Asociace debatních klubů, z.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Asociace debatních klubů, z.s.


Poslední vydané tiskové zprávy


Národní tým vyráží na mistrovství světa do Kapského Města

Praha – V pondělí 16. ledna odlétá skupina pěti mladých debatérů reprezentovat Českou republiku do Jihoafrické republiky na mistrovství světa v soutěžním akademickém debatování. Tato událost je vyvrcholením celé sezóny a v letošním roce se koná od 17. do 27. ledna v Kapském Městě. Prestižního mezinárodně uznávaného turnaje se letos zúčastní 48 týmů z celého světa.

Češi slaví úspěch na mistrovství světa

Praha, 21.9.2011 - V uplynulých týdnech probíhal na internetu tuhý, přesto však čestný boj. Přísloví “slovo je silnější meče” se stalo realitou pro debatéry měřící své síly na Mistrovství světa v online debatování (WODC). Česká republika i po minulém roce, kdy turnaj vyhrála, dokázala, že patří do světové špičky. Až v semifinále mladé debatéry zastavil tým Kanady, který se o světový titul popere s Jižní Koreou.

Debatní trofej z Heart of Europe putuje do České republiky

Olomouc - 15.července 2011 Jedna z nejprestižnějších akcí debatování ve střední Evropě Heart of Europe dnes po pěti dnech usilovných bojů našla svého vítěze. Po napínavém finále o správnosti regulace vládních výdajů centrální bankou se z cenného vítězství mohou zaslouženě těšit debatéři z České republiky, kteří porazili debatéry z Turecka. Na pořádání akce spolupracovala Asociace debatních klubů s Univerzitou Palackého v Olomouci.

DEBATNÍ SVĚT SE PŘESOUVÁ DO OLOMOUCE

Olomouc, 3.7.2011 – Stejně jako Wimbledon byl v posledních dnech centrem tenisového světa, stane se Olomouc v polovině července středem světa debatního. Již podesáté se tam sjedou debatéři z mnoha koutů světa, aby poměřili své debatní schopnosti a dovednosti. Turnaj Heart of Europe, který proběhne od 10. do 15. července 2011 na Univerzitě Palackého, pořádá olomoucká pobočka Asociace debatních klubů, o.s.

Studenti debatují i ve shonu maturit

Letohrad, 31.5.2011 – I v průběhu státních maturit si nacházejí žáci středních škol čas na debatování nad zajímavými problémy. O víkendu se východočeské město Letohrad promění na „český Brusel“, debatovat se totiž bude téma pro EU aktuální, a to o prospěšnosti imigrace do Evropy. Účastníky budou vybraní studenti ze základních a středních škol, na kterých probíhá projekt Debatování napříč osnovami (DNO).
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.