Elektrodávkovač Flashlube získal prestižní cenu INPRO 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Elektrodávkovač Flashlube získal prestižní cenu INPRO 2011


Na mezinárodním veletrhu GasShow 2011, který proběhl v polské Varšavě, získala dávkovací souprava Flashlube Electronic Valve Saver Kit prestižní odbornou cenu INPRO 2011.

Mezinárodní veletrh GasShow 2011 se těšil velkému zájmu médií i veřejnosti. Během dvou dnů program navštívilo okolo 6 000 návštěvníků, ať již profesionálů z oboru, tak i zástupců široké veřejnosti. Na veletrhu se představilo přes 100 společností z celého světa, které podnikají v některém ze segmentů LPG a CNG (automobilový průmysl, dávkovače maziva na ochranu ventilů LPG, čerpadla, skladování, doprava apod.).

Elektrická souprava Flashlube Electronic Valve Saver Kit byla oceněna prestižní cenou INPRO v kategorii Příslušenství pro LPG. Podle odborných hodnotitelů totiž nabízí nejefektivnější způsob dopravy promazávacích aditiv do motorů s pohonem na LPG.

Cenu INPRO uděluje odborná porota složená z partnerů GasShow 2011 a z vedoucích firem v oboru. Cena je určena nejlepším výrobkům ve vybraných kategoriích. Ocenění Flashlube cenou INPRO 2011 potvrdilo pozici Flashlube jako lídra trhu, neboť se jedná už o několikáté ocenění v řadě.

Motorová aditiva Flashlube a jejich dávkovače se v současné době prodávají ve více než 100 zemích světa. Společnost má za sebou více než třicetiletou úspěšnou historii založenou na dlouhodobém vědeckém petrochemickém výzkumu. Aditiva Flashlube si získala celosvětovou oblibu velkou pasivní i aktivní ochrannou účinností na vznětové části motoru, výraznými pozitivními účinky na úsporu nákladů a rovněž důrazem na ekologii. I přes mimořádnou účinnost svých aditiv jsou výrobky firmy Flashlube stále cenově srovnatelné s konkurenčními aditivy.

Co je Flashlube Electronic Valve Saver Kit

Dávkovací souprava nainstalovaná do aut s pohonem na LPG nebo CNG automaticky vstřikuje aditivní mazivo k ochraně ventilů Flashlube Valve Saver Fluid do palivového systému motoru. Flashlube Valve Saver Fluid chrání ventily a ventilová sedla před přílišným opotřebením, škodlivým uhlíkem a usazeninami. Maže horní část válce, čistí vstřiky a slouží také jako náhrada olova. S pomocí maziva tak zamezíte přílišnému opotřebení palivového systému vašeho auta.

Flashlube Electronic Valve Saver Kit sám nastavuje regulační šroub, a tím odpadá potřeba ručního nastavování. Elektronická kontrolní jednotka může být přednastavená na správný tok pro daný typ automobilu.

Další informace o účinnosti aditiv Flashlube i o přínosu motorových příměsí obecně najdete na adrese autorizovaného českého zastoupení http://www.OchranaMotoru.cz.

Slovníček důležitých výrazů

Jako alternativní paliva pro pohon motorových vozidel (namísto benzinu a motorové nafty) jsou z ekologických i ekonomických důvodů používány následující druhy paliv:

LPG – zkapalněný ropný plyn (Liquefied Petroleum Gas), směs dříve známá jako propan-butan
CNG – stlačený zemní plyn (Compressed Natural Gas)
LNG – zkapalněný zemní plyn (Liquefied Natural Gas)

Výhody jednotlivých řešení najdete na stránkách autorizovaného českého dovozce Flashlube www.OchranaMotoru.cz nebo nám svůj dotaz můžete zavolat na telefonní číslo +420 737 948 876.Kontakt:

Zdeněk Bauer
šéfeditor
info@abcRedakce.cz
+420 777 865 264
+420 257 325 117


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 3. 2011 15:28
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: abcRedakce.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Ghostwritingová, rešeršní a komunikační agentura abcRedakce.cz zajišťuje kompletní práce spojené s vyhledáváním, zpracováním, publikováním a distribucí požadovaných informací. Zabezpečuje hloubkové archivní i marketingové rešerše, business research, monitoring médií i výzkumy veřejného mínění. Poskytuje standardní redakční služby (editace, copy editing, jazykové korektury) i specializovaný servis (ghostwriting, copywriting a další formy psaní textů a tvorby obsahu na zakázku). Zajišťuje komplexní marketingovou komunikaci a související konzultace pro internet i ostatní média.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.