Vyzkoušejte první polarizační plavecké brýle značky SWANS | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vyzkoušejte první polarizační plavecké brýle značky SWANS


Společnost SWANS představila první polarizační plavecké brýle, které redukují odlesky a oslňující světlo z vodní hladiny. Tuto schopnost brýlí ocení plavci jak v krytých bazénech, tak i v těch venkovních, kde dochází k častému výskytu nepříjemně oslnivých paprsků.

U polarizačních brýlí SWANS dochází k redukci intenzivních odrazů slunce pod vodou i nad ní, což pomáhá i k omezení únavy očí z oslňujícího světla při plavání. S polarizačními brýlemi sportovec dokáže rychleji a přesněji určit vzdálenost a bez problémů zaměřit určitý objekt – jednoduše je s těmito brýlemi snadnější zaostřit.

Přednosti polarizačních čoček spočívají především v absorbování tzv. horizontálních slunečních paprsků, které způsobují nepříjemné odlesky. Ty se v ještě výraznější a intenzivnější míře vyskytují ve vodě či na vodní hladině. Polarizační plavecké brýle SWANS FO-X1P a FO-X1PM zprostředkují průnik pouze užitečných vertikálních paprsků, což plavcům umožní lepší viditelnost a orientaci pod vodou. Oba modely s polarizačními filtry zaujmou výměnným silikonovým těsněním, silikonovým páskem a polykarbonátovými čočkami, které zaručují UV a Anti-fog ochranu. Můžete si vybírat z mnoha barevných variací, model FO-X1PM disponuje zrcadlovým zorníkem.

Pro moderní cvičení aqua fitness je určena řada brýlí SWANS FITNESS, která především ženám nabídne něco navíc. Inovativní jsou nejen zajímavá barevná provedení a jemné dekorativní prvky modelu SW-30, který mimo jiné nabízí i nové pohodlnější a citlivější těsnění, ale také domyšlený detail modelů SWB-1 a SWB-1M, který ocení především dívky a ženy s dlouhými vlasy. Tzv. Butterfly Buckle (přezka) jsou speciální úchyty, díky kterým si ženy mohou nasadit brýle snadněji, rychleji a především bez obtíží jako jsou zacuchání či tahání vlasů.

Všechny parametry brýlí SWANS doplňuje řada FITNESS o těsnění a pásek z mimořádně pružného a lehkého materiálu IRODOM nebo SILICON určené speciálně pro vodní fitness aktivity. Revolučním modelem je SW-32, jehož speciálně tvarované těsnění lépe přilne k obličeji a omezí nepříjemné otlaky. Kromě toho má širší zorníky pro ještě lepší viditelnost, čtyři velikosti vyměnitelných nosníků a indikaci stran pro správné nasazení.

Více najdete na www.maxmediapr.cz/press-centrum.
Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 7. 2011 9:29
Kategorie: Sport
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.