MARCO reklamní agentura, spol. s r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


MARCO reklamní agentura, spol. s r.o.


Vydané tiskové zprávy


Prof. Matti Koiranen: McDonald žije z licencí, receptů a značky, ne z prodeje hamburgerů

Přednášku s názvem „Kreativní průmysl založený na inovacích: důležitost a speciální charakteristiky z pohledu podnikání a managementu“ měl ve čtvrtek 26. ledna na BIBS – vysoké škole v Brně profesor finské University of Jyväskylä Matti Koiranen. Se svou přednáškou vystoupil v rámci Open Lectures – pásma přednášek, které je určené nejen pro studenty a absolventy školy, ale i pro odbornou veřejnost. Přednášejícími jsou přední zahraniční i čeští odborníci na témata z různých oblastí ekonomie managementu a práva.

Restaurant Palazzo přináší menu pro milovníky jídla, díl druhý: Francie

Na druhou polovinu letošního roku připravil Restaurant Palazzo sérii degustačních menu, která přiblíží národní kuchyně „gastronomicky vyspělých zemí“. Šéfkuchař Liam Claringbold využil svých bohatých zkušeností z moderní internacionální gastronomie a sestavil sedmichodová degustační menu, která hosty Palazzo Restaurantu seznámí s charakteristickými ingrediencemi, chutěmi a vůněmi Francie.

Hotelu Comsa Brno Palace setrvale roste návštěvnost

V červnu uplynuly dva roky od otevření luxusního brněnského hotelu Comsa Brno Palace na Šilingrově náměstí. Hotel kategorie **** superior v prvních pěti měsících roku 2011 zaznamenal meziroční nárůst obsazenosti i celkových příjmů, což potvrzuje, že zájem o ubytování i další služby v tomto hotelu setrvale roste.

Veteráni z RAF navštíví Brno a poobědvají v Hotelu Comsa

Osm československých veteránů z druhé světové války, kteří žijí ve Velké Británii, navštíví v sobotu 28. května Brno. Důvodem jejich návštěvy je připomenutí 127. narozenin druhého československého prezidenta, doktora Edvarda Beneše. Akci, nad kterou převzal záštitu jihomoravský hejtman Michal Hašek, organizuje Ministerstvo obrany České republiky a občanské sdružení Midway Mini Navy Club Brno. Zástupci Jihomoravského kraje veterány uctí slavnostním obědem v brněnském hotelu Comsa Brno Palace.

Jotun Powder Coatings zvyšuje ceny

Norská společnost Jotun Powder Coatings, která je předním výrobcem a dodavatelem práškových barev, hlásí od začátku března tohoto roku celosvětový nárůst cen všech svých produktů. Zdražení je přímou reakcí na stoupající ceny vstupních surovin.

Úspěch české aplikované vědy! Český přípravek na hojení ran dostane exkluzivní prostor na světové konferenci.

Ve dnech 26. - 28. května 2010 proběhne v Ženevě zdravotnický kongres EWMA 2010 (European Wound Management Association) o problematice hojení ran. Český přípravek na hojení ran bude mít na tomto odborném kongresu samostatné sympozium, na kterém vystoupí významní odborníci ze zahraničí.

Český lék na hojení chronických ran dobývá západní Evropu

Česká firma Contipro C , držitelka celosvětového patentu na výrobu unikátního produktu na léčbu chronických a velmi komplikovaných ran Hyiodine®, se v roce 2010 rozhodla dobýt farmaceutické trhy západní Evropy. Nehojící se rány trápí totiž ve vyspělých zemích – v souvislosti s narůstající průměrnou délkou života – stále více lidí, kterým by Hyiodine® mohl velmi účinně pomoci.

Český přípravek na hojení ran Hyiodine se připravuje na britský trh

Od ledna poběží nová klinická studie zaměřená na opětovné prověření kvalit zavedeného prostředku na hojení ran – Hyiodine. Studie má sloužit britskému zdravotnímu systému, který bude rozhodovat o zařazení Hyiodine mezi hrazená léčiva. Velká Británie by tak následovala příklad Rakouska, kde už zdravotní pojišťovny Hyiodine při léčbě chronických a infikovaných ran ze 100 % hradí.

Stáj F1 AT&T Williams se spojila s Ďáblem

Energetický nápoj HELL se stává oficiálním nápojem jezdců i celého týmu stáje AT&T Williams. Již v nedělním závodu Velké ceny Španělska na okruhu Circuit de Catalunya bylo logo značky HELL znázorněno na zadních křídlech vozů, a premiérově v historii F1 byl v závodních boxech člen týmu, jež doplňuje palivo, oblečen v ďábelských plamenech.

Manchester BBN Workshop 2008

Ve dnech 8.-12.10,. proběhl v Manechestru další multikulturní Workshop mezinárodní marketingové sítě BBN. Tento ročník byl věnovaný aplikaci a zhodnocení procesu Brand Asset Management (systému řízení a vývoje značky), zdokonalování komunikace při mezinárodních projektech a prohlubování vztahů klienty.

Změna designu produktů značky SIGNAMAX

V lednu 2008 vypsala společnost SIGNAMAX výběrové řízení na změnu designu Corporate Identity, vč. podoby designu produktů této značky. Výsledky této proměny se tento týden oficiálně představují.

MARCO/BBN a SIGNAMAX více než symbióza

Komunikační agentura MARCO/BBN připravila pro svého nového klienta společnost INTELEK re-design corporate identity produktové značky SIGNAMAX. Nyní pracuje na nových projektech pro značky SOLARIX a ATRACK.

Den ČKD Blansko – nabité dopoledne nejenom pro děti, ale i dospělé

Společnost ČKD Blansko pořádá dne 14.6.2008 Den ČKD Blansko. Den ČKD Blansko je věnován nejenom zaměstnancům společnosti, jejich dětem a rodinným příslušníkům, ale i široké veřejnosti. Všechny návštěvníky čeká nabité dopoledne s možností prohlídky výrobního provozu, pro děti je připraven bohatý doprovodný programem.

Avion Shopping Park: Jaro plné sportu

Nákupní centrum nad soutokem Svratky a Svitavy myslí na své zákazníky, kteří se aktivně věnují sportu. Na sobotu 31. května připravilo Golfový den, na Mezinárodní den dětí 1. června plánuje Avion Shopping Park nafukovací atrakce a spoustu zábavy, a o týden později, v sobotu 7. června, mohou rodiče s dětmi prožít v centru den plný sportu a soutěží na inline bruslích. Čím dál více z nás nachází zalíbení ve sportech, kde jde vedle samotného fyzického vyžití také o něco navíc – o jakousi životní filozofii, postoj. Mezi sporty, které jsou u nás stále oblíbenější, patří i ježdění na inline bruslích nebo golf. Jejich příznivcům vyjde v následujících dnech vstříc Avion Shopping Park.

ČKD Blansko založilo novou dceřinou společnost

Holding ČKD Blansko má novou dceřinou společnost ČKD Blansko Small Hydro, s.r.o. Nová společnost ČKD Blansko Small Hydro se specializuje na výrobu vodních turbín o výkonu od 200 kW do 10 MW. Dodávky těchto vodních turbín a hydrotechnického vybavení jsou určeny pro malé vodní elektrárny.

Avion Shopping Park Brno expanduje

V uplynulém roce navštívilo Avion Shopping Park (ASP) 6,3 milionů zákazníků, což je o 124 tisíc více než v roce 2006. Celkový obrat ASP byl v loňském roce 3,143 miliardy korun, v roce 2006 to bylo 3,022 miliardy Kč.

Brněnský Avion Shopping Park uspořádal Valentýnskou soutěž

Brněnský Avion Shopping Park zpříjemnil každoroční valentýnské nákupy zajímavou soutěží. Doprostřed Obchodní Galerie umístil obrovské srdce naplněné červenými baňkami různé velikosti. Úkolem soutěžících bylo uhodnout, kolik těchto baněk srdce obsahuje.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.