Město Otrokovice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Město Otrokovice


Poslední vydané tiskové zprávy


Odkaz předků musí zůstat zachován i pro budoucí generace

Všestranné posuzování, přidělení finanční podpory a koordinace úkolů v oblasti zachování kulturního dědictví jsou hlavní úkoly otrokovickou samosprávou zřízené Komise státní památkové péče pro správní obvod Otrokovicko. Činnost této komise je v souladu s koncepcí rozvoje státní památkové péče v ČR. Významným způsoben přispívá také ke kvalifikovanému a nestrannému posouzení žádostí o podporu z dotačních programů Ministerstva kultury ČR. Pro období let 2011-2014 má komise kromě předsedy dalších pět členů.

Otrokovice získaly cenu kvality ve veřejné správě

Na 7. národní konferenci kvality, která se konala minulý týden v Chrudimi, získalo město Otrokovice bronzový stupeň Ceny Ministerstva vnitra ČR za kvalitu ve veřejné správě za rok 2010. Z rukou státního tajemníka a náměstka ministra vnitra pro veřejnou správu, legislativu a archivnictví Františka Vavery převzala ocenění tajemnice Městského úřadu Otrokovice Marie Malíková.

Starosta navštívil první dítě Otrokovic

V pondělí 14. února navštívil starosta města Otrokovice Jaroslav Budek rodinu, ve které se narodilo první dítě ve městě. Kytici pro maminku, hračku a zlatý přívěsek se znamením kozoroha předal šťastným rodičům.

Valentýnské nocování v Centru volného času

Víkend před jarními prázdninami patřil tradičnímu Valentýnskému nocování na Centru volného času na Baťově v Otrokovicích.

Hlasujte pro otrokovického zachránce

V únoru minulého roku zachránil pan Petr Beran z Otrokovic život malému chlapci, když jej vynesl z hořícího bytu. Za tento čin jej Rada města Otrokovice nominovala na Cenu Salvator. Nyní o jejím udělení rozhoduje veřejnost v internetovém hlasování. Podpořte Petra Berana a hlasujte pro něj na http://www.cenasalvator.cz/hlasovani/.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.