Brit Premium - Protože víme, že na velikosti záleží | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Brit Premium - Protože víme, že na velikosti záleží


Stejně jako se liší výživové nároky dítěte, dospělého člověka a seniora, jsou vzhledem k plemeni a věku rozdílné i potřeby psů. Nekupujte svému čtyřnohému příteli velikosti S tričko XL, dopřejte mu stravu ušitou na míru. Na velikosti totiž záleží! Proto výrobce oblíbených krmiv Brit přichází s produktovou řadou Brit Premium, která jako jediná ve své kategorii dbá na rozdílné potřeby malého, velkého, mladého i dospělého psa.

Různá plemena mají v závislosti na své váze (v dospělém věku) odlišné požadavky na příjem energie, jiné schopnosti trávicího traktu či tendence k tvorbě zubního kamene. V jednotlivých stádiích vývoje (štěně, dospělý pes, senior) má navíc jejich organismus rozdílné potřeby co do koncentrace proteinů a tuků. A kromě toho – krmivo má odpovídat životnímu stylu psa. Někteří jsou víc než aktivní, jiní trpí sklony k nadváze nebo alergiemi a zažívacími potížemi. Proto jednoznačně - najít správnou výživovou cestu i pro vašeho psa má smysl.

Vytvořili jsme jednoduché kategorie, podle kterých lze vybrat správné krmivo na míru. Pro každou z velikostí S/M/L/XL nabízíme variantu pro štěně, mladého i dospělého psa, seniora a navíc speciální složení pro aktivní či naopak nadváhou trpící jedince a pro psy s citlivým zažíváním a alergickými projevy. Každá z těchto receptur respektuje výživové nároky i speciální potřeby své cílové smečky.
Výživové menu pro malá plemena (velikosti S) se vyznačuje vysokou koncentrací živin, stravitelností i chuťové atraktivity krmiva pro ty nejvybíravější malé mlsaly. Větší granule, ale stejně optimální koncentraci proteinů, tuků a doplňkových antioxidantů i omega 3 a omega 6 mastných kyselin obsahuje komplexní krmivo pro střední plemena (velikosti M). Oproti tomu výživa pro velká plemena (velikosti L) se vyznačuje zvýšenou podporou obnovy kloubních chrupavek a díky kvalitním zdrojům bílkovin posiluje svalovinu. Extra velká plemena (velikosti XL) pak dostávají vysokou koncentraci proteinů a díky fázování výživy je jejich růst optimálně podpořen správným množstvím energie.
Vhodný výběr krmiva je součástí prevence zdraví zvířete a je potřeba vyhovět všem výživovým požadavkům. Proto jsme řadu Brit Premium obohatili o krmivo pro psy trpícími alergiemi či zažívacími potížemi, pro psy s vysokými energetickými nároky a pro jedince se zvýšenou tendencí přibírat na váze. I tyto menu obsahují důležité vitamíny a organické prvky, prebiotika a vysoce stravitelné proteiny. Jednoduše řečeno, kompromis není žádoucí.

VAFO Praha s.r.o.
Web: http://www.krmivo-brit.cz/
VAFO Praha s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se vývojem, výrobou a distribucí krmiv od roku 1994. Zastupuje značky Brit a Astor ve 45-ti státech Evropy. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru ve více než 20-ti zemích s cílem vyrábět krmivo, které pokryje i ty nejnáročnější kvalitativní požadavky.

Více na: http://maxmediapr.cz/category/vafo-brit/Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
222 764 860


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 3. 2012 14:24
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.