Nový šéf českého obchodního týmu SITRONICS TS | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový šéf českého obchodního týmu SITRONICS TS


Obchodním a marketingovým ředitelem společnosti SITRONICS Telecom Solutions byl jmenován Josef Jurašek. Bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit společnosti a řízení vztahů se zákazníky.

Praha, 29. října 2008 – Obchodní tým společnosti SITRONICS Telecom Solutions, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, posílil Josef Jurašek (31), který byl jmenován novým obchodním a marketingovým ředitelem české divize společnosti. Ve své pozici bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit a řízení vztahů se zákazníky ve všech zemích světa kromě Ruské federace a zemí CIS. Zároveň se bude podílet na tvorbě globálních strategických a obchodních plánů společnosti SITRONICS TS.

Josef Jurašek do SITRONICS TS přišel ze společnosti Intracom Middle East, Dubaj, systémového integrátora a výrobce telekomunikačního zařízení, která je součástí skupiny SITRONICS. Zde byl zodpovědný za řízení a rozvoj obchodních a marketingových aktivit společnosti na asijském kontinentu. Před svým příchodem do společností SITRONICSu působil jako obchodní manažer pro oblast EMEA v kanadské společnosti PortaOne či jako výkonný ředitel společnosti SkyNet.

Josef Jurašek je absolventem Vysoké školy podnikání v Ostravě, oboru Ekonomie a managementu. Od doby svých studií se pohyboval výhradně ve společnostech zaměřených na telekomunikace, a získal tak nejen množství odborných zkušeností, ale i detailní znalost světového trhu. Ve svém volném čase se věnuje sportu, především cyklistice a lyžování.

„Jedním z hlavních cílů, které jsem si v nové pozici stanovil, je rozšíření a diverzifikace zákaznického portfolia společnosti,“ uvedl Jurašek ke svému jmenování. „S tím logicky souvisí i tvorba a udržení dlouhodobých partnerských vztahů se zákazníky, která je pro náš byznys klíčová.“

* * *

O společnosti SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic a. s.
SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic (SITRONICS TS) od svého vzniku v roce 1993 vyvíjí a vyrábí technologicky vyspělá telekomunikační zařízení a informační systémy pro podporu obchodních a provozních procesů (OSS/BSS). Společnost rovněž poskytuje profesionální služby, které umožňují jejím zákazníkům, poskytovatelům komunikačních služeb, efektivně plánovat rozvoj jejich síťové infrastruktury a optimalizovat obchodní procesy.
SITRONICS TS má v současné době na 1000 zaměstnanců, z nichž více než 70 procent jsou vývojáři a techničtí specialisté, pracující v České republice, Rusku, na Slovensku, Ukrajině, v Bosně a Hercegovině, Slovinsku a v Malajsii. Produkty SITRONICS TS používá na 150 operátorů v 60 zemích světa.

Společnost je součástí SITRONICS Telecom Solutions, telekomunikační divize SITRONICS JSC (LSE: SITR). SITRONICS JSC je dceřiným technologickým koncernem AFK SISTEMA, největšího diverzifikovaného holdingu v Ruské federaci. Další informace naleznete na www.sitronicsts.com.
Kontakt:

Petra Kolenská
Consultant
petra.kolenska@colin.cz
724 963 126


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 10. 2008 12:17
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: CoLin (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
CoLin je česká společnost zaměřená na poskytování kompletního portfolia komunikačních služeb s důrazem na služby public relations. Pohybujeme se zejména v oblasti informačních a telekomunikačních technologií a příbuzných oborů, kde si CoLin vybudoval významné postavení díky úspěšné spolupráci s nejlépe hodnocenými společnostmi na trhu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.