CoLin | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


CoLin


Poslední vydané tiskové zprávy


SITRONICS TS umožňuje rakouským domácnostem sledovat spotřebu energií na internetu

Společnost SITRONICS TS nainstaluje 6000 měřidel pro vzdálený odečet spotřeby energií v reálném čase v rakouském městě Feldkirch.

SITRONICS TS má nového generálního ředitele

Generálním ředitelem společnosti SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, se začátkem ledna stal Pavel Smejkal (37). Ve své pozici je zodpovědný za vedení společnosti, tvorbu a realizaci její finanční strategie, plánování, rozvoj a kontrolu.

SITRONICS TS získal cenu Skokan roku

SITRONICS TS byl společností ORACLE CZECH oceněn jako „Skokan roku“. Cena, která je udělována obchodnímu partnerovi s nejvyšším nárůstem prodeje produktů ORACLE v oblasti EMEA za posledních 5 let, potvrzuje postavení společnosti SITRONICS TS na trhu.

B. Braun investuje 35 miliard Kč do vývoje umělé výživy

• Koncern B. Braun plánuje investiční projekty ve výši 1,4 miliardy eur (cca 35 miliard Kč) zaměřené na produkci parenterální výživy po celém světě • Koncern B. Braun investuje v německém Melsungenu 190 milionů eur (cca 4,75 miliardy Kč) do nové továrny na výrobu umělé výživy • Po dokončení továrny v Melsungenu se Německo stane producentem celé třetiny veškerých infuzních roztoků spotřebovaných v Evropě • Více než třetina veškeré parenterální výživy spotřebované v České republice pochází právě od B. Braun.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.