Rodinná dovolená v Jižním Tyrolsku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Rodinná dovolená v Jižním Tyrolsku


Největší lyžařská síť světa Dolomiti Superski je více než přátelská k rodinám s dětmi a nabízí jim výhodné lyžování. O děti tu bude skvěle postaráno a zalyžují si zdarma.

Jihotyrolskou síť rodinných hotelů Familienhotels tvoří 26 nezávislých hotelů vhodných pro rodiny. V každém z hotelů se o děti postarají kvalifikované a zkušené chůvy, rodiče tak budou mít čas na sebe a na lyžování. Každý z hotelů musí splňovat přísná kritéria, nutná pro skvělou rodinnou dovolenou - např. pokoje upravené pro rodiny, dětský dohled i během jídla, speciální programy pro děti, atd. Právě dle kritérií, které musí hotely splňovat, jsou rodinné hotely rozděleny do tří barevných skupin - žluté, oranžové a červené. Žluté splňují základní kritéria, oranžové vyhovují základním a nadstandartním kritériím a červené jsou opravdu ty nejlepší, které splní očekávání nejnáročnějších hostů.

S dětmi můžete vyrazit na sáňky nebo na sněžnice, projet se na koni, na bruslích nebo na běžkách. Ideálním místem pro rodinnou dovolenou je vysokohorská pastvina Seiser Alm/Alpe di Siusi . Právě zde se mohou vaše děti jednoduše naučit lyžovat, protože od letošní zimní sezony jde lyžařská škola Skischule Schlern 3000 nabízí výuku lyžování v českém jazyce.Hotel pouze pro rodiny s dětmi

Čtyřhvězdičkový hotel Cavallino Bianco je určený výhradně pro rodiny s dětmi. Hotel leží ve vyhlášeném jihotyrolském údolí Val Gardena, které je součástí oblíbeného okruhu Sella Ronda. V hotelovém wellness můžete nechat hýčkat nejen sebe, ale i svoje děti masážemi, blahodárnými koupelemi a jinými wellness procedúrami. V zimě se tu děti od 3 let mohou zúčastnit lyžařského výcviku v hotelové lyžařské školce přímo na sjezdovkách před hotelem.


Nabídky výhodného lyžování

Dolomiti SuperKids – děti do 8 let zdarma

Děti do 8 let (narozené po 27. listopadu 2002) budou mít v Dolomitech dovolenou úplně zdarma. Nabídka platí od 19. března do konce zimní sezony 2011, a to nejen na skipas, ale i na ubytování (v případě zakoupení ubytování a skipasu rodičem). Děti od 8 do 12 let (narozené po 27. listopadu 1998) mají na vše slevu 50 %. Součástí nabídky jsou i slevy na zapůjčení lyžařského vybavení a na lyžařské kurzy.

Dolomiti SuperSun – 7 nocí za cenu 6

V termínu od 19. března 2011 až do konce zimní lyžařské sezóny získáte jeden den lyžování a ubytování zdarma. Pokud si objednáte 7denní dovolenou, zaplatíte pouze 6 dní a za 6 dní lyžování zaplatíte pouze 5.

Celou tiskovou zprávu naleznete na tomto odkazu: http://www.suedtirol.info/Jizni_Tyrolsko/Tisk/D-15466-cs-Rodinna_dovolena_v_Jiznim_Tyrolsku.htmlKontakt:

Martina Vepřková
Zastoupení Jižního Tyrolska v ČR
martina@trimedar.cz
www.suedtirol.info
774440264
233339980


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 2. 2011 10:21
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Trimedar s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Zastoupení Jižního Tyrolska v ČR
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.