Více než 100 hodin interaktivní výuky v různých jazykových mutacích pro účastníky manažerských programů Executive i Interactive BBA, MBA a LLM na London International Graduate School (LIGS) | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Více než 100 hodin interaktivní výuky v různých jazykových mutacích pro účastníky manažerských programů Executive i Interactive BBA, MBA a LLM na London International Graduate School (LIGS)


Díky uzavřenému partnerství London International Graduate School (LIGS) se společností Mercuri International, která má výhradní zastoupení firmy Crossknowledge pro ČR, nabízí LIGS svým účastníkům manažerských programů Executive i Interactive BBA, MBA a LLM více než 100 hodin interaktivní výuky v různých jazykových mutacích.

Pavel Makovský, managing partner LIGS, řekl: „Naším cílem je neustále rozšiřovat naše služby a nabídku a zkvalitňovat manažerské programy Executive i Interactive Online BBA, MBA i LLM v českém jazyce na LIGS, a proto bychom rádi našim účastníkům programů nabídli něco navíc, co jim v tuto chvíli naše konkurence nenabízí. Od října 2011 rozšiřujeme naše programy o více než 100 hodin špičkové interaktivní výuky v různých jazykových mutacích, především v AJ, FJ, ČJ, ŠJ, PJ, IJ a RJ. Interaktivní výuka zahrnuje e-moduly, ke kterým má účastník přístup kdykoliv a odkudkoliv, a proto se může vzdělávat v čase, který mu nejvíce vyhovuje. “

„Interaktivní výuku francouzské společnosti Crossknowledge, evropského lídra v oblasti e-learningu, mají účastníci manažerských programů na LIGS k dispozici v rámci kurzového po dobu jednoho roku svého vzdělávání. V interaktivní výuce mohou účastníci manažerských programů BBA, MBA i LLM absolvovat multimediální e-moduly zahrnující kvízy, cvičení, videa, animace atd., dále testy znalostí a další e-pomůcky a videocasty zaměřené na rozvoj manažerů, které byly vytvořeny ve spolupráci s uznávanými odborníky. Kvalitu použitého řešení navíc dokládá i skutečnost, že se jedná o jediné e-learningové řešení akreditované organizací European Foundation for Management Development (EFMD). Interaktivní výukové e-moduly se zaměřují na všechny manažerské dovednosti a doplňují účastníkům znalosti v oblasti řízení lidí a týmů, marketingu a komunikace, projektového řízení, financí, prodeje a v dalších manažerských oblastech.“ doplnil Pavel Makovský.

Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat:

PhDr. Pavel Makovský, MBA
managing partner
London International Graduate School
telefon: 800 888 797
mobilní telefon: +420 731 705 826
e-mail: makovsky@ligschool.com
webové stránky: www.ligschool.com

Stručně o London International Graduate School (LIGS):

LIGS nabízí 20 specializací distančních manažerských programů Executive BBA, MBA a LLM a Interactive Online BBA a MBA v českém jazyce. Cílem a posláním institutu manažerského vzdělávání LIGS je přinášet kvalitní profesní manažerské vzdělávací programy BBA, MBA a LLM v českém jazyce založené na moderních a efektivních principech a postupech, jež lze bezprostředně uplatnit v každodenním manažerském a pracovním životě.

LIGS je držitelem mnoha akreditací a certifikací včetně certifikátů kvality ISO a certifikátu Kvalitní firma a spolupracuje s mnoha partnery. Manažerské programy BBA, MBA a LLM jsou akreditovány u American Association for Higher Education and Accreditation (AAHEA) v USA.

LIGS neustále zkvalitňuje své služby a manažerské programy BBA, MBA a LLM, a proto zřídil Vědeckou radu LIGS, která sleduje trendy ve vývoji manažerského vzdělávání.Kontakt:

PhDr. Pavel Makovský, MBA
managing partner
makovsky@ligschool.com
www.ligschool.com
731705826
+420 273 039 062


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 9. 2011 16:59
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: London International Graduate School (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.