Valentýnské nocování v Centru volného času | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Valentýnské nocování v Centru volného času


Víkend před jarními prázdninami patřil tradičnímu Valentýnskému nocování na Centru volného času na Baťově v Otrokovicích.

Pro účastníky byl připraven bohatý program s mnoha překvapeními „Největším a nejméně očekávaným zážitkem pro děti asi bylo samostatné nachystání večeře v podobě valentýnské pizzy, kterou si v týmech také samy upekly. Nechyběla ani příprava slavnostní tabule nebo valentýnský přípitek,“ přiblížila Helena Dolinová z DDM Sluníčko, který akci organizuje. Po vyhodnocení nejkrásnějšího výtvoru si účastníci nocování rozdali drobné dárečky, které si měli předem připravit. „Každý dostal malý koláček se zapečeným číslem dárečku, ten si pak rozbalil. Následovala valentýnská diskotéka, na niž se všichni vždycky nejvíce těší a bez které by nocování nebylo úplné,“ doplnila Helena Dolinová. Pro zpestření taneční zábavy byla připravena lekce společenského tance. S bujarým nadšením se děti naučili tradiční mazurku i řecký národní tanec. Sobotní ráno pak bylo ve znamení tvoření valentýnského květináče lásky, do kterého nocující zasadili tajná semínka. Co z nich vyroste, se všichni dovědí na dalším nocování.Kontakt:

Mgr. Lenka Krupková
tisková mluvčí města Otrokovice
lenka.krupkova@muotrokovice.cz
723606758
577680449


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 2. 2011 16:57
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Město Otrokovice (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané - a tak se i v povaze našich obyvatel snoubí hanácká rozvážnost s valašsky tvrdou pracovitostí a slováckým temperamentem. Naše město vzniklo spojením někdejších samostatných obcí Otrokovice a Kvítkovice.

Otrokovice jsou moderním průmyslovým sídlem, jehož rozvoj byl založen ve třicátých letech 20. století výstavbou Baťových závodů a dynamiku nabral v sedmdesátých letech minulého století v souvislosti s otevřením nové pneumatikárny. V současné době je město Otrokovice se svými téměř 19 tisíci obyvateli šestým největším městem Zlínského kraje a je centrem mikroregionu zahrnujícího obce s celkovým počtem téměř 35 000 obyvatel. Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje.

Občan města i jeho návštěvník tady najde příjemné místo k bydlení a práci, ale také k rekreaci, sportu a zábavě, místo s širokou nabídkou vzdělávacích možností a služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.