PRAM Consulting s. r. o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


PRAM Consulting s. r. o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Citrix zveřejnil finanční výsledky za druhé čtvrtletí 2009

FORT LAUDERDALE, Florida, USA, 27. července 2009 – Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) zveřejnil finanční výsledky za druhé čtvrtletí fiskálního roku 2009, které skončilo 30. června 2009. Ve druhém čtvrtletí fiskálního roku 2009 dosáhl Citrix výnosů 393 mil. USD (druhé čtvrtletí fiskálního roku 2008: 392 mil. USD).

Technologie Citrix HDX přináší kvalitní multimediální prostředí do virtuálních desktopů a aplikací

Praha, Česká republika, 10. února 2009 – Citrix Systems, Inc. (NASDAQ: CTXS), světový lídr v oboru infrastruktury pro poskytování aplikací, představil technologii Citrix® HDX™ pro Citrix® XenDesktop™ a Citrix® XenApp™. Jedná se o sadu prostředků, které poskytnou uživatelům „špičkové multimediální zážitky“ při provozování virtuálních desktopů a aplikací. Technologie Citrix HDX staví na již existujících inovacích Citrixu, které jsou zaměřeny na zlepšení pracovního prostředí uživatelů a pokrývají celou oblast od datového centra až po koncová zařízení, a přidává rozšíření pro multimédia, hlas, video a 3D grafiku. Mimo to obsahuje HDX navíc pokročilou technologii „adaptivní orchestrace“, která sleduje možnosti a stav datového centra, sítě a zařízení, a dynamicky optimalizuje výkonnost celého přenosového systému mezi koncovými body, aby vyhověla každému požadavku uživatelů. Tato otevřená a adaptivní platforma také umožňuje, aby produkty XenDesktop a XenApp, vybavené HDX, podporovaly nejnovější inovace pro uživatelské prostředí, vyvinuté partnerskými výrobci softwaru, serverů, zařízení a procesorů.

Citrix XenDesktop 3 vylepšuje multimediální prostředí, zdvojnásobuje škálovatelnost a přidává podporu streamovaných desktopů

Praha, Česká republika, 10. února 2009 — Citrix Systems, Inc. (NASDAQ: CTXS), světový lídr v oboru infrastruktury pro poskytování aplikací, představuje Citrix® XenDesktop™ 3, nejnovější verzi svého řešení virtualizace desktopů. XenDesktop 3, klíčová součást rodiny produktů Citrix Delivery Center™, obsahuje několik nových vlastních technologií Citrix® HDX™ (viz samostatná tisková zpráva), které přináší uživatelům virtuálních desktopů kvalitnější multimediální prostředí díky rozšířené podpoře pro multimédia, audio a video. XenDesktop 3 také výrazně zlepšuje škálovatelnost tím, že dokáže hostovat až dvakrát více virtuálních desktopů na jednom serveru, než jeho předchozí verze. XenDesktop 3 je zároveň prvním produktem na trhu, který poskytuje desktopy Microsoft® Windows® ze společné sady centrálně spravovaných obrazů systému, které mohou běžet buď v datovém centru (hostované), anebo přímo na PC nebo tenkém klientském zařízení (lokální). Tato nová schopnost dává IT organizacím mnohem vyšší flexibilitu a snižuje náklady na správu desktopů efektivním využíváním distribuovaného výpočetního výkonu serverů i koncových zařízení.

Citrix Branch Repeater dramaticky zrychluje virtualizované aplikace a zároveň snižuje náklady na IT

Praha, Česká republika, 9. února 2009 – Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS), světový lídr v oblasti infrastruktury pro poskytování aplikací, představil Citrix® Branch Repeater™ 5, klíčovou součást rodiny produktů Citrix Delivery Center™, která urychluje poskytování virtualizovaných aplikací uživatelům na firemních pobočkách. Mnohé firmy již dosáhly významných úspor nákladů díky centralizaci svých aplikací a desktopů v datových centrech s využitím virtualizace. Nyní chtějí přejít do další fáze konsolidace IT – konsolidace serverů, které poskytují potřebné služby ve firemních pobočkách. Uživatelé ve vzdálených místech jsou však často nespokojeni s nižším výkonem při práci s aplikacemi, tisku a přenosu souborů. Branch Repeater 5 urychluje poskytování virtualizovaných aplikací pomocí optimalizace relací všech uživatelů v rámci pobočky a technologií HDX™ IntelliCache a HDX Broadcast pro XenApp™ (www.citrix.com/HDX).

O finanční odměnu se v soutěži VIP podělí sedm projektů

3. února, Praha – Sdružení CZ.NIC, správce domény nejvyšší úrovně .CZ, dnes oznámilo výsledky prvního ročníku soutěže pro mladé talenty v oblasti ICT - „VIP – Vyvíjej, Inovuj, Programuj“. Do ní mohli zájemci v loňském roce přihlásit projekty zaměřené na vývoj nového open-source softwaru nebo inovaci softwaru používaného v oblasti internetových technologií, služeb či infrastruktury. Finanční částku v celkové výši 271 tisíc si mezi sebe rozdělí sedm projektů, které soutěžící zpracovali a zaslali na adresu sdružení do 15. ledna tohoto roku.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.