Výrobce oblíbeného krmiva Brit přichází se superprémiovými masovými konzervami pro psy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výrobce oblíbeného krmiva Brit přichází se superprémiovými masovými konzervami pro psy


Společnost Vafo Praha s.r.o., výrobce populárních suchých krmiv Brit, přichází na trh s novinkou Brit Boutiques Gourmandes – šťavnatými masovými konzervami pro psy v superprémiové kvalitě. Reaguje tak na zájem chovatelů o konzervy se 100 % podílem masa pro skutečné psí gurmány. Absolutní prioritou produktů Brit Boutiques Gourmandes je výjimečná chuť z široké palety jehněčího, lososového, kachního, kuřecího, králičího, hovězího masa a zvěřiny. Exkluzívně vysoký podíl masa je obsažen v každé ze tří variant nových masových konzerv: True Meat Bits (skutečné kousky masa), Paté with Bits (paté s kousky masa) a One Meat (jednodruhový zdroj masa).

Všechny masové konzervy Brit Boutiques Gourmandes jsou na bázi maximálního obsahu svaloviny (97-100%) a vylučují tak hyperalergenní či nezdravé složky jako jsou vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, škroby, chemická dochucovadla a konzervanty. Složení konzerv zaručuje nejen vynikající chuť, ale i přítomnost organismu prospívajících prvků. Kromě kvalitních, hypoalergenních surovin spočívá potenciál Brit Boutiques Gourmandes i v konzervaci přírodní cestou.

Masové konzervy jsou například vhodné pro míchání se suchými krmivy. „Majitelé psů se mě často ptají, jestli psí granule namáčet, či nikoliv. Já na to odpovídám klidně ano, ale je zbytečné pro zachování chuti připravovat třeba vývar. Právě pro tyto kombinovaná menu jsou vhodné konzervy s omáčkou, které jídlo nejen dochutí, ale i zvlhčí,“ říká uznávaný odborník na zvířecí výživu Ing. Martin Kváš. Stejně dobře masové konzervy poslouží i v kombinaci s těstovinami či rýží. Dalším častým užitím masových konzerv je míchání se zeleninou a dalšími produkty, tak zvané barfování. Chuť psího menu se s přídavkem masové konzervy jednoduše zatraktivní.

„Přikrmování psů masovými konzervami takové kvality lze jenom doporučit. V situacích, jako jsou problémy s chrupem u starších psů a nechutenství před porodem nebo po operaci, lze ve výživě zvířete přejít bez výčitek na konzervovanou stravu,“ shrnuje Ing. Kváš.


Brit Boutiques Gourmandes True Meat Bits, cena: 43,-Kč
Superprémiová masová konzerva True Meat Bits
obsahuje kousky 100% kuřecího, jehněčího, hovězího nebo králičího masa v jemné zeleninové omáčce. Nabízí tak široký výběr různých chutí jako doplněk stravy pro každý den. Tento druh masové konzervy obsahuje více vody a je proto vhodný pro míchání se suchým krmivem,
těstovinami či rýží.

Brit Boutiques Gourmandes Paté with Bits, cena: 32,-Kč
Superprémiová masová konzerva Paté with Bits obsahuje skutečné masové kousky v paté směsi. Lahodné paté, z francouzského slova paštika, je vyrobeno z rozemletého masa. Tento produkt je zhotoven z 97% kuřecího, lososového, kachního a jehněčího masa. Konzerva obsahuje méně vody a je vhodná pro barfování, nebo jako samostatné menu například pro psy
s nemocným chrupem.

Brit Boutiques Gourmandes One Meat, cena 32,-Kč
Masová konzerva One Meat je složena z jednodruhového masa což vylučuje případné nežádoucí reakce na typické zdroje proteinu. Pro štěňata je vytvořena varianta Lamb Puppy One Meat z jehněčího masa, pro dospělé psy malých plemen konzerva ze zvěřiny Venison Small Breed One Meat. One Meat vhodnou alternativou suchého krmiva pro citlivé, nebo alergické psy.


VAFO Praha s.r.o.
Web: http://www.krmivo-brit.cz/
VAFO Praha s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se vývojem, výrobou a distribucí krmiv od roku 1994. Zastupuje značky Brit a Astor ve 45-ti státech Evropy. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru ve více než 20-ti zemích s cílem vyrábět krmivo, které pokryje i ty nejnáročnější kvalitativní požadavky.Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 6. 2011 11:55
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.