Dexim získá energii z agentury maXmedia | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dexim získá energii z agentury maXmedia


Český distributor mladé značky Dexim, výrobce originálních hi-tech doplňků a příslušenství pro chytré telefony a tablety, si pro nastartování PR aktivit a komunikace v rámci sociálních sítí zvolil agenturu maXmedia.

Hlavním úkolem agentury maXmedia bude zajištění kompletního PR servisu včetně komunikace v sociálních sítích pro mladou a ambiciózní značku Dexim, která za svoji poměrně krátkou existenci dokázala pro své produkty získat řadu významných ocenění v oblasti inovace a designu.

Do portfolia značky Dexim patří atraktivní příslušenství a doplňky nejen pro Apple iPad, iPod, iPhone, ale i další chytré telefony a tablety. Dexim nabízí originální řešení v oblastech záložních zdrojů energie, napájení, ochrany produktů a zábavy, která se dají použít v domácnosti i na cestách. Značka klade důraz na využívání energeticky úsporných a účinných technologií.

Petr Hudec, jednatel společnosti NetComp, která Dexim v ČR zastupuje, k novému partnerství říká: „Přivážíme na český trh neokoukanou značku, která má díky inovativním řešením, designu a příznivé cenové politice obrovský potenciál vystoupit z šedého průměru konkurenčních produktů.“

Kryštof Šabacký, Managing Director společnosti maXmedia, dodává: „Se společností NetComp jsme v minulosti spolupracovali na jiných projektech a jsme rádi, že na tuto spolupráci nyní můžeme navázat a od začátku se podílet na nastartování a růstu takto atraktivního brandu.“

Spolupráce je uzavřena na dobu neurčitou.


Dexim je celosvětově registrovaná značka vyrábějící rozsáhlou řadu příslušenství a doplňků k mobilním telefonům, tabletům a dalším zařízením, včetně Apple iPhone, iPod a iPad. V současné jsou výrobky Dexim zastoupeny ve více než 45 zemích. Posláním značky je poskytovat zákazníkům atraktivní a cenově dostupné produkty. I přes četná uznání a ocenění se výzkumný a vývojový tým značky Dexim snaží neustále inovovat produkty, které pomáhají uživatelům a jejich zařízením zvýšit výkon, ochranu a výrazně se odlišit od ostatních. Více o produktech Dexim naleznete na www.idexim.cz a www.dexim.net

maXmedia vznikla v roce 2005 jako partnerská agentura společnosti GSMA. Během několika měsíců se jí však podařilo získat několik významných klientů a byl nastartován přerod ve zcela samostatnou PR agenturu s širokým spektrem služeb. Mezi její reference patří: STIHL, Tour de Ski, LEXXUS, O’Neill, Oxbow, SPORT KONCEPT, Snickers – NUTCASE, MINI Cooper, Oakley, Skullcandy, TOI TOI, Brit, 69Slam a další. V současnosti se, kromě PR, zaměřuje i na další služby v oblasti marketingu, redakční správu webových stránek a sociální sítě. Web agentury: www.maxmediapr.cz.
Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 11. 2011 11:00
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.