eLnadruhou, o. s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


eLnadruhou, o. s.


Vydané tiskové zprávy


6. ročník eLnadruhou – NEJEN lesbického kulturního festivalu pod záštitou Marty Jandové

Praha, 7. května 2010 – rok se s rokem sešel a organizační tým občanské sdružení eLnadruhou spouští již tradičně další – tentokrát šestý – ročník stejnojmenného eLnadruhou – NEJEN lesbického kulturního festivalu. Záštitu nad šestým ročníkem této ojedinělé akce pro letošní rok přebírá zpěvačka Marta Jandová. Festival se bude konat již tradičně v květnových dnech, konkrétně od 13. do 17. května 2010 v Praze.

eLnadruhou se zúčastnilo 11. ročníku NGO Marketu

Praha, 16. dubna 2010 – občanské sdružení eLnadruhou se zúčastnilo 11. ročníku veletrhu neziskových organizací NGO Market, pořádaného nadací Forum 2000.

Už i gayové a lesby mají svůj cestovní katalog!

Praha, 16.3.2010 – občanské sdružení eLnadruhou se účastnilo včerejší tiskové konference konané k příležitosti uvedení cestovního katalogu Pink Go, který je určen výhradně gayům a lesbám.

eLnadruhou pořádá školení pro LGBTIQ aktivisty a bojuje za legalizaci adopce dětí homosexuálními páry

Praha, 24.2.2010 – občanské sdružení eLnadruhou pořádající stejnojmenný NEJEN lesbický kulturní festival soustředí své úsilí také na organizaci školení pro LGBTIQ aktivisty a bojuje za práva leseb a gayů ve věci adopce dítěte páry žijícími v registrovaném partnerství.

15. ročník eLnadruhou - NEJEN lesbického kulturního festivalu úspěšně zakončen

Praha, 29.5.2009 - organizační tým eLnadruhou – NEJEN lesbického kulturního festivalu si pro letošník rok může spokojeně vydechnout. 26. května 2009 byl festival slavnostně zakončen v kině Atlas, kde byly zároveň vyhlášeny výsledky Mezinárodní soutěže animovaného filmu.

15. ročník eLnadruhou - NEJEN lesbického a kulturního festivalu pod záštitou Kateřiny Jacques

15. ročník eLnadruhou pod záštitou místopředsedkyně Strany zelených, Kateřiny Jacques a s podporou bývalé ministryně pro menšiny a lidská práva, Džamily Stehlíkové Praha, 6. května 2009 – přípravy na eLnadruhou – NEJEN lesbický kulturní festival jsou v plném proudu a za necelý měsíc vše vyvrcholí, jak již bylo předesláno v tiskové zprávě z 15. dubna 2009. K dnešnímu dni bychom navíc chtěli zveřejnit milou novinu, a to, že záštity se pro letošní 15. ročník zhostí místopředsedkyně Strany zelených, Kateřina Jacques.

eLnadruhou - 15. ročník NEJEN lesbického kulturního festivalu

Praha, 12. dubna 2009 – organizační tým občanského sdružení eLnadruhou se po čtrnácti úspěšných ročnících chystá i v letošním roce otevřít pomyslnou bránu stejnojmenného festivalu, který se bude konat již tradičně v květnových dnech, a to od 20. do 26. května 2009.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.