CoLin | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


CoLin


Vydané tiskové zprávy


SITRONICS TS umožňuje rakouským domácnostem sledovat spotřebu energií na internetu

Společnost SITRONICS TS nainstaluje 6000 měřidel pro vzdálený odečet spotřeby energií v reálném čase v rakouském městě Feldkirch.

SITRONICS TS má nového generálního ředitele

Generálním ředitelem společnosti SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, se začátkem ledna stal Pavel Smejkal (37). Ve své pozici je zodpovědný za vedení společnosti, tvorbu a realizaci její finanční strategie, plánování, rozvoj a kontrolu.

SITRONICS TS získal cenu Skokan roku

SITRONICS TS byl společností ORACLE CZECH oceněn jako „Skokan roku“. Cena, která je udělována obchodnímu partnerovi s nejvyšším nárůstem prodeje produktů ORACLE v oblasti EMEA za posledních 5 let, potvrzuje postavení společnosti SITRONICS TS na trhu.

B. Braun investuje 35 miliard Kč do vývoje umělé výživy

• Koncern B. Braun plánuje investiční projekty ve výši 1,4 miliardy eur (cca 35 miliard Kč) zaměřené na produkci parenterální výživy po celém světě • Koncern B. Braun investuje v německém Melsungenu 190 milionů eur (cca 4,75 miliardy Kč) do nové továrny na výrobu umělé výživy • Po dokončení továrny v Melsungenu se Německo stane producentem celé třetiny veškerých infuzních roztoků spotřebovaných v Evropě • Více než třetina veškeré parenterální výživy spotřebované v České republice pochází právě od B. Braun.

Fakultní nemocnice v Hradci Králové má jako první v ČR multioborové vzdělávací centrum Aesculap Akademie

Hradec Králové, 29. října 2008 - Ještě do nedávna museli lékaři kvůli praktickým odborným kurzům Aesculap Akademie jezdit do zahraničí. Ale ode 16. října už budou jejich kroky směřovat do Hradce Králové, kde ve Fakultní nemocnici proběhlo slavnostní otevření nového vzdělávacího centra Aesculap Akademie společnosti B. Braun Medical.

Problematika preventivní ochrany lékařů a pomocného zdravotního personálu ve zdravotnictví

Brno, 29. října 2008 – Na zdravotnickém veletrhu Medical Fair Brno 23. 10. 2008 proběhla odborná konference na téma „Práce ve zdravotnictví – prevence rizik“. Je-jím nosným tématem byla ochrana zdravotního personálu při výkonu povolání. Lékaři a pomocný zdravotnický personál se pohybují v rizikovém prostředí nemocnic a am-bulancí. Zmíněné setkání zdravotnických profesionálů s experty na oblast bezpeč-nosti a prevence ve zdravotnictví sleduje jeden hlavní cíl: rozšířit povědomí o pro-blematice ochrany zdravotního personálu a pomoci tak ke zlepšení bezpečnosti při jejich práci.

Nový šéf českého obchodního týmu SITRONICS TS

Obchodním a marketingovým ředitelem společnosti SITRONICS Telecom Solutions byl jmenován Josef Jurašek. Bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit společnosti a řízení vztahů se zákazníky.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.