twobits s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


twobits s.r.o.


Vydané tiskové zprávy


Najděte chybu na stránkách Aletenky.cz a získejte nový iPod nano poslední generace

Web Aletenky.cz přišel s neobvyklou soutěží a lákavými výhrami - najděte chybu na stránkách Aletenky.cz, pomozte zdokonalit web a získejte nový iPod nano poslední generace!

Věděli jste, že bez létajících saní by se Santa neobešel?

Vánoce jsou za dveřmi. V naší společnosti se intenzivně zabýváme létáním, a tak se zrodil nápad. Co kdybychom pomohli Santa Clausovi s jeho každoroční výpravou? Co by se stalo, kdyby neměl své soby? Nerozvezl by dárky!

Srovnání významných evropských nízkonákladových aerolinek

Server Aletenky.cz příchází s článkem srovnávajícím zajímavé statistiky o třech významných evropských nízkonákladových leteckých společnostech. Která ze společností Ryanair, easyJet a WizzAir nabízí nejkratší a nejdelší let? Kolik letů tyto aerolinky provozují? Kdo přepravil nejvíce pasažérů?

Češi nejraději létají s Lufhansou

Internetový portál akcniletenky.cz zjistil, že Češi nejraději létají s německým tradičním přepravcem Lufthana. Na otázku s kterou klasickou aerolinkou létate nejraději označilo tuto německou aerolinku celkem 28 % účastníků ankety.

Aletenky.cz – nejen vyhledávání levných letenek

Nová internetová služba zaměřená zejména na vyhledávání letenek byla právě spuštěna na adrese www.aletenky.cz. K hledání leteckého spojení přidává navíc rozsáhlou databázi informací o aerolinkách a letištích na celém světě. To vše zdarma.

Nejoblíbenější nízkonákladová aerolinka? Ryanair!

Anketa, provedená portálem akcniletenky.cz, prokázala, že nejoblíbenějším nízkonákladovým přepravcem je irská aerolinka Ryanair.

Letecky cestovat s kojencem? Pouze třetina Čechů s tím nemá problém

Portál akcniletenky.cz vyhlásil anketu o leteckém cestování s kojenci a zjistil, že pouze třetina Čechů nemá k výše jmenovanému fenoménu žádné výhrady. Na otázku „Co si myslíte o leteckém cestování s kojenci?“ odpovědělo „Nemám s tím žádný problém“ pouze 34 % účastníků ankety.

Češi: aerolinie nám nemohou nakazovat, abychom hubli

Anketa, vyhlášená portálem akcniletenky.cz, ukázala, že 67 % Čechů nepovažuje za správné, aby aerolinie požadovaly po svých zaměstnancích snížení své tělesné váhy. Anketa byla portálem akcniletenky.cz vyhlášena poté, co Turecké aerolinie (Turkish Airlines) ohlásily možné postihy vůči některým svým zaměstnancům, kterým se do půl roku nepodaří zhubnout.

Cena letenky – nejdůležitější faktor při rozhodování o koupi

Podle ankety webového portálu akcniletenky.cz byla potvrzena domněnka, že české cestovatele při nákupu letenky ovlivňuje nejvíce její cena. Celých 90 % účastníků ankety ji označilo jako rozhodující faktor při nákupu.

Paříž láká české turisty nejvíce

Na základě ankety webového portálu akcniletenky.cz bylo zjištěno, že české turisty pro menší výlety nejvíce láká pařížská metropole. 23 % respondentů ji označilo jako preferovanou destinaci pro kratší výlety.

V letadle nás nejvíce rozčilují křičící děti

Anketa portálu Akční letenky jednoznačně ukázala, co nás, Čechy, nejvíce ponouká k šílenství. Celkem 40% hlasujících nesnese křičící dítě na palubě. To předčí nepříjemné letušky i zpoždění letadla!

Web FlyLowCostAirlines.org rozšířil své jazykové verze

Web FlyLowCostAirlines.org, který se zaměřuje zejména na vyhledávání letů s nízkonákladovými leteckými společnostmi, neustále zdokonaluje své funkce.

Čechy už Chorvatsko neláká

Doba, kdy všichni Češi mířili do Chorvatska jsou, zdá se, ty tam. Rychlý průzkum webu AkčníLetenky.cz ukázal, že do Chorvatska by jelo pouze 5% Čechů.

Češi: o postele v letadlech nestojíme

Anketa webu akcniletenky.cz ukázala, že většina Čechů by o postele v letadlech neměla zájem. Pouze 14% respondentů by uvítalo jejich zavedení u nízkonákladovek.

Kde najít levné letenky na Facebooku

Nejoblíbenější sociální síť v České republice Facebook nabízí i letenky. Kvalitní informace a užitečné tipy, kam na levné letenky, kdo je nabízí a jaké jsou nejvýhodnější ceny nabízí i www.facebook.com/akcniletenky

Akční letenky z Prahy nyní na @Deals_Prague

Web myAirDeals.com představuje nový Twitter účet. Účet @Deals_Prague je zaměřen na nabídku akčních letenek z Prahy.

Více než polovině lidí by poplatek za WC s Ryanairem nevadil

Průzkum webu akcniletenky.cz ukázal, že více jak polovině cestujících by poplatek za WC, o kterém uvažuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair, nevadil. O poplatku za WC už Ryanair uvažoval v loňském roce, tehdy jej však zavrhl. V současnosti ale jedná i se společností Boeing o možné úpravě letadel.

Akčníletenky.cz slaví první narozeniny

Web AkčníLetenky.cz oslavil své první narozeniny. V prvním roce existence webu mohli být návštěvníci webu být informováni především o akčních nabídkách na letenky, leteckých společnostech a jejich nových trasách z/do České republiky a okolních zemí a zajímavostech z leteckého průmyslu.

Jak na levné letenky? Poradí Vám akcniletenky.cz

Server akcniletenky.cz radi, jak ušetřit peníze při koupi letenek.

MyAirDeals.com má další funkce a nový design

Web MyAirDeals.com představil svou novou podobu. Kromě modernějšího vzhledu by měl design také zjednodušit a zpřehlednit navigaci na stránkách. Design ovšem není jedinou úpravou. Další novinkou je přehlednější tvoření a úprava profilů.

Většina Slováků využívá odbavení na letišti

Průzkum slovenského webu lietam.sk ukázal, že většina Slováků, kteří cestují do zahraničí leteckou dopravou, využívá klasického odbavení na letišti.

Většina lidí se řídí při nákupu letenky podle ceny

Průzkum serveru AkčníLetenky.cz ukázal, že většina lidí se při nákupu letenky řídí podle ceny. Na otázku „Jakou roli hraje cena při nákupu letenky?“ si mohli respondenti vybrat celkem ze 4 odpovědí.

MyAirDeals.com slaví narozeniny

Web MyAirDeals.com slaví své 1. narozeniny. MyAirDeals.com je anglický letenkový portál, který nabízí upozorňování emailem na různé akční nabídky, slevy a zaváděcí ceny na letenky. Uživatelé si zvolí místo odletu a destinaci a pak jen čekají na výhodnou nabídku akčních letenek, o kterých je informuje právě web MyAirDeals.com.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.