twobits s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


twobits s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Najděte chybu na stránkách Aletenky.cz a získejte nový iPod nano poslední generace

Web Aletenky.cz přišel s neobvyklou soutěží a lákavými výhrami - najděte chybu na stránkách Aletenky.cz, pomozte zdokonalit web a získejte nový iPod nano poslední generace!

Věděli jste, že bez létajících saní by se Santa neobešel?

Vánoce jsou za dveřmi. V naší společnosti se intenzivně zabýváme létáním, a tak se zrodil nápad. Co kdybychom pomohli Santa Clausovi s jeho každoroční výpravou? Co by se stalo, kdyby neměl své soby? Nerozvezl by dárky!

Srovnání významných evropských nízkonákladových aerolinek

Server Aletenky.cz příchází s článkem srovnávajícím zajímavé statistiky o třech významných evropských nízkonákladových leteckých společnostech. Která ze společností Ryanair, easyJet a WizzAir nabízí nejkratší a nejdelší let? Kolik letů tyto aerolinky provozují? Kdo přepravil nejvíce pasažérů?

Češi nejraději létají s Lufhansou

Internetový portál akcniletenky.cz zjistil, že Češi nejraději létají s německým tradičním přepravcem Lufthana. Na otázku s kterou klasickou aerolinkou létate nejraději označilo tuto německou aerolinku celkem 28 % účastníků ankety.

Aletenky.cz – nejen vyhledávání levných letenek

Nová internetová služba zaměřená zejména na vyhledávání letenek byla právě spuštěna na adrese www.aletenky.cz. K hledání leteckého spojení přidává navíc rozsáhlou databázi informací o aerolinkách a letištích na celém světě. To vše zdarma.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.