Prahy většina jezdců a zítra akce odstartuje freeride session na velkých přírodních skocích v brněnském Big gap parku. Ve středu je na programu adrenalinové překvapení a ve čtvrtek již samotná akce pro diváky, která se koná poprvé v Praze ve Freestyle Parku Modřany (http://www.freestylepark.cz/). Start v 18 hodin. VSTUP ZDARMA.

Zrakově postižení surfaři na vlnách díky programu O’Neill Out of Bounds

Projekt Out of Bounds pod záštitou značky O´Neill má za sebou první zastávku. Celkem 14 nevidomých a zrakově postižených dětí dostalo možnost učit se základům surfování v bouřlivých holandských vodách.

KAZOOstory - vytvoř si svůj vlastní příběh …

Kdo nemá rád příběhy a ještě k tomu s dobrým koncem? Nyní máte jedinečnou možnost si svůj vlastní příběh sestavit z více než 900 ikonek různých postaviček a situací, a podělit se o něj s kolegy a přáteli.

Nové „multifunkční“ pilové řetězy firmy STIHL jsou spolehlivé jako švýcarské hodinky.

Jako jediný výrobce motorových pil na světě si STIHL vyrábí sám pilové řetězy, a to na vlastních speciálně vyvinutých strojích. Řetězy STIHL vznikají ve švýcarském Wilu a jejich znakem je precizní a přesné švýcarské zpracování.

Mark Mathews skoroval na neskutecnem barelu

surfař z týmu O´Neill, Mark Mathews, skóroval svou jedinečnou jízdou, kterou pokořil největší a nejtěžší barrel, který kdy kdo zdolal. Šestadvacetiletý Australan z Maroubra v Sydney čekal na svou jedinečnou 15 sekund dlouhou jízdu v žraločích vodách, přibližně 20 km od západního pobřeží Austrálie, celých 6 dlouhých hodin.

AUSTRALAN BLAKE THORNTON ZVÍTĚZIL NA O’NEILL COLD WATER CLASSIC V JIŽNÍ AFRICE

NEJSEVERNĚJŠÍ, NEJJIŽNĚJŠÍ, NEJDIVOČEJŠÍ, NEJSTUDENĚJŠÍ A NEJKLASIČTĚJŠÍ SURFOVÝ CONTEST NA ZEMĚKOULI

SURFAŘSKÝ ZÁVOD O’NEILL COLD WATER CLASSIC SERIES BUDE POKRAČOVAT V JIŽNÍ AFRICE. JORDY SMITH NEBUDE CHYBĚT

NEJSEVERNĚJŠÍ, NEJJIŽNĚJŠÍ, NEJDIVOČEJŠÍ, NEJSTUDENĚJŠÍ A NEJKLASIČTĚJŠÍ SURFOVÝ CONTEST NA ZEMĚKOULI

Horsefeathers FMX Jam – Volume 4

Velmi populární freestyle motocrossový letní dýchánek se stěhuje z Mníšku do atraktivního Freestyle Parku v pražských Modřanech. Tradičně se můžete těšit na výkvět evropské FMX (freestyle motocrossové) scény a pohodovou atmosféru bez náznaku stresu. Vstup je již tradičně zcela ZDARMA.

Unikátní výstava - Výstřel do tmy - pozvání

Výstava pojmenovaná „Výstřel do tmy“ pojednává o slepé víře, mířící do temnoty v přesvědčení, že trefí svůj cíl.

Mistrovství České republiky v dřevorubeckém sportu STIHL TIMBERSPORTS zná své vítěze.

Pražské O2 žluté lázně se proměnily v kolbiště nejlepších sportovních dřevorubců.

ADAM MELLING ZVÍTĚZIL NA O’NEILL COLD WATER CLASSIC VE SKOTSKU

NEJSEVERNĚJŠÍ, NEJJIŽNĚJŠÍ, NEJDIVOČEJŠÍ, NEJSTUDENĚJŠÍ A NEJKLASIČTĚJŠÍ SURFOVÝ CONTEST NA ZEMĚKOULI

Mistrovství České republiky v dřevorubeckém sportu STIHL TIMBERSPORTS poprvé zavítá do Prahy

Od středy 20. května bude areál O2 žlutých lázní v Praze patřit nejlepším českým sportovním dřevorubcům.

Travis Pastrana ozdobí 10. ročník Freestyle Motocross Gladiator Games

Praha, 7. května 2008 – Král freestylového motokrosu (dále FMX) Travis Pastrana přijede 28. listopadu poprvé do Prahy. Představí se v O2 areně na 10. narozeninách gladiátorského freestyle motorkrosu, který tu ukázal už desítky světových hvězd. Od Maddisona přes Adamse až po nedávno tragicky zesnulého Luska.

Jihoamerický jezdec O’Neillu Jordy Smith bodoval v Austrálii, tentokrát v nejvyšší profesionální sérii ASP

Jednadvacetiletý Jordy Smith (týmový jezdec O’Neillu), bývalý světový šampion v kategorii juniorů a jednička v sérii WQS (World Qualyfying series), se teprve druhým rokem účastní i pro fesionální surfové ASP série. Ta měla na programu druhý závod, který se konal v australském Bells Beach, který byl zařazen do WCT (World Championship Tour).

Dřevorubecké sporty STIHL® TIMBERSPORTS® - PROGRAM PRO ROK 2009

Mistrovství České republiky se bude poprvé konat v Praze, a to v O2 Žlutých lázních

JORDY SMITH VÍTĚZÍ NA O’NEILL COLD WATER CLASSIC SERIES V TASMANII

NEJSEVERNĚJŠÍ, NEJJIŽNĚJŠÍ, NEJDIVOČEJŠÍ, NEJSTUDENĚJŠÍ A NEJKLASIČTĚJŠÍ SURFOVÝ CONTEST NA ZEMĚKOULI

Tahle hračka z Vás udělá krále všech first person stříleček na Playstation 3

Dobrou zprávou pro všechny příznivce video her a neustále se zdokonalujících technologií je novinka od firmy SplitFish, která nedávno představila druhou verzi ovladače FragFx V2 pro Playstation3.

Arcon 3D Home Designer – první program plně v českém jazyce, který Vám umožní navrhnout si dům svých snů

Na český trh přichází nový a poměrně unikátní stavební software – Arcon 3D Home Architect, který je plně lokalizován do češtiny. Jedná se tak o jediný software tohoto druhu v českém jazyce. Tento program nabízí jednoduchou cestou prakticky každému uživateli počítače navrhnout dům svých snů. Své využití jistě najde i při plánovaní menších úprav v domácnosti. Díky velmi rychlé vizualizaci a fotorealistickému režimu 3D výrazně pomůže i při výběru vhodných barev a to ať už stěn, nábytku nebo ostatních doplňků. Svůj nový dům si můžete prohlédnout zvenčí a prozkoumat jeho vnitřní zákoutí pomocí vysoce kvalitních 2D i 3D pohledů.

Neuvěřitelná hračka pro holky i kluky, kteří se nebojí adrenalinu

Limitovaná edice kitového draka DNA Deer Force od australské firmy Airush v designu z „Československa“.

VIKING v Guinessově knize rekordů

V době, kdy má většina lidí uskladněné sekačky na trávu, se dva maďarští studenti zasloužili o zápis do Guinessovy knihy rekordů ve vytrvalostním sekání trávy.

Nová kolekce Oxbow jaro-léto 2009

Za novou kolekcí Oxbow jaro/léto 2009 stojí přední módní návrhář značky Oxbow- Carstene Haase se svým týmem. Díky této spolupráci vznikla kolekce, která vychází hlavně z tradic značky Oxbow, zachovává si eleganci a vyvážený styl.

Nová kolekce O´Neill jaro-léto 2009

Nová kolekce O´Neill je poprvé v historii rozdělena do dvou kategorií- casual (pro běžné) a active (pro aktivní nošení). Vývoj produktů s ohledem na jejich využívání není pro značku O´Neill žádnou novinkou, ale individuální péče věnovaná každému kousku oblečení zvlášť ano. Charakteristikou této kolekce je již tradičně spolupráce s jedinečnými módními návrháři, stejně jako sledování trendů ve stylech a materiálech. Rovnováha mezi výběrem stylu a použitými materiály musí být v perfektní harmonii. Kolekce vznikla nejen pro příznivce boardových sportů, ale i pro ty, kdo hledají inspiraci v jejich životním stylu. Máte-li zájem dozvědět se o kolekci O´Neill pro jaro a léto 2009 více, čtěte dále..

Další z výrobků značky VIKING získává prestižní cenu za design

Zahradní traktor VIKING MT 6127 ZL získal ocenění za jedinečný design. Soutěž “Good Design Award” je jednou z nejstarších a nejproslulejších na světě. Toto ocenění uděluje od roku 1950 každoročně Chicago Athenaeum, které sdružuje Muzeum architektury a designu a Evropské centrum architektury, umění, designu a městských studií.

Ozdravná kúra pro váš trávník po zimním spánku.

Po dlouhé zimě je velmi vhodné dát vašemu trávníku ozdravnou kúru. Ideálním pomocníkem pro potřebnou regeneraci a provzdušnění jsou nové stroje od VIKINGu – LE 540 a LB 540. Tyto provzdušňovače (vertikutátory) za pomoci sedmi dvojitých nožů trvale odstraňují mech, zplstnatělou trávu a plevel. Zároveň lehce naruší a provzdušní půdu, takže živiny se snáze dostanou ke kořenům trávníku. Dešťová voda se může lépe vsakovat a trávník nepodmáčí.

JEREMY JONES POKRAČUJE VE SPOLUPRÁCI SE ZNAČKOU O´NEILL

Freeridová legenda, Jeremy Jones, svěřil svou budoucnost opět značce O´Neill. Ta ho bude nadále podporovat v jeho hledání a prozkoumávání, které posunují hranice freeridingu na naší planetě.

PR agentura maXmedia chytá vítr a startuje na poli kite sportů

Praha, 24. února, 2009 - Společnost maXmedia, která je součástí GSMA Group (produkční agentura GSMA, eventová a entertainment WTF a PR agentura maXmedia) se stala komunikačním partnerem společnosti Kitesport s.r.o. Ta se specializuje na atraktivní, adrenalinové kite sporty a vše s tím spojené. Společnost Kitesport s.r.o., a s ní spojené subjekty, je historicky nejdéle působící kite školou v ČR a bezesporu i nejlépe vybavenou. Kromě výuky, která neprobíhá jen v ČR, se soustřeďuje i na prodej vlastních kitů, křídel Pegas a dalších renomovaných světových značek jako Airush a North Kites.

“OXBOW BACK TO POWDER “

Tým Oxbow a jeho dva členové, Laurent Favre a Christoph Weber se pro velký úspěch loňského ročníku rozhodli uspořádat druhou sérii “Oxbow Back To Powder”.

THE SWATCH O’NEILL BIG MOUNTAIN PRO 2009

Revoluční freeridový závod se stěhuje do rakouských Alp

Mladíček Dimi de Jong vítězně v závodě World Rookie Fest v italském Livignu

Jméno Dimi de Jong jistě není fanouškům snowboardingu neznámé a již delší dobu je jasné, že o tomto mladíkovi ještě hodně uslyšíme. Čtrnáctiletý Dimi z Holandska tyto předpoklady do puntíku potvrdil, když na světovém závodě série World Rookie Fest v italském Livignu, vyhrál kategorii „GROM“ (mladé naděje do 15let).

Martin Komárek, úspěšný sportovec v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports, slavnostně otevřel v Milevsku vlastní prodejnu STIHL a VIKING, která jako jediná na světě nabízí kompletní vybavení pro

Milevsko, 21. ledna 2009 – V Milevsku u Tábora byla slavnostně otevřena nová autorizovaná prodejna STIHL a VIKING. Jejím majitelem je Martin Komárek. Ten je široké veřejnosti znám jako propagátor a úspěšný reprezentant v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Mezi jeho největší úspěchy bezesporu patří čtyři tituly z mistrovství Evropy v řadě. V letošní sezóně se mu dokonce podařilo získat všechny cenné kovy – bronz v individuálním závodě na ME, stříbro na MS a zlato v závodě družstev na ME. Kromě toho je i držitelem několika rekordů zapsaných v Guinessově knize rekordů v sochání motorovou pilou

Král je mrtev. Ať žije král! Sluší se zvolat s novými modely motorových pil STIHL MS 181 a MS 181 C-BE.

Nové modely nahrazují dlouhodobě nejprodávanější stroje MS 180 a MS 180 C-BE a přináší mnoho vylepšení známých dříve jen u motorových pil určených pro profesionály.

OXBOW BACK TO POWDER

Arêches-Beaufort (Savojsko, Francie) – od 1. do 7. února 2009 http://oxbowbacktopowder.com/

Finská nadvláda na O’Neill Evolution 2009 – Janne Korpi vítězí ve slopestylu a Peetu Piiroinen na quarterpipu

5.- 10.ledna 2009 Jakobshorn, Davos, Švýcarsko http://www.oneilleurope.com/evolution/

E.ON Pražská lyže 2008 – přípravy vrcholí – výroba sněhu

Veškerá výroba sněhu v tuto chvíli probíhá a bude probíhat přímo na pražském Výstavišti. Odpadá tak nepříliš ekologická manipulace se sněhem a jeho návozem z jiných míst. Přírodní sníh navíc nemá takové vlastnosti jako umělý a rychleji taje. Umělé zasněžování za pomoci dvou sněžných děl odstartovalo v jednu hodinu v noci z 25. na 26. prosince, kdy teplota klesla na mínus 2,5 oC. Od té doby jsou sněžná děla prakticky neustále v provozu. Teploty jsou přes den ovšem spíše na horní hranici pro výrobu sněhu (okolo -2 oC) a tak sněžná děla běžela pouze na základní okruh. Dnes ráno bylo spuštěno zasněžování technologií PolarSnow, která není závislá na teplotě1). Doposud bylo vyrobeno zhruba 500m3 sněhu. Pro závod je potřeba připravit zhruba 1500 m3 sněhu.

E.ON Pražská lyže 2008 se zcela určitě uskuteční.

V tuto chvíli je již víceméně jasné, že konání závodu E.ON Pražská lyže by nemělo být kvůli nedostatku sněhu ohroženo. Veškerý sníh bude vyráběn přímo na pražském Výstavišti, tak aby byl eliminován nepříliš ekologický dovoz sněhu.

E.ON Pražská lyže 2008 – změna trati na pražském Výstavišti

Sprint na pražském Výstavišti bude letošním třetím závodem v seriálu Tour de Ski a prvním, kdy se Tour představí v Česku. Ovšem vzhledem k nedávnému požáru na pražském Výstavišti, při kterém bylo zničeno levé křídlo Průmyslového Paláce, bylo nutné provést změnu v rozvržení trati. Trať bude umístěna po obvodu Průmyslového Paláce a délka okruhu byla zkrácena na 650 m. V obou kategoriích se poběží dvě kola o celkové délce 1 300 metrů. Na startu se sejde celá běžecká špička v čele s naším Lukášem Bauerem, který je obhájcem loňského vítězství. Tour de Ski je novým fenoménem ve Světovém poháru, který přináší atraktivní etapový závod inspirovaný cyklistickým Tour de France. Samotný závod startuje v pondělí 29. prosince kvalifikacemi ve 13 hodin. Finálové rozjížďky začínají v 15 hodin.

Přichází nová „malá“ motorová pila STIHL MS 211, která přináší komfort a výbavu velkých profesionálních bratříčků

Modřice, 8. prosince 2008 – Na trh přichází nová generace „malých“ motorových pil STIHL. Jedním z hlavních představitelů je pila STIHL MS 211, která je ideálním přístrojem pro všechny uživatele, kteří preferují ekonomické, ale výkonné stroje s nízkými emisemi. Nové motorové pily jsou ideální pro všechny práce se dřevem kolem domu, na farmě nebo v zahradě.

THE O’NEILL EVOLUTION 2009

O´Neill Evolution je jedním z osmi šesti-hvězdičkových závodů série TTR Tiket to Ride) pro rok 2009. Spolu s impozantní odměnou 100.000 USD pro vítěze, se stává tento závod přehlídkou těch nejlepších jezdců z celého světa a řadí se mezi největší akce freestyle snowboardingu na naší planetě vůbec.

STRICTLY RESIDENTIAL 2008 - REZIDENČNÍ TRH V PRAZE

Praha 17. října 2008 – Rezidenční trh se neustále vyvíjí, odhad vývoje vyžaduje hlubokou znalost trhu, dobrou pozici a profesionální tým. Největší a nejdéle působící pražská realitní společnost LEXXUS a.s., lídr v prodeji nových bytových projektů, prostřednictvím LEXXUS Research oddělení sleduje trh nových bytových projektů již od roku 2000 a své poznatky zhodnocuje nejen při vypracovávání odborných zpráv o trhu, především ale při odborné realitní konferenci STRICTLY RESIDENTIAL 2008.

FMX Gladiator Games 2008 - nejlepší světoví freestyle motocrossaři v jedinečné show kombinující adrenalin, zábavu a prostředí gladiátorský her

Praha, 22. října 2008 – FMX Gladiator Games 2008, freestyle motocrossová show v gladiátorském stylu, pod taktovkou agentury GSMA (GSMA group), se již popáté vrací do vysočanské O2 Arény. Tato show letos oslaví již devátý ročník a po dobu konání se stala jedním z pilířů adrenalinové zábavy v Česku. Celá letošní série odstartovala v květnu ve slavné hale Globen ve Stocholmu, následuje 22.11. ostravská ČEZ Aréna a její závěr je již tradičně naplánován právě do Prahy na sobotu 29.11. V loňském roce si tuto akci nenechalo v Praze ujít 31.800 diváků ve dvou vyprodaných show.

Motorové pily STIHL si z 28. Mistrovství světa v dřevorubeckých disciplínách odváží 23 medailí

Celkem 39 medailí bylo připraveno pro světové dřevorubecké špičky začátkem října na Mistrovství světa v dřevorubeckých disciplínách. Soutěž se konala v rakouském zábavním parku Tripsdrill, nedaleko města Heilbronn (Baden-Württemberg). Ze všech vybojovaných medailí připadlo celkem 23 na konto závodníku s pilami STIHL. Mezi nimi byla i nejcennější zlatá medaile pro celkového mistra světa v kategorii profesionálů. Závodníci s pilami STIHL obhájili zlatou a stříbrnou medaili také v juniorské kategorii. Sedm z deseti zlatých medailí v individuálních disciplínách se stalo kořistí závodníků, využívajících přístroje z německého Waiblingenu.

E.ON Pražská lyže 2008 – závod ze série Tour de Ski se poběží na pražském Výstavišti

Areál holešovického výstaviště INCHEBA EXPO PRAHA se 29. prosince stane dějištěm velmi prestižního závodu Světového poháru v běhu na lyžích ze seriálu závodů Tour de Ski. Na pražském Výstavišti v prostorách před Průmyslovým Palácem vznikne zhruba 900 m dlouhý zasněžený okruh pro závod ve sprintu. Na startu se sejde celá běžecká špička v čele s naším Lukášem Bauerem, který je obhájcem loňského vítězství. Tour de Ski je novým fenoménem ve Světovém poháru, který přináší atraktivní etapový závod inspirovaný cyklistickým Tour de France.

Nová limitovaná edice Oakley brýlí „Robert Pimple HIJINX“

Novinka od Oakley se opět zhlédla v umělecké tvorbě jednoho významného člověka. Umělcem, který se pod tuto limitovanou kolekci brýlí Oakley podepsal, je mág uměleckého podsvětí San Franciska v Kalifornii.

Nová limitovaná edice Oakley brýlí „YSC: Young Survival Coalition“

Společnost Oakley vyvinula ve spolupráci s Young Survival Coalition (www.youngsurvival.org), organizací na pomoc postiženým rakovinou, další jedinečnou edici brýlí.

Americký hip hoper T-Pain má vlastní limitovanou sérii brýlí Oakley

Společnost Oakley přišla s další řadou brýlí, pod kterou se podepsal hudební umělec. Tentokrát je jím Američan T-Pain. Hip-hopový umělec, R&B zpěvák, skladatel písní a producent, který je držitelem ceny Grammy. http://oakley.com/pd/5636/21926

PŘEHLED AKTIVIT A HOSPODÁŘSKÝCH VÝSLEDKŮ SPOLEČNOSTI LEXXUS A.S. ZA ČTVRTÉ ČTVRTLETÍ A UPLYNULÝ ROK 2007

Největší a nejdéle působící pražská realitní společnost LEXXUS a.s. zveřejnila přehled svých obchodních aktivit a hospodářských výsledků za čtvrté čtvrtletí a rok 2007. V uplynulém roce se podařilo nadále udržet pozitivní růst společnosti, výsadní postavení na pražském realitním trhu, a dosáhnout rekordních tržeb. Cílem pro rok 2008 je nadále posilovat pozici na trhu a podpořit pozitivní růst. Tento rok bude také ve znamení avizované expanze na východní trhy a to konkrétně do ukrajinského Kyjeva, bulharské Sofie a rumunské Bukurešti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.