Trimedar s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Trimedar s.r.o.


Vydané tiskové zprávy


Reinhold Messner otevírá páté muzeum v Jižním Tyrolsku

Extrémní horolezec Reinhold Messner je snad nejznámějším Jihotyrolanem. V současné době už neleze po horách, ale jeho hlavním zájmem je jeho muzejní projekt MMM = Messner Mountain Museum. V červenci otevírá již páté muzeum v Jižním Tyrolsku v rámci tohoto projektu.

Festival chutí Jižního Tyrolska 2011

Jihotyrolská kuchyně je plná těch nejkvalitnějších produktů, z nichž tu dokážou vykouzlit na plotně opravdu chutná jídla. Jižní Tyrolsko si totiž vzalo to nejlepší z rakouské a italské kuchyně, přičemž výsledkem je lahodná kombinace chutí. A právě kvalitu a chuť místních produktů oslavuje Festival chutí Jižního Tyrolska.

Ochutnejte chřest a víno v Jižním Tyrolsku

V Jižním Tyrolsku začíná jaro díky středomořskému klimatu dříve než jinde. Můžete se tu radovat z prvních jarních paprsků… navíc s pohledem na okolní zasněžené hory. Nechte se pozvat k jarní ochutnávce severoitalské pohostinnosti, jihotyrolských dobrot a kvalitních vín.

Rodinná dovolená v Jižním Tyrolsku

Největší lyžařská síť světa Dolomiti Superski je více než přátelská k rodinám s dětmi a nabízí jim výhodné lyžování. O děti tu bude skvěle postaráno a zalyžují si zdarma.

Jihotyrolský Ötzi letos oslaví 20. narozeniny

Znáte ledového muže Ötziho? Zmrzlého muže nalezeného již před 20 lety na italském ledovci Schnalstal/Val Senales zná svět již celých 20 let. Letos 19. září oslaví již své 20 narozeniny.

Vánoční trhy mezi vrcholky italských Dolomit

Předvánoční čas by měl být pro každého hlavně ve znamení pohody. A kde jinde tu pravou vánoční pohodu a náladu načerpat, než na vánočních trzích. Předvánoční trhy najdete téměř na každém rohu, nicméně pokud Vás navíc obklopují zasněžené vrcholky třítisícových vrcholů uprostřed Dolomit, je ta pravá horská vánoční atmosféra ještě působivější. Pojeďte za vánočními trhy do Jižního Tyrolska.

Novinky v Jižním Tyrolsku na zimní sezonu 2010/2011

Co vás v Jižním Tyrolsku čeká nového a zajímavého v zimě? Dozvíte se v tomto přehledu novinek a zajímavostí.

Oslavy podzimu v Jižním Tyrolsku ve znamení Törggelen

Pokud se ještě chystáte na podzimní dovolenou, zkuste Jižní Tyrolsko. Období od konce října do konce listopadu je zde ve znamení Törggelen. Jde o oslavy podzimu, kaštanů a sklizně nového vína.

Festival pro horolezce IMS již podruhé v Jižním Tyrolsku

Vrcholné setkání světové horolezecké elity International Mountain Summit (IMS) se již podruhé uskuteční v jihotyrolském Brixenu/Bressanone. V loňském roce se prvního ročníku zúčastnilo více než 8 500 návštěvníků, což předčilo veškerá očekávání organizátorů. Jižní Tyrolsko nebylo pro pořádání celosvětového setkání vybráno náhodou: díky své jedinečné poloze na slunečné straně Alp a nepřebernému výběru vrcholů a hor je pro akci tohoto typu přímo ideální.

Nejlepší maratonci světa trénují v Dolomitech

Maratonská elita běžců z Keni trénuje v novém běžeckém areálu s fantastickou horskou kulisou na horské pastvině Seiser Alm/Alpe di Siusi.

Italské Dolomity – domov ferrat i současné horolezecké elity

Hrozivě působící pásmo rozeklaných vrcholů Dolomit a nekonečné horské pastviny – Jižní Tyrolsko představuje ideální volbu pro letní aktivity všeho druhu. Skutečný ráj tady čeká na milovníky horolezectví všech stupňů pokročilosti.

Jižní Tyrolsko – Ráj cyklistů na slunečné straně Alp

Jihotyrolské Dolomity ležící na jižní straně hlavního hřebenu Alp nabízejí turistům a bikerům přímo ideální podmínky. Nemusíte se tu obávat studeného větru, dlouho trvajícího deště ani sněhu. Naopak se můžete těšit na celých 300 slunečných dní v roce.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.