abcRedakce.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


abcRedakce.cz


Vydané tiskové zprávy


TÜV pro spotřebitele: K jízdě na LPG používejte motorová aditiva

Prestižní spotřebitelské sdružení TÜV NORD zdokumentovalo jednoznačný přínos motorových aditiv Flashlube. Motor s pohonem na LPG, který není ošetřován kvalitními aditivy, je vystavován zvýšenému riziku poškození.

Spotřebitelský test motorových aditiv odhalil nebezpečné výrobky

Stále více spotřebitelů se nás ptá na záhadné aditivum GreenGas, výrobek nejasného původu, nesprávně označovaný jako „německé Flashlube“ či „polské Flashlube“. Abychom všem spotřebitelům ukázali zásadní rozdíly obou produktů, provedli jsme jednoduchý spotřebitelský test. Zkoumání jsme podrobili jak aditiv GreenGas, tak i k němu dodávaný dávkovač GreenADD. Srovnali jsme je se značkovými australskými produkty Flashlube. To je totiž jediný skutečný originál s třicetiletou historií.

Nový web pražské architektonické kanceláře Izbing

Podívejte se, jaký byt či dům si můžete nechat postavit i vy. Stavební kancelář Izbing nabízí také stavební projekty pro nebytové prostory i další související stavební činnosti. Webová prezentace http://www.Izbing.cz architektonické kanceláře, kterou vede Ing. Michal Izbický, dostává v těchto dnech lepší a strukturovanější obsah.

Pohon na LPG a CNG propagován webem ŠlápniNaPlyn.cz

Chcete se rychle zorientovat ve světě aut s pohonem na plyn LPG / CNG? Navštivte web http://www.SlapniNaPlyn.cz.

Elektrodávkovač Flashlube získal prestižní cenu INPRO 2011

Na mezinárodním veletrhu GasShow 2011, který proběhl v polské Varšavě, získala dávkovací souprava Flashlube Electronic Valve Saver Kit prestižní odbornou cenu INPRO 2011.

Flashlube varuje před rizikem poškození motorů

Značková aditiva nelze kombinovat s jinými příměsnými kapalinami. Výrobce Flashlube varuje před lidovými experimenty s motorovými aditivy.

Soutěž s Flashlube o knihy a funkční vzorky aditiv

Za správnou odpověď na jednoduchou otázku vás čekají hodnotné ceny. – Dobrodružná knížka nebo dobrý šikovný pomocník pro úsporné cestování.

Řešení proti zamrzání nafty

„Ráno jsem potřeboval jet do práce, ale zamrzla mi v autě nafta, takže jsem nikam jet nemohl,“ říká mladík v reportáži TV NOVA z uplynulého víkendu. Do Česka se vrátily tuhé mrazy. Na Horské Kvildě byl v noci mráz minus dvacet osm stupňů Celsia. Zaváté silnice vypadají jako někde na kanadském severu.

Proč se Karel Čapek bál robotů

„Chci napsat hru o umělé inteligenci, která ovládne a téměř zničí lidstvo, ale nevím jak mám ty umělé dělníky nazvat," svěřil se před více než devadesáti lety svému bratru Josefovi mladý spisovatel Karel Čapek. „Řekl bych jim laboři, ale připadá mně to nějak papírové.“

Kniha Mýtus zvaný Stínadla vyvolává velký ohlas

Kniha Mýtus zvanou Stínadla, kterou nedávno vydalo nakladatelství NZB, vyvolala veliký zájem mezi příznivci díla spisovalete Jaroslava Foglara, mezi skauty, pamětníky i mezi některými postvonty. Právě novodobou historii organizace Vontů totiž kniha Miloše Dvorského jako vůbec první publikace popisuje. Navíc celá Stínadla popisuje velice čtivě, seriózně a obsáhle.

Mýtus zvaný Stínadla odhalen v nové knize

Nová kniha Mýtus zvaný Stínadla přehledným způsobem odpovídá na tyto a další otázky. V publikaci, která má podtitul Vontové a hlavolam - Realita versus fikce, získáte řadu neznámých informací a mnoho nečekaných souvislostí.

Tajemný Foglarův text se podařilo identifikovat

Už nějakou dobu mátl badatele Foglarova díla rukopis, který je součástí spisovatelovy pozůstalosti v Památníku národního písemnictví.

Před sto lety byl pochován Lev Nikolajevič Tolstoj

Byly s ním pochovány i jeho ideály o neprotivení se zlému a o lásce k bližnímu? Nebo je ještě potřebujeme?

Jak se cítí váš diesel, když Česko zažívá sněhové rekordy?

Co se děje v dieselovém motoru během mrazu, to vám řekne každý motorista: V naftě se vlivem nízké teploty začnou srážet parafíny. Klidně projdou i čerpadlem, ale hned potom na filtru utvoří voskový koláč, přes který už palivo dál nepustí. Jezdit se pak dá jen s velkými obtížemi (ovšem chudák motor), nebo vůbec.

Stínadelská soutěž začala v den úmrtí Jana Tleskače

Dne 21. října 2010 uplynulo .......té výročí tragického úmrtí Jana Tleskače. Ve stejný den začala letos rozsáhlá Stínadelská soutěž, které se můžete zúčastnit i vy. Bez ohledu na věk, znalosti, pohlaví. Šanci má každý...

Afghánský Kábul padl do rukou Tálibánu před 14 lety

Pozor, nová kniha o Afghánistánu. Proč stojí za to si ji koupit a jedním dechem přečíst? Koncem září 1996 se bojovníci hnutí Tálibán zmocnili afghánského města Kábul a ke zděšení světové veřejnosti veřejně popravili bývalého afghánského prezidenta Muhammada Nadžíbulláha. Nová kniha popisuje situaci v Afghánistánu na počátku 90. let. Sovětská armáda odešla, stáhli se i Američané. Do země se vplížila občanská válka. Napětí houstlo, přišla nová vlna radikalismu...

Varování spotřebitelům: Pozor na falešná značková aditiva

Na českém trhu se v nedávné době začaly objevovat příměsi do motorových paliv a olejů, které jsou falešně označeny názvem FLASH LUBE, ačkoli s touto celosvětově uznávanou značkou nemají nic společného.

Úspěšná marketingová strategie Flashlube

„Drahé billboardové kampaně jsme nahradili komunikací z očí do očí“, říká vedoucí českého zastoupení Flashlube.

Vychází kniha s neznámými texty Karla Čapka

Nově objevené a dlouho ztracené čapkovské texty vycházejí knižně 70 let po smrti uznávaného spisovatele. Karel Čapek, Jindřich Groag, otázky svědomí a směřování moderní civilizace.

Akční monitoring médií má nečekaný úspěch

Účelem květnové akce bylo zpopularizovat hloubkový monitoring médií a přiblížit ho i těm, jimž většinou zůstává nedostupný. Tato akce měla nečekaný úspěch. Agentura abcRedakce.cz jej proto za zvýhodněnou cenu bude nabízet i během měsíce června.

Autotec & Autosalon 2010: Do konce veletrhu zbývají dva dny

Brněnské výstaviště se již od soboty točí kolem motorismu. I vy můžete letošní veletrh Autotec & Autosalon 2010 navštívit, a to do tohoto čtvrtka, kdy se brány výstaviště uzavřou. Co je na veletrhu k vidění?

Zjistěte si, kde se co píše o vás i o konkurenci

Chcete vědět, co se v českém tisku psalo o vámi sledovaném tématu v uplynulých deseti letech? Nabízíme vám retrospektivní rešerši za ultralidovou cenu.

Co lze očekávat od letošního veletrhu Autotec

Tradiční výstavy AUTOTEC i AUTOSALON BRNO mají své stálé návštěvníky. Každý rok je navíc navštíví i mnoho nových návštěvníků. Od 4. do 10. června 2010 bude Brno patřit milovníkům automobilismu.

Testování přímesí na ochranu motoru v ostrém terénu

Toto není Apríl! Flashlube má skutečně regenerační účinky pro motory, do nichž jsou přísady této značky aplikovány. Po celém světě jsou produkty Flashlube každodenně podrobovány mnoha zátěžovým testům v přímém provozu. Úspěchy Flashlube v mnoha náročných podmínkách zvyšují důvěru spotřebitelů k této značce.

Gary v terénu odhalil účinnost maziva flashlube pro ochranu ventilů

Produkty značky Flashlube si automobilistickou veřejnost získaly svou kvalitou i cenovou dostupností

Má jedna normostrana 1800 nebo jen 1650 znaků?

Klienti naší ghostwritingové agentury nás často upozorňují na skutečnost, že některé jazykové a copywritingové agentury si své práce účtují v menších a tudíž dražších normostranách. Jak velká je tedy normostrana? Má 1.800 nebo jen 1.650 znaků?

Flashlube umožňuje snadné prodloužení záruky na 3 roky

Maximální vstřícnost vůči spotřebitelům. Zákazníci si mohou zdarma prodloužit záruku pro soupravu k ochraně ventilů.

Dieselové motory jsou citlivější na kvalitu PHM

Jak můžete udržovat dieselový palivový systém v dobré kondici? Přidávejte kvalitní a šetrná aditiva do pohonných hmot (PHM)

Zavedenou značkou pro motorové přísady je Flashlube

Uplynulý rok 2009 byl pro produkty značky Flashlube úspěšný na světovém i tuzemském trhu. Za účinnou dosavadní spolupráci děkujeme všem našim obchodním partnerům. Děkujeme také všem našim stálým zákazníkům, kteří v uplynulém roce do automobilového oleje a pohonných hmot dodávali přísady značky Flashlube. Věříme, že se vám všem produkty Flashlube osvědčily. Jak si produkty Flashlube vedly v Česku a v zahraničí?

Jezděte na LPG nejen levněji, ale také déle

Jezdíte na LPG? Přečtete si několik důvodů proč byste měli používat Flashlube Valve Saver Fluid. – Máte moderní auto. Tak využijte jeho možnosti a jezděte efektivně, šetrně i úsporně.

Výkonný čistič trysek pro benzinové motory

Flashlube Injector Cleaner je bezsirný syntetický čistič vstřikovacích trysek, který účinně vyčistí palivový systém vašeho benzinového motoru. Má výborné mazací vlastnosti, díky nimž účinně chrání provoz auta.

Flashlube – Používá to nějaký motorista?

„Půjdu do toho,“ říká jeden z motoristů. Ví totiž, že ušetří až několik tisíc korun. Ušetřete i vy a získejte elektronickou soupravu k ochraně ventilů za zvýhodněnou cenu. Zájem tuzemských motoristů o produkty Flashlube roste každým týdnem, což ostatně kopíruje i celosvětový trend. Jedním z důkazů na domácím poli je i nedávno zřízená specializovaná diskuze na uznávaném automobilovém fóru Škoda TechWeb.

Auto-moto stránky Flashlube v novém

Aditiva a přísady do pohonných hmot i olejů nyní vyberete přehledněji. V duchu firemního sloganu věříme, že to je „Rozdíl, který poznáte!“

Záchrana dat z flash pamětí nyní efektivněji

DATARECOVERY, s.r.o., přední česká společnost specializující se na záchranu dat, otevírá 1. září 2009 samostatnou divizi FlashRecovery, která na český trh přinese dosud nedostupné služby obnovy dat z flash pamětí.

Záchrana dat ve všech větších městech ČR

Společnost ProCon Group s.r.o., poskytovatel služeb záchrany dat pod značkou Data Clinic, a společnost DILERIS a.s., která provozuje síť servisních středisek pro výpočetní a kancelářskou techniku, podepsaly koncem května dohodu o vzájemné spolupráci. Díky ní se koncovým zákazníkům výrazně zvýší dostupnost profesionálního servisu záchrany dat.

Kaspersky Lab uzavřel strategické partnerství s Data Labs

Kaspersky Lab a Data Labs přinášejí další zvýšení IT bezpečnosti. K dnešnímu dni bylo oficiálně představeno nové partnerství, které mezi sebou uzavřely přední IT společnosti Kaspersky Lab a Data Labs. Zahájení spolupráce přinese zákazníkům obou firem zvýšení bezpečnosti jejich dat a rozšíření ochrany před ztrátou ukládaných informací.

Vážná závada disků Seagate SATA

Důležité upozornění pro všechny vlastníky pevných disků Seagate Barracuda a Maxtor DiamondMax
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.