Restaurant Palazzo přináší menu pro milovníky jídla, díl druhý: Francie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Restaurant Palazzo přináší menu pro milovníky jídla, díl druhý: Francie


Na druhou polovinu letošního roku připravil Restaurant Palazzo sérii degustačních menu, která přiblíží národní kuchyně „gastronomicky vyspělých zemí“. Šéfkuchař Liam Claringbold využil svých bohatých zkušeností z moderní internacionální gastronomie a sestavil sedmichodová degustační menu, která hosty Palazzo Restaurantu seznámí s charakteristickými ingrediencemi, chutěmi a vůněmi Francie.

„Druhý díl našeho gurmánského seriálu je věnován Francii a koná se v pátek 22. července. Šéfkuchař Liam Claringbold sestavil menu z kulinářských vlajkových lodí, kterými si francouzská gastronomie podmanila celý svět. Menu budeme podávat po celý den, hosté si svá místa mohou rezervovat telefonicky,“ uvedl ředitel hotelu Comsa Brno Palace Martin Benada.
Hosté se tak mohou těšit například na pečeného šneka s česnekovým máslem a petrželkou, husí játra foie gras, tradiční francouzskou polévku bouillabaisse, kohouta na víně nebo dezert crème brûlée. S jídly se budou snoubit nejvhodnější vína, která chuť pokrmů ještě umocní.
„Rádi bychom Palazzo Restaurant prostřednictvím degustačních menu zpřístupnili i lidem, kteří mají ostych z návštěvy hotelové restaurace,“ dodal Benada.
Restaurant Palazzo patří k brněnským top restauracím, za dva roky provozu si kuchyně Liama Claringbolda vysloužila řadu pochvalných hodnocení ze strany spokojených hostů, gastrokritiků, foodblogerů i oficiálních návštěv města Brna a Jihomoravského kraje. Za nejlepší restauraci v Brně označil Palazzo šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.
Kontakt:

Jan Šmikmátor
PR Director
jan.smikmator@marco.eu
www.marco.eu
777797385
532 300 060


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 7. 2011 14:43
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: MARCO reklamní agentura, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
MARCO/BBN - komunikační full servisová agentura. Součástí globální komunikační sítě BBN. Specializované divize: MARCO Public Relations (kancelář Brno), MARCO Event Marketing (kancelář Brno), MARCO International (kancelář Praha), MARCO creative (webdesign, multimedia, kancelář Brno), Oddělení promotion a produkce v reklamě (členství v Mezinárodní organizaci PSI, kancelář Brno).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.