SITRONICS TS dodá billingový a CRM systém do sítě indického operátora Shyam TeleServices | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


SITRONICS TS dodá billingový a CRM systém do sítě indického operátora Shyam TeleServices


Praha, 26. června, 2009 – SITRONICS Telecom Solutions, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, podepsal dvě smlouvy se společností Sistema Shyam TeleServices Ltd., dříve známé jako Shyam Telelink Limited. SITRONICS TS implementuje v síti Shyamu své billingové a CRM (Customer Relationship Management) řešení a zároveň zajistí jejich servis.

Společnost Shyam ocenila obě řešení a veškeré navazujících služby, které jí SITRONICS TS poskytne, na 64,2 milionů dolarů. Celý projekt se bude realizovat během tří let ve třech fázích: spuštění systému do ostrého provozu tak bude korelovat s nestále se rozrůstající zákaznickou základnou společnosti Shyam. Implementace nového systému založeného na řešení FORIS umožní indickému operátorovi obsloužit všechny jeho stávající i nové zákazníky a zefektivnit jeho interní obchodní procesy.

Sergey Aslanjan, prezident společnosti SITRONICS, uvedl: „Dodávka pro Shyam je naším největším projektem v Indii. Umožní nám posílit pozici SITRONICSu na tomto velmi slibném trhu, kde v současnosti zakládáme pobočku. Naše billingové a CRM řešení vytváří komplexní flexibilní systém, který společnosti Sistema Shyam TeleServices umožní vyjít vstříc potřebám jejich klientů a zároveň jí umožní adaptovat se na neustále se měnící podmínky trhu efektivně a v co nejkratším čase.“

Systém FORIS, který v současnosti využívá 25 telekomunikačních operátorů v České republice, Německu, Rusku, Uzbekistánu a na Ukrajině, uspokojuje potřeby 100 milionů jejich zákazníků.
Kontakt:

Petra Kolenská
Consultant
petra.kolenska@colin.cz
724 963 126
283 890 139


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 6. 2009 18:37
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: CoLin (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
CoLin je česká společnost zaměřená na poskytování kompletního portfolia komunikačních služeb s důrazem na služby public relations. Pohybujeme se zejména v oblasti informačních a telekomunikačních technologií a příbuzných oborů, kde si CoLin vybudoval významné postavení díky úspěšné spolupráci s nejlépe hodnocenými společnostmi na trhu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.