Chystá se velké jazykové testování vysokoškolských studentů před výjezdy do zahraničí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Chystá se velké jazykové testování vysokoškolských studentů před výjezdy do zahraničí


AIESEC, největší mezinárodní studentská organizace na světě, dnes uzavřela dohodu o jazykovém testování s jazykovými školami Alka Language Specialists a Slůně - svět jazyků. Otestováno bude více než 150 studentů českých vysokých škol v 5 jazycích a jejich kombinacích.

Alka a Slůně budou zajišťovat jazykové testování v celkem 5 jazycích pro více než 150 studentů z ekonomických vysokých škol z celé České republiky. AIESEC každoročně z České republiky vysílá přes 100 studentů na zahraniční stáže. AIESEC nabízí 6 programů pro studenty, kterým nabízí zajištění legální práce v zahraničí přes svou pobočkovou síť, kterou má téměř ve 100 zemích. Testování proběhne ve 3 vlnách, a to v období od října 2010 až do dubna 2011.

Jazykové testování probíhá formou on-line testů a ústních pohovorů přes Skype. Obě formy testování jsou přizpůsobeny požadavkům AIESECu a splňují zadaná kritéria: kvalitu, rychlost vyhotovení, přesnost a flexibilitu. Testovány budou angličtina, němčina, španělština, ruština a francouzština. Petr Pasek, ředitel Slůněte, říká: "Jsme rádi, že svými schopnostmi a zkušeností přispějeme k získání praxe tolika studentů. Jsem silně přesvědčen, že zahraniční stáže jsou smysluplnou a dveře otevírající zkušeností, která pomůže studentům v jejich budoucím profesním životě".

Hana Jelínková, která je v AIESECu zodpovědná za mezinárodní stáže, k tomu dodává: "Slůně a Alka nám nabídli nejlepší servis, garanci rychlosti, kvality a flexibility a on-line služby, které považujeme v dnešní době za samozřejmost".Kontakt:

Ing. Stanislav Kašpar
marketing a obchod
stanislav.kaspar@slune.cz
725 550 727
59 59 570 59


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 9. 2010 9:53
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Slůně - svět jazyků, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
AIESEC je největší mezinárodní studentská organizace. Působí ve více jak 100 zemí světa, na 1600 univerzitách. AIESEC přistupuje inovativním způsobem k zapojení a rozvoji mladých lidí. Je otevřen pro všechny studenty, kteří chtějí aktivně pracovat na svém osobním rozvoji, jsou flexibilní, komunikativní, rádi pracují v týmu a nemají problém s kulturním porozuměním.
------------------------------------------
Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků vznikla v roce 1998 v Ostravě. V průběhu deseti let společnost založila nové pobočky v Brně, Praze a Plzni a stala se členem Asociace jazykových škol a agentur ČR a Asociace českých překladatelských agentur. Nabízí jazykovou výuku pro firmy i veřejnost, jazykové audity, jazykovou literaturu, překlady a tlumočení. V roce 2008 Slůně získalo titul Firma roku 2008 v Moravskoslezském kraji a ve stejném kraji získalo také ocenění za marketingově řízenou firmu. Slůně – svět jazyků nabízí unikátní službu - Skype výuku cizích jazyků (jako jedni z prvních v ČR), a dále službu víkendových překladů (jako jedni z mála v ČR).
------------------------------------------
Jazyková škola a překladatelská agentura ALKA - Language Specialist působí na českém trhu již od roku 1990, a patří mezi přední poskytovatele jazykového vzdělávání. Název ALKA (mořský pták), logo firmy, jakož i její slogan Languages without frontiers (jazyky bez hranic), symbolizují volnost a svobodu, se kterou můžete komunikovat s lidmi různých národů, znáte-li cizí jazyky. V současné době ALKA zajišťuje formou krátkodobých i dlouhodobých intenzivních kurzů individuální i skupinovou výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, češtiny pro cizince, hebrejštiny či turečtiny. Vedle jazykového vzdělávání zajišťuje škola i jazykové audity, jazykové kurzy v zahraničí a kromě toho poskytuje i kompletní překladatelský a tlumočnický servis. Kromě členství v obou jazykových asociacích AJŠA a ACERT garantuje efektivitu systému managementu služeb certifikátem kvality ISO 9001:2000. Za přední konkurenční výhodu lze považovat také fakt, že střední velikost firmy umožňuje opravdu osobní kontakt se všemi klienty a zároveň promptní řešení všech jejich požadavků.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.