Pohon na LPG a CNG propagován webem ŠlápniNaPlyn.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pohon na LPG a CNG propagován webem ŠlápniNaPlyn.cz


Chcete se rychle zorientovat ve světě aut s pohonem na plyn LPG / CNG? Navštivte web http://www.SlapniNaPlyn.cz.

Automobily s pohonem na plyn mají příznivý vliv nejen na životní prostředí, ale také na vaši peněženku. Pokud totiž tankujete stlačený zemní plyn CNG nebo zkapalněný ropný plyn LPG (známý též jako propan butan), můžete ušetřit 50 i více procent z částky, kterou jinak dáte za běžný automobilový pohon (benzin, nafta).

Finanční přínos jízdy na plyn je tak markantní, že se vám během krátké doby vrátí i případná investice do přestavby vašeho vozidla na plynový pohon.

Výhody vozidel poháněným plynem LPG či CNG se od začátku dubna 2011 snaží nově propagovat portál http://www.SlapniNaPlyn.cz. Shrnuje všechna důležitá specifika pohonu na plynový pohon, uvádí možné využití pro osobní automobily, autobusy, zemědělská zařízení i další dopravní a přepravní prostředky.

Široce se věnuje nejen výhodám, ale poctivě popisuje také limity jízdy na plyn a nejčastější závady těchto vozidel.

Pokud jde o specifika automobilů a jiných vozidel, která mají plynový pohon, zmiňuje nový portál především specifické požadavky pro parkování a garážování vozidel s pohonem na LPG / CNG.

Hned v několika článcích připomíná časté závady plynových vozidel a navrhuje možná řešení formou pečlivé údržby a kvalitních motorových aditiv.

Pokud vás zajímá provoz auta na plyn, určitě navštivte specializované stránky http://www.SlapniNaPlyn.cz. Web je průběžně doplňován o nové články i o krátké aktuality. Přímo na titulní stránce najdete praktické odkazy na čerpací stanice LPG a CNG v ČR.Kontakt:

Zdeněk Bauer
šéfeditor
info@abcRedakce.cz
+420 777 865 264
+420 257 325 117


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 4. 2011 0:42
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: abcRedakce.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Ghostwritingová, rešeršní a komunikační agentura abcRedakce.cz zajišťuje kompletní práce spojené s vyhledáváním, zpracováním, publikováním a distribucí požadovaných informací. Zabezpečuje hloubkové archivní i marketingové rešerše, business research, monitoring médií i výzkumy veřejného mínění. Poskytuje standardní redakční služby (editace, copy editing, jazykové korektury) i specializovaný servis (ghostwriting, copywriting a další formy psaní textů a tvorby obsahu na zakázku). Zajišťuje komplexní marketingovou komunikaci a související konzultace pro internet i ostatní média.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.