Absolventi a účastníci opětovně potvrdili svou vysokou spokojenost s manažerskými programy BBA, MBA a LLM na London International Graduate School (LIGS) | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Absolventi a účastníci opětovně potvrdili svou vysokou spokojenost s manažerskými programy BBA, MBA a LLM na London International Graduate School (LIGS)


Vzdělávací institut London International Graduate School (LIGS) potvrdil v rámci recertifikace vysokou míru spokojenosti absolventů a účastníků svých manažerských programů BBA, MBA a LLM (známka 1,24 na stupnici 1-5 jako ve škole) a získal tak právo i nadále používat označení Kvalitní firma, které mu na základě průzkumu spokojenosti na konci roku 2011 udělila Asociace pro certifikaci (APC).

„V rámci provedeného průzkumu spokojenosti zákazníků firmou APC hodnotili absolventi i účastníci manažerských programů Executive BBA, MBA a LLM na LIGS kvalitu vzdělávání, jeho přínos, kvalitu výukových materiálů a komunikace, přístup pracovníků a tutorů, dodržování dohod či způsob a průběh řešení případných problémů“, řekl Pavel Makovský, managing partner LIGS. „Z průzkumu mimo jiné vyplynulo dosažení výborné známky 1,24 (na stupnici 1-5 jako ve škole) a navíc že LIGS doporučuje 95,5 % jeho zákazníků. Zopakováním výborných výsledků od našich absolventů a účastníků jsme velmi potěšeni a zároveň zavázáni pro naši budoucí práci a rozvoj LIGS. Jakákoliv zpětná vazba, názory a hodnocení našich absolventů a účastníků programů jsou pro nás vždy podnětem k zamyšlení a inspirují nás k dalšímu zlepšování a zkvalitňování poskytovaných programů a služeb“, dodal Pavel Makovský.

Spolu se získáním ocenění Kvalitní firma se společnost LIGS zavázala dodržovat zásady kvality, stanovené v základním dokumentu asociace - Kodexu kvality APC. Ty zahrnují zejména základní etické normy a způsoby komunikace společnosti se zákazníky.

„Cílem certifikace Kvalitní firma je přispět k takovému prostředí, ve kterém si mohou subjekty na trhu důvěřovat a které tvoří dynamický a vyspělý trh. Jsme rádi, že k takovému cíli přispíváme i my“, dodal Pavel Makovský.

Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat:

PhDr. Pavel Makovský, MBA
managing partner
London International Graduate School
telefon: 800 888 797
mobilní telefon: +420 731 705 826
e-mail: makovsky@ligschool.com
webové stránky: www.ligschool.com

Stručně o London International Graduate School (LIGS):

Institut manažerského vzdělávání LIGS nabízí manažerské programy BBA, MBA či LLM ve více než 20 specializacích blended learning formou, která výrazně zvyšuje efektivitu vzdělávání, nebo interaktivní online formou umožňující vzdělávat se kdykoliv. Cílem a posláním LIGS je zejména přinášet kvalitní profesní manažerské vzdělávání v českém jazyce založené na moderních a efektivních principech a postupech, jež lze bezprostředně uplatnit v každodenním manažerském a pracovním životě.

LIGS je držitelem mnoha akreditací a certifikací, včetně například certifikátů kvality ISO, certifikátu Kvalitní firma a spolupracuje s mnoha partnery. Manažerské programy BBA, MBA a LLM jsou akreditovány u American Association for Higher Education and Accreditation (AAHEA) v USA.

LIGS neustále zkvalitňuje své služby a manažerské programy BBA, MBA a LLM, a proto zřídil Vědeckou radu LIGS, která sleduje trendy ve vývoji manažerského vzdělávání.Kontakt:

PhDr. Pavel Makovský, MBA
managing partner
makovsky@ligschool.com
www.ligschool.com
+420 731 705 826
+420 273 039 062


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 1. 2012 12:00
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: London International Graduate School (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
London International Graduate School (LIGS) poskytuje distanční praktické manažerské programy Executive BBA, MBA a LLM nebo Interactive Online BBA a MBA v českém jazyce ve více než 20 specializacích. Všechny programy jsou přizpůsobeny časově zaneprázdněným účastníkům a jsou striktně zaměřeny na praxi.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.