London International Graduate School vyhlásil II. ročník soutěže LIGS AWARDS | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


London International Graduate School vyhlásil II. ročník soutěže LIGS AWARDS


Praha 9. 11. 2011 - London International Graduate School (LIGS) vyhlásil II. ročník soutěže LIGS AWARDS pro rok 2011 v oblasti dalšího profesního vzdělávání v České republice.

„Cílem soutěže LIGS AWARDS je najít a představit veřejnosti osobnosti, které se dle názoru navrhovatelů nejvíce podílejí na rozvoji celého odvětví dalšího profesního vzdělávání v České republice,“ řekl Jiří Štegl, managing director LIGS. „Nejedná se o anketu, ale o soutěž, kde o vítězi rozhoduje hodnotící komise, která je složena z řad odborníků v oblasti dalšího profesního vzdělávání,“ doplnil Jiří Štegl.

Nominovaní kandidáti musí splňovat podmínku soutěže, kterou je působení v oblasti dalšího profesního vzdělávání v České republice nejméně tři roky. Pro nominaci do soutěže stačí vyplnit přihlášku a tu elektronicky zaslat nejpozději do 31. 12. 2011 na e-mailovou adresu awards@ligschool.com. Nominační období do soutěže LIGS AWARDS 2011 probíhá od října do prosince 2011. Slavnostní vyhlášení vítěze soutěže proběhne 1. února 2012.

Nominační přihlášku ke stažení a bližší informace k soutěži naleznete na webové stránce www.ligschool.com.

Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat:

Jiří Štegl, MBA
managing director
London International Graduate School
telefon: 800 888 797
mobilní telefon: +420 724 323 926
e-mail: jstegl@ligschool.com
webové stránky: www.ligschool.com

Stručně o London International Graduate School (LIGS)

LIGS nabízí 20 specializací distančních manažerských programů Executive BBA, MBA, LLM a Interactive Online BBA a MBA v českém jazyce. Cílem a posláním institutu manažerského vzdělávání LIGS je přinášet kvalitní profesní manažerské vzdělávání v českém jazyce založené na moderních a efektivních principech a postupech, jež lze bezprostředně uplatnit v každodenním manažerském a pracovním životě.

LIGS je držitelem mnoha akreditací a certifikací, včetně například certifikátů kvality ISO, certifikátu Kvalitní firma a spolupracuje s mnoha partnery. Manažerské programy BBA, MBA a LLM jsou akreditovány u American Association for Higher Education and Accreditation (AAHEA) v USA.

LIGS neustále zkvalitňuje své služby a manažerské programy BBA, MBA a LLM, a proto zřídil Vědeckou radu LIGS, která sleduje trendy ve vývoji manažerského vzdělávání.

Kontakt:

PhDr. Pavel Makovský, MBA
managing partner
makovsky@ligschool.com
www.ligschool.com
+420 731 705 826
+420 273 039 062


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 11. 2011 14:43
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: London International Graduate School (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
London International Graduate School (LIGS) poskytuje distanční praktické manažerské programy Executive BBA, MBA a LLM nebo Interactive Online BBA a MBA v českém jazyce ve více než 20 specializacích. Všechny programy jsou přizpůsobeny časově zaneprázdněným účastníkům a jsou striktně zaměřeny na praxi.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.