Tiskovky.info - tiskové zprávy, tiskové konference

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

O nás


Projekt Tiskovky.info je ve vlastnictví společnosti Commservis.com, které je jednou z největších komunikačních a PR agentur ve východních Čechách. Cílem portálu TISKOVKY.INFO je vytvoření největšího servisního webu pro novináře, který nabízí klientům kvalitní servis a přístup k medailistům obsahující tisíce neustále aktualizujících kontaktů.

Portál Tiskovky.info vznikl již v roce 2007 s cílem spojit zadavatele tiskových informací (státní úřady, soukromé firmy a PR agentury) s jejich odběrateli, tedy zejména novináři. Tiskové informace se tak sbíhají na jednom místě, kde je jednoduše mohou novináři nalézt. V současnosti tiskové informace distribuujeme přibližně 500 odběratelům a dalších více než 2000 novinářů oslovujeme prostřednictvím media-listů.

Agentura Commservis.com patří v současnosti rozsahem svých služeb a množstvím realizovaných projektů k největším z PR agentur. Během své existence se vypracovala na full-servisovou společnost zabývající se public relations, výzkumy, analýzami a tvorbou strategií.

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.