TOI TOI připravil plně mobilní kempy nejen pro účastníky letních festivalů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TOI TOI připravil plně mobilní kempy nejen pro účastníky letních festivalů


Společnost TOI TOI, lídr v oblasti mobilních sanitárních systémů, přichází na trh s novým produktem TOI TOI Camp, plně vybaveným mobilním kempem, který je určený pro letní festivaly a další masové akce pod širým nebem. Jedná se o plně mobilní systém s kapacitou až 10 000 osob. Kemp nabídne maximální možný komfort na úrovni klasických moderních kempů.

Cílem TOI TOI je stanovit nejvyšší standardy pro kempy v rámci festivalů a masových akcí. Návštěvníkům nabídne dosud neznámé služby, které jsou dostupné výhradně v kamenných ubytovacích zařízeních.

„TOI TOI Camp je pro návštěvníky masových akcí zárukou kvality poskytovaných komplexních služeb a místem, kde se lidé nemusí strachovat o svoji bezpečnost. Pro pořadatele festivalů je pak TOI TOI Camp výhodným partnerem zvyšujícím úroveň jejich akcí,“ říká Karel Svoboda, jednatel společnosti TOI TOI.

TOI TOI Camp nabízí návštěvníkům bezpečný, oplocený a osvětlený areál, čisté a plně vybavené toalety, koupelny a sprchy s teplou vodou, koordinovaná místa pro stany s navigačním systémem, bezpečnostní schránky a půjčovnu sportovního náčiní.

Nedílnou součástí TOI TOI Campu je nonstop recepce a ostraha, pravidelný hygienický a úklidový servis, prodejna festivalových potřeb (opalovací krémy, kondomy, pláštěnky, náplasti apod.) a široké možnosti občerstvení včetně restaurace.

Rezervace a platby za ubytování jsou řešeny přes webové stránky www.toitoicamp.cz, kde je již nyní možnost rezervace místa v kempu na festivalu Benátská noc na Malé Skále. Návštěvník tedy přijíždí na festival s platnou vstupenkou do TOI TOI Campu, kterou na recepci vymění za identifikační pásku a označení stanu. Limitovaný prodej bude dle volných kapacit probíhat i na místě. Ubytování v TOI TOI Campu přijde na 150 Kč za 1 osobu a stan na den. Cena za další osobu bez stanu je 100 Kč na den.

Pořadatelům poskytuje společnost TOI TOI kompletní materiální, technické a personální zajištění festivalového kempu s nulovými náklady, včetně administrativního servisu pro registrace a platby. Medializaci TOI TOI Campu zajišťuje společnost TOI TOI vlastními kanály.

Více na http://maxmediapr.cz/category/toi-toi/Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 6. 2011 9:47
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.