Slůně - svět jazyků, s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Slůně - svět jazyků, s.r.o.


Vydané tiskové zprávy


Finanční zapojení zaměstnanců do jazykové výuky motivuje

Jazykové kurzy se po loňském útlumu opět vrací do popředí zájmů českých firem. Při výběru jazykové agentury však společnosti pečlivěji dohlíží na to, zda je výuka pro zaměstnance skutečným přínosem. Po počátečním nadšení totiž často dochází ke strmému poklesu studentovy motivace, což vede k nízké účasti v placených kurzech.

Mortimer English Club už i v Ostravě a Plzni

Po celém světě dobře známý Mortimer English Club, originální program výuky angličtiny pro děti od dvou let a seniory, startuje také v Ostravě a Plzni. V těchto městech se jeho partnerem stala jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků.

Sociální sítě jsou pro české podnikatele tvrdý oříšek

Obrovský boom sociálních sítí (Facebook, Twitter, Lidé.cz, a další) rozdělil české firmy na dva tábory. Do prvního patří tisíce českých firem, které se chopily šance a zkouší jejich potenciál využít. Tito „objevitelé“ se ovšem potýkají s neznalostí nového prostředí.

Chystá se velké jazykové testování vysokoškolských studentů před výjezdy do zahraničí

AIESEC, největší mezinárodní studentská organizace na světě, dnes uzavřela dohodu o jazykovém testování s jazykovými školami Alka Language Specialists a Slůně - svět jazyků. Otestováno bude více než 150 studentů českých vysokých škol v 5 jazycích a jejich kombinacích.

Krize ustupuje – trh s překlady jde nahoru

Trh překladatelských služeb je jedním z důležitých ukazatelů stavu ekonomiky. Podle rostoucího trhu s překlady lze dedukovat, že krize končí. V meziročním srovnání trh porostl o 10-15%.

Slůně patří mezi 10 nejúspěšnějších firem Moravskoslezského kraje

Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků postoupila do krajského finálového kola v největší české podnikatelské soutěži Vodafone Firma roku 2010. O titul Firma roku 2010 v Moravskoslezském kraji bude Slůně soupeřit s dalšími devíti firmami.

Angličtinu otestujete i na Facebooku

Jaké jsou vaše jazykové dovednosti v porovnání s kolegy a kolegyněmi? Jakou úroveň angličtiny uvádíte v životopisu?

Změnilo se za 20 let soukromé jazykové vzdělávání? Ano!

Zpočátku živelné, hromadné a nekoordinované, dnes propracované, sledované a odborné. Takové je jazykové vzdělávání od roku 1989 po současnost. Před dvaceti lety začaly v České republice vznikat první jazykové školy a s nimi došlo ke změně samotného jazykového vzdělání.

Jazykovka Slůně rozdá 500 000 Kč

10. června 2010 rozdělí jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků slevy na jazykové kurzy v celkové hodnotě 500 000 Kč. Slevy mají formu peněžitých kuponů, kterými slečny v Ostravě, Brně, Praze a Plzni obdarují všechny zájemce o letní studium cizích jazyků.

Léto 2010 – Slůně je opět v kurzu

Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně – svět jazyků opět připravila pro teplé letní dny množství jazykových kurzů. Nabídne vám kurzy desetidenní, celoprázdninové nebo specializované kurzy angličtiny na pobočkách v Ostravě, Brně, Praze a Plzni. Nechybí ani letní pobytové kurzy s intenzivní výukou v příjemném prostředí Moravskoslezských Beskyd a v Býkovicích poblíž Brna.

Slůně již odučilo přes 3000 hodin bezplatné výuky v projektu Vzdělávejte se

Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně – svět jazyků v rámci projektu „Vzdělávejte se“ odučila na svých mimopražských pobočkách dohromady 3340 vyučovacích hodin cizích jazyků. Všechny tři pobočky dále připravují projekty k výuce dalších cca 2000 vyučovacích hodin. Firmám se naskýtá jedna z posledních šancí využít tohoto projektu a zažádat o dotaci na jazykovou firemní výuku.

Coffee Connect – setkání plné obchodních příležitostí

Coffee Connect je bezplatné společensko-obchodní setkání, na kterém se můžete seznámit s potencionálními obchodními partnery a nezávazně si s nimi popovídat u šálku kávy. Nemusíte se obávat „násilného“ prodeje ze strany organizátorů či účastníků. O tom Coffee Connect není.

Jak ušetřit za jazykové vzdělávání?

Součástí strategie každé firmy je zajištění kvalitního a současně levného jazykového vzdělávání. Pro společnosti, které nechtějí za jazykovou výuku platit více než musejí, sestavila jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků (www.slune.cz) seznam rad, jak za výuku ušetřit.

Slůně učí jazyky s dotací

Chybí vám v důsledku celosvětové finanční krize prostředky na vzdělávání zaměstnanců v oblasti jazykové výuky?

Coffee Connect - networking plný obchodních příležitostí

Pro společnosti všech velikostí, které přemýšlejí, kde rozšířit své obchodní obzory, připravuje jazyková agentura Slůně - svět jazyků každoměsíční společensko-obchodní setkání s názvem Coffee Connect. Od ostatních networkingových akcí, kterých je, vyjma Prahy, stále málo, se Coffee Connect odlišuje svým konceptem. Jedná se především o neformální podvečerní setkání, které je přístupné zcela zdarma všem zájemcům, a to ve stejný den na čtyřech místech ČR - Ostrava, Brno, Praha, Plzeň.

Úspěšný rok 2010 přeje Slůně - svět jazyků

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje všem klientům jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků. Pro Slůně je předvánoční období radostné dvojnásob, protože současně s Vánoci slaví také jedenácté narozeniny.

Nezvyklý marketing je standard - měsíc výuky zdarma, networking ve 4 městech ČR

Neotřelý a nezvyklý marketing byl vždy základem. Musí zaujmout, vyvolat emoce, vyprovokovat k akci. Již samotný název - Slůně-svět jazyků - v čase založení firmy budil pozornost a lidé nevěděli, co si o něm mají myslet.

Slůně umí 111 jazyků, Vám stačí jeden

Překladatelské a tlumočnické oddělení jazykové agentury Slůně - svět jazyků realizovalo zakázky v afrikánštině, burjatštině, megrelštině, khmerštině a ve znakovém jazyce, čímž se nabídka rozrostla na 111 jazyků. Takový počet jazyků nenabízí žádná jiná agentura v ČR.

Slůně posiluje brněnský tým

Hana Forejtová přebírá vedení brněnské pobočky jazykové školy a překladatelské agentury Slůně - svět jazyků.

Více než polovina klientů překladatelských agentur nedokáže zhodnotit kvalitu překladů

Zatímco množství zakázek překladatelských agentur narůstá i za období hospodářské krize, je jen málo klientů, kteří umí posoudit, zda-li je výsledný překlad kvalitní či nikoli. Takový je závěr rozsáhlého říjnového výzkumu překladatelské agentury Slůně - svět jazyků. Cílovou skupinou průzkumu byl reprezentativní vzorek 200 společností rozdělených dle velikosti, regionálního rozložení a oborů činností.

Jeden firemní web již nestačí

Pryč jsou doby, kdy měla jedna společnost pouze firemní internetové stránky, na kterých byly souhrnné informace o celé její nabídce. Stále častěji se můžeme na internetu setkávat s fenoménem dnešní doby, kterým se stává tvorba speciálních internetových stránek zaměřených na podporu jednoho produktu či služby.

Slůně - svět jazyků patří mezi 10 největších jazykových škol na českém trhu

Minulý týden se v celostátním tisku objevila nepřesná a bohužel zavádějící tabulka s výčtem největších jazykových škol, kde Slůně chybělo. Následně se ukázalo, že tabulka nebyla správná, objevily se v ní jen vybrané školy.

Se Slůnětem není žádný jazyk cizí!

Chcete jednou provždy překonat jazykovou bariéru, která vám komplikuje život v práci, na cestách nebo mezi známými? Právě pro vás jazyková škola Slůně připravila zatím nejširší nabídku kurzů v celé své desetileté historii. Slovo „nerozumím“ můžete s klidným srdcem vypustit ze svého slovníku!

Slůně testuje dopad vlastní reklamy na Facebooku

Jazykovka Slůně se rozhodla vyzkoušet kontroverzní reklamu nejdříve u svých fanoušků na Facebooku.

Slůně na Facebooku

Sociální sítě hýbou světem a nebylo by to Slůně - svět jazyků, přední jazyková škola a překladatelská agentura, aby tento komunikační kanál nevyužilo. Moderní postupy nikdy nebyly Slůněti cizí (stejně jako více než 100 jazyků), proto bylo vytvoření profilu na Facebooku jen otázkou času.

Soutěžte o nový NTB od Slůněte!

Slůně - svět jazyků rozpoutalo bouři v soutěžních vodách českého internetu. I Vy se můžete zúčastnit soutěže, ve které stačí odpovědět na 2 jednoduché otázky a při troše štěstí vyhrajete nový notebook.

SLŮNĚčné léto je tady

Letní kurzy kam se podíváte! Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně – svět jazyků přichází s nabídkou letních kurzů, která je pestřejší než kdy předtím. Ať už hledáte vhodný typ výuky cizího jazyka pro děti, teenagery nebo pro dospělé, vybírat můžete vždy z několika variant.

Asociace jazykových škol a agentur ČR oslavila čtyři roky své existence a zvolila nové prezidium

Asociace jazykových škol a agentur ČR (dále AJŠA) v červnu slaví 4 roky své existence a vstupuje do pátého. Za tuto dobu se vyprofilovala jako dobrovolné sdružení jazykových škol a jazykových agentur České republiky.

SLŮNĚčné léto je tady!

Letní kurzy kam se podíváte! Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně – svět jazyků přichází s nabídkou letních kurzů, která je pestřejší než kdy předtím. Ať už hledáte vhodný typ výuky cizího jazyka pro děti, teenagery nebo pro dospělé, vybírat můžete vždy z několika variant.

Dobrá zpráva v době krize: Slůně – svět jazyků překládá a tlumočí o 106

A to doslova. Počet překládaných a tlumočených jazyků se totiž vyšplhal až na číslo 106, což jazykovou školu a překladatelskou agenturu Slůně – svět jazyků řadí na první místo mezi překladatelskými agenturami v České republice.

Slůně – svět jazyků má svého zástupce v AJŠA ČR a v ACTA

Ředitel jazykové školy Slůně – svět jazyků, ing. Petr Pasek, byl zvolen za Viceprezidenta Asociace jazykových škol a agentur ČR (AJŠA ČR). Zároveň se stal Místopředsedou Asociace českých překladatelských agentur (ACTA).

Šetřete čas i peníze – Skype výuka cizích jazyků ZDARMA!

Používáte program Skype ke komunikaci se svými přáteli? Co si popovídat anglicky, německy, portugalsky či v nějakém exotičtějším jazyce? V dnešní době to není žádný problém – vyzkoušejte Skype výuku! Pokud ve Vás vzbuzuje tento typ studia nedůvěru, máte jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jak to celé funguje.

Pobytové kurzy - efektivní způsob výuky cizích jazyků

Jazykové kurzy jsou sice skvělá věc, ale mají jednu neoddiskutovatelnou vadu. Student si musí vyhradit nezřídka až devadesát minut času každý týden a pravidelně na výuku docházet. V mnoha případech jsou hodiny rušeny z pracovních, rodinných či jiných důvodů a situace může dojít tak daleko, že marně lovíte v paměti, jak že ten váš lektor vlastně vypadá. Takto vznikají tzv. „věční začátečníci“, kteří se sice jazyk učí, ale slovíčka jim nejsou cizí pouze v prvních lekcích - ty však mají dokonale zvládnuté! Jazykové školy proto nabízejí pro všechny časově zaneprázdněné lidi intenzivní pobytové kurzy - nejčastěji týdenní, spojené s pobytem v přírodě. Ty sice nedokážou zázraky, ale během několika dní Vám alespoň cizí jazyk nebude připadat jako čínština - pokud se ji tedy zrovna neučíte!

Jakou krevní skupinu má Slůně? Jak pomáhá dětem? Jak rychle běží a co čte?

Jakou krevní skupinu má Slůně? Na tuto otázku už brzy budeme znát jasnou odpověď! Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně – svět jazyků spolupracuje s Českým rozhlasem na zvýšení zájmu o dobrovolné dárcovství krve a při této příležitosti budou také Slůňata - jak si říkají zaměstnanci této společnosti - darovat tekutinu ze všech nejvzácnější. Rádi se s vámi při této příležitosti uvidí. Jen malé upozornění, takhle bílí a vystrašení většinou v práci nejsou. Pokud se i vy rozhodnete připojit se k této ušlechtilé akci, Slůně má pro vás dárek v podobě poukazu na služby. Mnohem větším potěšením pro vás ale jistě bude dobrý pocit, který si odnáší každý z dárců.

Neplaťte za výuku cizích jazyků!

Pro všechny společnosti, které svým zaměstnancům poskytují benefity ve formě jazykové výuky, se nyní naskýtá jedinečná příležitost, jak ušetřit. Finanční prostředky je možné získat jak na školení zaměstnanců, tak i na náhradu jejich mzdových nákladů po dobu jejich účasti na školení, a to až do výše 100%. Zapojte se do vládních projektů „VZDĚLÁVEJTE SE!“ a „ŠKOLENÍ JE ŠANCE“. V Evropském sociálním fondu je pro tyto účely vyhrazena částka 3,3 miliardy korun. Přihlášky je možné podávat od 23. března 2009.

Pozitivní zpráva v období krize. Slůně překládá o víkendu a bez příplatků!

Je páteční odpoledne a vy už možná odpočítáváte poslední minuty do konce pracovní směny. Myšlenkami jste už s rodinou na vašem oblíbeném místě. Právě ve chvíli, kdy se loučíte s kolegy vám „víkendovou náladu“ nabourá další pracovní úkol. Do pondělí musíte zajistit překlad odborného textu do cizího jazyka. Zděšení nabírá na obrátkách, když zjišťujete, že překladatelské agentury o víkendu nepracují. To však neplatí pro Slůně - svět jazyků, jazykovou školu a překladatelskou agenturu.

Výuka ve Vídni a Moskvě? Překlady v Dánsku a Koreji? I toto zvládneme!

Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků získala za 10 let své existence nemalé množství zakázek ze zahraničí. I když má tato společnost pobočky pouze v České republice (Ostrava, Brno, Praha, Plzeň), jejími klienty jsou také firmy ze Slovenska, Rakouska, Dánska, Polska a dalších států.

Dveře jazykových škol se stále častěji otevírají také těm nejmenším

Dobrá znalost angličtiny je v dnešní době nepostradatelná, a proto je výhodné začít s její výukou co nejdříve. Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně – svět jazyků umožňuje přihlásit děti od 7 do 15 let k výuce angličtiny, která je přizpůsobena právě věku a schopnostem těchto školáků. Děti jsou zábavnou formou seznamovány se základy anglického jazyka, pro ty zkušenější je připraveno systematické prohlubování znalostí, a dokonce konverzace s rodilým mluvčím. V rámci kurzů angličtiny pro děti je kladen důraz na individuální přístup k osobnosti každého dítěte. Kurzy jsou koncipovány formou interaktivní výuky, která v dětech podporuje samostatnost, kreativní myšlení a rozvíjí schopnost spolupráce v kolektivu.

Slůně pomáhá žadatelům o mezinárodní ochranu

Pomocnou ruku žadatelům o udělení mezinárodní ochrany podala jazyková škola a překladatelská agentura Slůně-svět jazyků, která vyšla vstříc Ministerstvu vnitra ČR, které je podle zákona o azylu povinno poskytnout žadatelům o udělení mezinárodní ochrany tlumočníka na celou dobu řízení. Právě díky spolupráci s Ministerstvem vnitra ČR se rozrostlo portfolio tlumočených jazyků společnosti na 103.

Slůně převzalo cenu za marketingově řízenou firmu v Moravskoslezském kraji

Česká marketingová společnost na konci loňského roku ocenila jazykovou školu a překladatelskou agenturu Slůně - svět jazyků za praktickou aplikaci teorie marketingu a využívání moderních metod a technik v podnikatelských aktivitách. Těmito činnostmi Slůně přispívá k rozvoji marketingu v regionu.

Jak se jmenuje nejlepší jazyková škola a překladatelská agentura v ČR?

Podle hodnocení porotců prestižní soutěže Vodafone Firma roku 2008 je to Slůně – svět jazyků. Tuto akci vyhlašují každoročně Hospodářské noviny ve všech krajích České republiky s cílem nalézt nejlepší firmy každého regionu a nakonec z nich vybrat nejlepší firmu roku.

SLŮNĚ - SVĚT EXOTICKÝCH JAZYKŮ

Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků rozšířila stávající nabídku překládaných a tlumočených jazyků o 103. jazyk, kterým je černohorština - úřední jazyk v Černé Hoře. Černohorsky v současné době mluví téměř 150 tisíc lidí. Tento jazyk však zdaleka není ten nejexotičtější, jaký Slůně nabízí.

Angličtina nejen pro obchodní praxi

Víte jak správně vést obchodní jednání v angličtině? Pracujete v mezinárodní společnosti a rozhovor nebo telefonát s kolegou vázne vinou vaší nedostatečné slovní zásoby? Jestliže odpověď na některou z výše uvedených otázek zní kladně, potom jste ideálním kandidátem na absolvování kurzu obchodní angličtiny, který je určen všem těm, kdo již dosáhli určité úrovně znalostí jazyka, nyní však potřebují aktivně využívat angličtinu při své práci.

Jak na cizí jazyky? On-line a o víkendu!

Společnost Slůně - svět jazyků přivedla na svět unikátní služby, které bourají zkostnatělé základy tradičních nabídek jazykových škol a překladatelských agentur. Služby vychází vstříc klientům, kteří chtějí mít jazykový servis neustále „po ruce“. Cizí jazyk se můžete učit online z pohodlí domova pomocí programu Skype. Překladatelský servis je Vám od září k dispozici 7 dní v týdnu. I tyto novinky zajistily Slůněti vítězství v regionálním kole soutěže Firma roku 2008.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.