Nový web pražské architektonické kanceláře Izbing | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový web pražské architektonické kanceláře Izbing


Podívejte se, jaký byt či dům si můžete nechat postavit i vy. Stavební kancelář Izbing nabízí také stavební projekty pro nebytové prostory i další související stavební činnosti. Webová prezentace http://www.Izbing.cz architektonické kanceláře, kterou vede Ing. Michal Izbický, dostává v těchto dnech lepší a strukturovanější obsah.

Izbing projektuje byty, domy i přestavby nebytových prostor

Máme radost, že v těchto týdnech můžeme pracovat pro architekty sdružené v architektonické kanceláři Izbing. Její projektanti mají za sebou pestré portfolio úspěšných a velice zajímavých stavebních projektů. Pokud máte v záměru si nechat postavit byt, rekonstruovat dům, nebo přestavět nebytové prostory, můžeme vám služby, které nabízí architektonická kancelář Izbing, vřele doporučit. Nahlédli pod pokličku činnosti architektů a byli jsme mile překvapeni.

Architekti kanceláře Izbing realizují stavební projekty, urbanistické studie i stavební povolení pro realizace projektovaných staveb. V dosavadním referenčním portfoliu kanceláře Izbing najdete bytové jednotky (i celé bytové domy), individuální rodinné domy, nízkoenergetické domy i pasivní domy, dále nebytové prostory, půdní vestavby, či administrativní budovy. Kancelář se rovněž věnuje inženýrské činnosti, zajišťuje projednávání stavebních záměrů s úřady (tzv. inženýring). Nabízí i související odborný technický stavební dozor.

Pokud bychom měli jmenovat alespoň některé konkrétní významné stavební projekty, stojí určitě za zmínku přípravný architektonický projekt historické rekonstrukce výletní restaurace U jezírka pod pražským Petřínem, která byla vyhlášená především v éře První republiky (v období komunismu fungovala pod názvem Restaurace v Kinského sadech). Za jiný prestižní stavební projekt lze bezpochyby považovat spolupráci na administrativní budově Tribunál, stojící na pražském Florenci. Jmenovat bychom však mohli i mnohé další.

Pasivní domy a nízkoenergetické stavby

Hlavní oblastí působnosti architektonické kanceláře Izbing jsou nicméně bytové domy (především pasivní domy a nízkoenergetické stavby) dále také půdní vestavby, stavební projekty pro nebytové prostory a další podobné zakázky pro malé a střední investory.

Vedle mnoha příznivých referencí se architektonická kancelář Izbing může pochlubit více než 15letou zkušeností v oboru, dále sadou všech nezbytných, ale i mnoha nadstandardních odborných osvědčení, které garantují důvěryhodnost kanceláře. Kancelář je rovněž členem ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě).

Součástí webu http://www.Izbing.cz je kromě nezbytných technických informací velké množství 3D vizualizací, stavební projekty, ukázky realizovaných projektů nebo jejich fotografie. Můžete se inspirovat nebo zeptat na možnou realizací vašich vlastních stavebních plánů.
Kontakt:

Zdeněk Bauer
šéfeditor
info@abcRedakce.cz
+420 777 865 264
+420 257 325 117


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 4. 2011 0:44
Kategorie: Kultura
Název zdroje: abcRedakce.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Ghostwritingová, rešeršní a komunikační agentura abcRedakce.cz zajišťuje kompletní práce spojené s vyhledáváním, zpracováním, publikováním a distribucí požadovaných informací. Zabezpečuje hloubkové archivní i marketingové rešerše, business research, monitoring médií i výzkumy veřejného mínění. Poskytuje standardní redakční služby (editace, copy editing, jazykové korektury) i specializovaný servis (ghostwriting, copywriting a další formy psaní textů a tvorby obsahu na zakázku). Zajišťuje komplexní marketingovou komunikaci a související konzultace pro internet i ostatní média.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.