SITRONICS TS získal cenu Skokan roku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


SITRONICS TS získal cenu Skokan roku


SITRONICS TS byl společností ORACLE CZECH oceněn jako „Skokan roku“. Cena, která je udělována obchodnímu partnerovi s nejvyšším nárůstem prodeje produktů ORACLE v oblasti EMEA za posledních 5 let, potvrzuje postavení společnosti SITRONICS TS na trhu.

Praha – Moskva, 1. prosince 2008 – SITRONICS Telecom Solutions, výrobce telekomunikační infrastruktury a informačních systémů, zvítězil mezi partnery ORACLE CZECH v soutěži „Skokan roku“. Společnost ORACLE, která je největším světovým dodavatelem podnikového softwaru, tak vyjádřila svou spokojenost se vzájemnou, efektivní spoluprací.

Z produktů společnosti ORACLE využívá SITRONICS TS především technologie systému řízení báze dat (SŘBD). Tato řešení implementuje do vlastních billingových OSS/BSS systémů, které na podporu provozu a podnikatelské činnosti používají nejen telekomunikační operátoři, ale také energetické společnosti a společnosti poskytující komunální služby.

Své největší uplatnění nachází platforma SŘBD ORACLE především v komplexním systému konvergentního účtování FORIS, který je vlajkovou lodí mezi produkty společnosti SITRONICS TS. „Platforma ORACLE v tomto řešení zajišťuje nejdůležitější část procesu sběru a ukládání informací a hraje významnou roli při konvergentním účtování v reálném čase“ uvedl Matěj Okáli, ředitel divize pro implementaci a technickou podporu společnosti SITRONICS TS. „Spolehlivost platformy ORACLE nám umožňuje nejen rozšířit možnosti vlastní produktové řady, ale také poskytnout našim zákazníkům nové funkcionality pro rozvoj jejich obchodu,“ dodal Okáli.

Vítězství v soutěži a ocenění „Skokan roku“ vypovídají o progresivitě společnosti SITRONICS TS a uznání této společnosti jako předního partnera ORACLE z hlediska počtu kontraktů uzavřených za posledních 5 let v centrální a východní Evropě v oblasti databází.

* * *
O společnosti ORACLE
Oracle Corporation (Nasdaq: ORCL) je největší společností na světě, která dodává podnikový software firmám a organizacím všech velikostí. Tato společnost, jejíž roční obrat činí 10,2 miliardy USD, nabízí kromě podnikových aplikací a nástrojů na jejich vývoj také databázi, aplikační server a nástroje pro podnikovou spolupráci.

***
O společnosti SITRONICS TS
Akciová společnost SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic vznikla na základě společnosti Strom Telecom založené v roce 1993 v Praze. SITRONICS Telecom Solutions je jedním z prvních evropských vývojářů end-to-end řešení v oblasti OSS/BSS systémů pro telekomunikace, komunální služby, energetiku a sítě nové generace (NGN).
Dnes je společnost SITRONICS Telecom Solutions předním dodavatelem komplexních řešení na trzích Ruska, SNS, střední a jihovýchodní Evropy, zemí Asie, Afriky a Blízkého Východu. Společnost má přes 5000 zaměstnanců v Rusku, zemích SNS, České republice, Bosně a Hercegovině, na Slovensku, ve Slovinsku, na Ukrajině, v Indii, Pákistánu a Malajsii. Produkty společnosti SITRONICS Telecom Solutions využívá na 50 telekomunikačních operátorů s více než 110 miliony konečných uživatelů v 15 zemích světa. SITRONICS Telecom Solutions je jednou z divizí otevřené akciové společnosti SITRONICS.
Webové stránky společnosti: http://www.sitronicsts.com/

Otevřená akciová společnost SITRONICS (LSE: SITR) je jedním z předních dodavatelů řešení z oblasti telekomunikací, informačních technologií a mikroelektroniky v Rusku, zemích SNS a s rostoucí účastí na trzích střední a východní Evropy, Blízkého Východu a Afriky. SITRONICS poskytuje své služby více než 3 500 klientům. Svá zastoupení a pobočky má ve 33 zemích světa a své produkty vyváží do více než 60 zemí. Celkem má SITRONICS přes 11 000 zaměstnanců. Hlavní podniky společnosti SITRONICS se nacházejí v Praze (Česká republika) a Aténách (Řecko) – Telekomunikační řešení, Kyjevě (Ukrajina) – Informační technologie, Zelenogradě a Moskvě (Rusko) – Mikroelektronická řešení.
Webové stránky společnosti: http://www.sitronics.com/
* * *
Kontakt:

Petra Kolenská
Consultant
petra.kolenska@colin.cz
724 963 126


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 12. 2008 17:19
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: CoLin (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
CoLin je česká společnost zaměřená na poskytování kompletního portfolia komunikačních služeb s důrazem na služby public relations. Pohybujeme se zejména v oblasti informačních a telekomunikačních technologií a příbuzných oborů, kde si CoLin vybudoval významné postavení díky úspěšné spolupráci s nejlépe hodnocenými společnostmi na trhu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.