LIGS University | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


LIGS University


Poslední vydané tiskové zprávy


London International Graduate School nově poskytuje manažerské programy Interactive Online MBA a BBA ve slovenském jazyce

Vzdělávací institut London International Graduate School (LIGS) nově od 1. března 2012 otevírá profesní manažerské programy Interactive Online MBA a Interactive Online BBA ve slovenském jazyce.

Osobnostmi vzdělávání dospělých 2011 se stali prof. PhDr. Milan Nakonečný, Ing. Antonín Mestek a Petr Kužel, MBA

Česká andragogická společnost (ČAS), Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) a manažerský institut London International Graduate School (LIGS) společně vyhlásily a ocenily vítěze soutěží Osobnost vzdělávání dospělých 2011 a LIGS AWARDS 2011. Vítězi ve svých kategoriích se stali prof. PhDr. Milan Nakonečný, Ing. Antonín Mestek a Petr Kužel, MBA.

Absolventi a účastníci opětovně potvrdili svou vysokou spokojenost s manažerskými programy BBA, MBA a LLM na London International Graduate School (LIGS)

Vzdělávací institut London International Graduate School (LIGS) potvrdil v rámci recertifikace vysokou míru spokojenosti absolventů a účastníků svých manažerských programů BBA, MBA a LLM (známka 1,24 na stupnici 1-5 jako ve škole) a získal tak právo i nadále používat označení Kvalitní firma, které mu na základě průzkumu spokojenosti na konci roku 2011 udělila Asociace pro certifikaci (APC).

London International Graduate School vyhlásil II. ročník soutěže LIGS AWARDS

Praha 9. 11. 2011 - London International Graduate School (LIGS) vyhlásil II. ročník soutěže LIGS AWARDS pro rok 2011 v oblasti dalšího profesního vzdělávání v České republice.

Více než 100 hodin interaktivní výuky v různých jazykových mutacích pro účastníky manažerských programů Executive i Interactive BBA, MBA a LLM na London International Graduate School (LIGS)

Díky uzavřenému partnerství London International Graduate School (LIGS) se společností Mercuri International, která má výhradní zastoupení firmy Crossknowledge pro ČR, nabízí LIGS svým účastníkům manažerských programů Executive i Interactive BBA, MBA a LLM více než 100 hodin interaktivní výuky v různých jazykových mutacích.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.