SITRONICS TS má nového generálního ředitele | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


SITRONICS TS má nového generálního ředitele


Generálním ředitelem společnosti SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, se začátkem ledna stal Pavel Smejkal (37). Ve své pozici je zodpovědný za vedení společnosti, tvorbu a realizaci její finanční strategie, plánování, rozvoj a kontrolu.

Praha, 30. ledna 2009 – Generálním ředitelem společnosti SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, se začátkem ledna stal Pavel Smejkal (37). Ve své pozici je zodpovědný za vedení společnosti, tvorbu a realizaci její finanční strategie, plánování, rozvoj a kontrolu.

Do vedení SITRONICS TS, CZ přichází Pavel Smejkal ze společnosti Johnson & Johnson Czech Republic and Slovakia, kde působil na pozici finančního ředitele a ředitele podpůrných služeb. Své bohaté profesní zkušenosti načerpal i během působení v poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers a ve vrcholovém finančním managementu společnosti Telefónica O2 Czech Republic, dříve Český Telecom. Zde se mimo jiné podílel na sjednocení Českého Telecomu s Eurotelem, jeho následné integraci do skupiny Telefónica O2 či na privatizaci a transformaci skupiny Českého Telecomu.

Pavel Smejkal je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, oboru Mezinárodního obchodu, politiky a diplomacie. Je členem mezinárodní Asociace autorizovaných a certifikovaných účetních znalců (ACCA) sídlící ve Velké Británii, získal i osvědčení Amerického institutu certifikovaných veřejných účetních (AICPA). Pavel se více než deset let pohybuje na vedoucích pozicích nadnárodních společností.

„Jeho pětiletá zkušenost v managementu největšího českého operátora a celková znalost světového telekomunikačního trhu ho činí ideálním šéfem společnosti s mezinárodním působením v oblasti telekomunikačních řešeních,“ uvedl Pavel Pavlovskij, předseda představenstva společnosti SITRONICS TS, CZ. Sám Smejkal ke svému jmenování řekl: „Ve své nové pozici budu dbát především na neustálé zefektivňování finančního řízení společnosti a maximalizaci přínosu pro její akcionáře. Mým cílem je pomoci firmě i při její další expanzi na mezinárodních trzích.“

* * *

O společnosti SITRONICS TS
Akciová společnost SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic vznikla na základě společnosti Strom Telecom založené v roce 1993 v Praze. SITRONICS Telecom Solutions je jedním z prvních evropských vývojářů end-to-end řešení v oblasti OSS/BSS systémů pro telekomunikace, komunální služby, energetiku a sítě nové generace (NGN).
Dnes je společnost SITRONICS Telecom Solutions předním dodavatelem komplexních řešení na trzích Ruska, SNS, střední a jihovýchodní Evropy, zemí Asie, Afriky a Blízkého Východu. Společnost má přes 5000 zaměstnanců v Rusku, zemích SNS, České republice, Bosně a Hercegovině, na Slovensku, ve Slovinsku, na Ukrajině, v Indii, Pákistánu a Malajsii. Produkty společnosti SITRONICS Telecom Solutions využívá na 50 telekomunikačních operátorů s více než 110 miliony konečných uživatelů v 15 zemích světa. SITRONICS Telecom Solutions je jednou z divizí otevřené akciové společnosti SITRONICS.
Webové stránky společnosti: http://www.sitronicsts.com/

Otevřená akciová společnost SITRONICS (LSE: SITR) je jedním z předních dodavatelů řešení z oblasti telekomunikací, informačních technologií a mikroelektroniky v Rusku, zemích SNS a s rostoucí účastí na trzích střední a východní Evropy, Blízkého Východu a Afriky. SITRONICS poskytuje své služby více než 3 500 klientům. Svá zastoupení a pobočky má ve 33 zemích světa a své produkty vyváží do více než 60 zemí. Celkem má SITRONICS přes 11 000 zaměstnanců. Hlavní podniky společnosti SITRONICS se nacházejí v Praze (Česká republika) a Aténách (Řecko) - Telekomunikační řešení, Kyjevě (Ukrajina) - Informační technologie, Zelenogradě a Moskvě (Rusko) - Mikroelektronická řešení.








Kontakt:

Petra Kolenská
Consultant
petra.kolenska@colin.cz
724 963 126
283 890 139


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 1. 2009 13:03
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: CoLin (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
CoLin je česká společnost zaměřená na poskytování kompletního portfolia komunikačních služeb s důrazem na služby public relations. Pohybujeme se zejména v oblasti informačních a telekomunikačních technologií a příbuzných oborů, kde si CoLin vybudoval významné postavení díky úspěšné spolupráci s nejlépe hodnocenými společnostmi na trhu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.