XII. ročník FMX Gladiator Games – letos to bude na krev | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


XII. ročník FMX Gladiator Games – letos to bude na krev


Letošní ročník FMX Gladiator Games přichází hned s několika lákadly. Poprvé se bude závodit o prize money v hodnotě 20 000 Euro, připraven bude skok o délce vražedných 32 metrů (více už prostor O2 Arény opravdu nedovolí). Diváci uvidí létat i osobní auto Fiat Punto a nebude chybět backflip na motocyklu Harley Davidson. To všechno za účasti finalistek Miss FMX Gladiator Games 2011. Praha – 24. 10. 2011 - V sobotu 3. prosince od 19:45 v O2 Aréně tradičně vypukne jeden z největších freestyle motocrossových světových svátků pro celou rodinu – legendární FMX Gladiator Games s pořadovým číslem 12.

Marek Rejman, hlavní organizátor a duchovní otec největšího českého FMX klání k letošnímu ročníku říká: „Každý rok se snažíme zvýšit laťku. Velkou měrou nám v tom pomáhají sami jezdci. Freestyle motocross se neuvěřitelně vyvíjí, ale to náročným divákům rozhodně nestačí a nám také ne,“ přiznává ambice projektu. Letos FMX Gladiator Games nebudou show „na oko“, ale pojede se hezky naostro, na krev. Dvanáct jezdců (aby to bylo stylové, když máme ten 12. ročník) se utká o prize money v hodnotě 20 000 Euro“.

Dále se v závodě představí například Blake Williams, Libor Podmol, Martin Koreň, Kain Saul, Edgar Torronteras, Mike Mason nebo Jackson Strong. Zbývající jezdci z české party se utkají o divokou kartu, chybět nebude ani dvanáctiletý Matěj Česák, který za pomoci diváků přepíše dějiny FMX. Ale nechme si v rukávu nějaké překvapení.

Marek Rejman dále fanoušky adrenalinu napíná: „Lákadlem bude určitě 32 metrů dlouhý skok. To je něco, co se prostě musí vidět. Poprvé se představí automobil, konkrétně Fiat Punto, který dostaneme také do vzduchu. Teď jsme ve fázi, kdy všechno ještě propočítáváme a ladíme trať, aby akce klapla.“ Následně ještě dodává: „Ohromnou radost nám udělal i matador a legenda FMX Petr Kuchař, který oslaví svůj návrat po zákeřné nemoci tím, že si zablbne právě v O2 Areně. A neměl bych ještě zapomenout na backflip na Harley Davidsonu a na mladou naději Matěje Česáka. Vše si diváci opět vychutnají za doprovodu živé muziky a sličných finalistek Miss FMX Gladiator Games.“

Miss FMX Gladiator Games

Krásné holky a motorky to k sobě prostě tak nějak od nepaměti patří. I my jsme si všimli, že na Gladiator Games chodí neuvěřitelné množství koček a tak jsme si řekli, že si tahle akcička zaslouží vlastní miss. Zkrátka soutěž pro holky, co mají rády motorky, zábavu a chtějí čelit výzvě veřejné exhibice. Že se tam tváří v tvář setkají s mnoha idoly netřeba připomínat.

V této chvíli je přihlášených více než 40 slečen, které bojují se svými fotkami o post královny FMX na facebooku Gladiator Games. Dvacet nejoceňovanějších krasavic postoupí do užšího výběru, z kterého vybere porota 8 finalistek. Ty se pak aktivně účastní celé akce a na závěrečné afterparty proběhne samotná volba Miss Gladiator Games 2011. První tři kočky si rozdělí 100 000 Kč ve věcných cenách. Mimoto se stanou tváří kalendáře s českými FMX jezdci jehož výtěžek z prodeje poputuje na charitativní účely.

Nejaktuálnější novinky najdete na facebooku FMX Gladiator Games. Další informace pak na www.fmxgladiatorgames.com

Informace o akreditacích najdete na http://maxmediapr.cz/category/fmx-gladiator-games/.

Freestyle Motocross Gladiator Games se konají 3. 12. 2011 v pražské O2 Areně 19:45 hodin.

Vstupenky k dostání v síti SAZKA TICKET nebo na portálu www.sazkaticket.cz.

Ceny od 690 Kč do 1 490 Kč.
Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 10. 2011 12:19
Kategorie: Sport
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.