MARCO reklamní agentura, spol. s r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


MARCO reklamní agentura, spol. s r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Prof. Matti Koiranen: McDonald žije z licencí, receptů a značky, ne z prodeje hamburgerů

Přednášku s názvem „Kreativní průmysl založený na inovacích: důležitost a speciální charakteristiky z pohledu podnikání a managementu“ měl ve čtvrtek 26. ledna na BIBS – vysoké škole v Brně profesor finské University of Jyväskylä Matti Koiranen. Se svou přednáškou vystoupil v rámci Open Lectures – pásma přednášek, které je určené nejen pro studenty a absolventy školy, ale i pro odbornou veřejnost. Přednášejícími jsou přední zahraniční i čeští odborníci na témata z různých oblastí ekonomie managementu a práva.

Restaurant Palazzo přináší menu pro milovníky jídla, díl druhý: Francie

Na druhou polovinu letošního roku připravil Restaurant Palazzo sérii degustačních menu, která přiblíží národní kuchyně „gastronomicky vyspělých zemí“. Šéfkuchař Liam Claringbold využil svých bohatých zkušeností z moderní internacionální gastronomie a sestavil sedmichodová degustační menu, která hosty Palazzo Restaurantu seznámí s charakteristickými ingrediencemi, chutěmi a vůněmi Francie.

Hotelu Comsa Brno Palace setrvale roste návštěvnost

V červnu uplynuly dva roky od otevření luxusního brněnského hotelu Comsa Brno Palace na Šilingrově náměstí. Hotel kategorie **** superior v prvních pěti měsících roku 2011 zaznamenal meziroční nárůst obsazenosti i celkových příjmů, což potvrzuje, že zájem o ubytování i další služby v tomto hotelu setrvale roste.

Veteráni z RAF navštíví Brno a poobědvají v Hotelu Comsa

Osm československých veteránů z druhé světové války, kteří žijí ve Velké Británii, navštíví v sobotu 28. května Brno. Důvodem jejich návštěvy je připomenutí 127. narozenin druhého československého prezidenta, doktora Edvarda Beneše. Akci, nad kterou převzal záštitu jihomoravský hejtman Michal Hašek, organizuje Ministerstvo obrany České republiky a občanské sdružení Midway Mini Navy Club Brno. Zástupci Jihomoravského kraje veterány uctí slavnostním obědem v brněnském hotelu Comsa Brno Palace.

Jotun Powder Coatings zvyšuje ceny

Norská společnost Jotun Powder Coatings, která je předním výrobcem a dodavatelem práškových barev, hlásí od začátku března tohoto roku celosvětový nárůst cen všech svých produktů. Zdražení je přímou reakcí na stoupající ceny vstupních surovin.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.