Aletenky.cz – nejen vyhledávání levných letenek | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Aletenky.cz – nejen vyhledávání levných letenek


Nová internetová služba zaměřená zejména na vyhledávání letenek byla právě spuštěna na adrese www.aletenky.cz. K hledání leteckého spojení přidává navíc rozsáhlou databázi informací o aerolinkách a letištích na celém světě. To vše zdarma.

Za použití služby nejsou účtovány žádné poplatky, protože lety si zarezervujete přímo u vybrané aerolinky. Pravidelně bude také přinášet informace o akčních nabídkách leteckých společností a zajímavé novinky z oblasti letecké přepravy.
Tento nový projekt se nezaměřuje pouze na český trh, již nyní jsou spuštěny slovenská verze na www.aletenky.sk, americká na www.whicharline.com, britská na www.airlinehunter.co.uk a australská na au.whichairline.com. Další budou přibývat.
Project manažerka Petra Vaškových dodává: ˵Služba tohoto typu na trhu dlouhou dobu chyběla. Náš projekt na rozdíl od konkurence poskytuje navíc užitečné a podrobné informace o všech významných světových letištích a aerolinkách.ˮ
Souhrn užitečných informací jistě ocení každý cestující. Na jednom místě si po zarezervování letu zjistí podrobné informace o výchozím i cílovém letišti, například jakým způsobem se nejlépe dostane do nejbližšího města nebo zda je k dispozici bezplatné internetové připojení. Pro každou leteckou společnost je mimo jiné k dispozici interaktivní mapa zobrazující všechny obsluhované trasy. Databáze letů a informací je aktualizována každý den.
Tento projekt nad ostatními konkurenty vyniká jednoduchým uživatelským rozhraním. Uživatele neodrazuje přemírou blikajících reklamních bannerů. Vyhledávací pole destinací jsou obohacena o inteligentní našeptávač a akceptují názvy i kódy letišť, měst, regionů a zemí. Pro zadávání termínů odletu a příletu se zobrazí přehledný kalendář. Výsledky vyhledávání jsou prezentovány v čisté a přehledné formě, umožňující jejich snadné srovnání.Kontakt:

Petra Vaškových
Project Manager
info@twobits.cz
549213002


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 10. 2010 7:40
Kategorie: Cestování
Název zdroje: twobits s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost two bits s.r.o. se zabývá vytvářením a provozem českých i zahraničních internetových portálů.
Bližší informace o aktivitách společnosti naleznete na internetových stránkách www.twobits.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.