Ďábelské motorky VS božská jemnost | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ďábelské motorky VS božská jemnost


Letošní 12. ročník freestyle motocrosssové akce FMX Gladiator Games (3. 12. od 19.45 O2 Arena) představí novinku – Miss FMX Gladiator Games 2011. Přihlášených je 44 šarmantních slečen, které bojují o post královny krásy FMX. První tři si rozdělí 100 000 Kč ve věcných cenách a mimo jiné se stanou tváří kalendáře s českými FMX jezdci, jehož výtěžek z prodeje poputuje na charitativní účely. Post předsedkyně poroty přijala Dominika Mesárošová.

Hlasování o Miss FMX Gladiator Games odstartovalo 13. října na facebookových stránkách FMX Gladiator Games, kde se děvčata představila a ukázala v celé své kráse. Do neděle 20. listopadu budou sbírat podporu formou „oLIKEování“ fotografií. Dvacet nejúspěšnějších postoupí do užšího výběru, z kterého porota vybere finálovou osmičku. Ty na vlastní kůži zažijí adrenalinovou show plnou ďábelských motorek a světových freestyle motrocrossařů. Na závěrečné afterparty v klubu La Fabrika (startuje po akci), pak bude vyhlášena Miss FMX Gladiator Games 2011.

Hlavní organizátor Marek Rejman k tomu říká: „Krásné holky a motorky patří k sobě. Holky se ptaly na možnost zapojit se nějak do show a toto je forma, která je nám sympatická. Chtěl jsem, aby se hlásily holky, které mají nějaký vztah k FMX. To se opravdu povedlo. Tato soutěž je tak trochu poděkováním za podporu FMX ze strany našich lepších poloviček. Dokonce mi volali z Jižní Afriky, že je to super nápad a že uspořádají MISS FMX Gladiator Games Jižní Afrika s tím, že chtějí Českou miss jako účastnici soutěže.“
První tři finalistky si rozdělí 100 000 Kč ve ve věcných cenách a možnost nafotit kalendář s českými FMX jezdci. Výtěžek z prodeje kalendáře bude použit na charitativní účely.

FMX Gladiator Games
V sobotu 3. prosince od 19:45 v O2 Aréně tradičně vypukne jeden z největších freestyle motocrossových světových svátků pro celou rodinu – legendární FMX Gladiator Games s pořadovým číslem 12. Marek Rejman, hlavní organizátor a duchovní otec největšího českého FMX klání k letošnímu ročníku říká: „Každý rok se snažíme zvýšit laťku. Velkou měrou nám v tom pomáhají sami jezdci. Freestyle motocross se neuvěřitelně vyvíjí, ale to náročným divákům rozhodně nestačí a nám také ne,“ přiznává ambice projektu. Letos FMX Gladiator Games nebudou show „na oko“, ale pojede se hezky naostro, na krev a také i naposled. Poprvé se bude závodit o prize money v hodnotě 20 000 Euro, připraven bude skok o délce vražedných 32 metrů (více už prostor O2 Arény opravdu nedovolí). Diváci uvidí létat i osobní auto Fiat Punto a ranec další zábavy.

Více o celé akce se dozvíte na stránkách FMX Gladiator Games a na facebooku FMX Gladiator Games.
Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 11. 2011 16:06
Kategorie: Sport
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.