Adrenalinový nášup na Horsefeathers FMX Jam Volume 6 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Adrenalinový nášup na Horsefeathers FMX Jam Volume 6


Skvělé počasí přálo freestyle motocrossové akci Horsefeathers FMX Jam, která jako už tradičně nabídla nevídanou show, letní festivalovou atmosféru a pořádný rock´n´roll. Posuďte sami: 10 jezdců, 4 000 fanoušků, 1 píchlá guma, 1 uvařený motor, a to všechno v šesti adrenalinových hodinách. Akci i letos předcházela Phoenix – Zeppelin Session, kde si kluci zařádili ve volném terénu.

Praha 3. srpna – Ve Freestyle Parku Modřany se vše od brzkých ranních hodin připravovalo na šestý ročník Horsefeathers FMX Jam. Organizátor a rider v jedné osobě, Martin Koreň, se letos s termínem trefil do černého. První slunečný den po řadě deštivých týdnů přilákal čtyři tisíce fandů z Čech i zahraničí. „Počasí jsme si fakt vymodlili. Trochu jsem se obával repete z minulého ročníku, kdy nám vítr komplikoval hlavní program,“ pochvaloval si Martin.

Kolem třetí hodiny jezdci nastartovali své stroje a za doprovodu Monster DJ´s se pustili do řádné „rozcvičky“. Dvě hodiny nato už začala ta pravá FMX Show, v rámci které se představilo 10 jezdců z různých zemí včetně Nového Zélandu a USA. Bohužel úřadující mistr světa Libor Podmol stihl jenom trénink, protože mířil na další akci do Německa, a Franta Máca se zranil. Ze zahraničí dorazili: Nick Franklin, Ryan Logan, Busty Wolter, Martin Schenk a Jimmy Verburh. Náš prapor drželi Martin Koreň, Ondřej Záruba, Zdeněk Fusek, Radek Bílek a Aleš Liemann. K vidění byly náročné backflipové variace, ale i old schoolové triky. Nechyběl ani NUTCASE SNICKERS Fun Box (dlouhá bedna), na kterém kluci předváděli zajímavé parádičky. Při závěrečném vláčku (kdy všichni skáčou ve dvojicích těsně za sebou) už byli diváci v absolutním transu. Králem večera se nakonec stal jezdec bez zábran Martin Schenk, který zvítězil v soutěži NUTCASE Best Style Trick (jednoduše byl nejlepší z nejlepších). Za úterní Phoenix – Zeppelin Session získal triumf Martin Koreň, kterého diváci upřednostnili svým hlasitým aplausem před Busty Wolterem.

A jak Horsefeathers FMX Jam hodnotí sám Martin Koreň? „Opět jsme si s klukama pořádně zařádili a vydali ze sebe úplně všechno. Myslím, že to ocenili i diváci, kterých se tu sešlo opravdu hodně. Celá Session byla dost kreativní a jako vždy všichni kluci posouvali své hranice.“ Dále dodává s úsměvem: „Super, že vše proběhlo bez zranění, i když jsem k němu měl nejblíž já při freeridové session, kde jsem vyslal na hlíně backflip a úplně ho nedotočil. Naštěstí jsem jenom potlučený a odřený, ale i o tom ten sport je. Navíc mě překvapilo, že jsem v Phoenix – Zeppelin Session byl zvolený za vítěze. Teď už se těším na party, na další akce a pak začnu plánovat další ročník.“

Po jízdách, které braly divákům dech, se centrum dění přemístilo k pódiu, kde se o zábavu postarali punkoví The Rocket Dogz a Queens of Everything. Těm otrlým se jistě zalíbila i FMX4Ever After Party s DJ’s Robot & Jorgos v podpalubí lodi a následná párty v klubu La Mafia.

Festivalovou atmosféru doplnily i stánky partnerů akce. O fešný outfit se postarala značka Horsefeathers, freestyle motocrossová značka FMX4Ever a brýle Electric. Kdo nechtěl odejít s prázdnou, mohl soutěžit ve SNICKERS NUTCASE zóně, podělit se o super zážitky s ostatními v internetové kavárně seznam.cz, a to vše za podpory vychlazeného moku a vypečeného párku z jednoho z mnoha stánků.

Seznam jezdců:

CZ – Martin Koreň, Zdeněk Fusek, Ondřej Záruba, Radek Bílek, Aleš Liemann
DE – Busty Wolter
A - Martin Schenk
BE - Jimmy Verburgh
NZ - Nick Franklin
USA - Ryan Logan


Celou tiskovou zprávu včetně fotografií high-res naleznete na http://maxmediapr.cz/?p=1484.
Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 8. 2011 12:32
Kategorie: Sport
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.