Slůně - svět jazyků, s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Slůně - svět jazyků, s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Finanční zapojení zaměstnanců do jazykové výuky motivuje

Jazykové kurzy se po loňském útlumu opět vrací do popředí zájmů českých firem. Při výběru jazykové agentury však společnosti pečlivěji dohlíží na to, zda je výuka pro zaměstnance skutečným přínosem. Po počátečním nadšení totiž často dochází ke strmému poklesu studentovy motivace, což vede k nízké účasti v placených kurzech.

Mortimer English Club už i v Ostravě a Plzni

Po celém světě dobře známý Mortimer English Club, originální program výuky angličtiny pro děti od dvou let a seniory, startuje také v Ostravě a Plzni. V těchto městech se jeho partnerem stala jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků.

Sociální sítě jsou pro české podnikatele tvrdý oříšek

Obrovský boom sociálních sítí (Facebook, Twitter, Lidé.cz, a další) rozdělil české firmy na dva tábory. Do prvního patří tisíce českých firem, které se chopily šance a zkouší jejich potenciál využít. Tito „objevitelé“ se ovšem potýkají s neznalostí nového prostředí.

Chystá se velké jazykové testování vysokoškolských studentů před výjezdy do zahraničí

AIESEC, největší mezinárodní studentská organizace na světě, dnes uzavřela dohodu o jazykovém testování s jazykovými školami Alka Language Specialists a Slůně - svět jazyků. Otestováno bude více než 150 studentů českých vysokých škol v 5 jazycích a jejich kombinacích.

Krize ustupuje – trh s překlady jde nahoru

Trh překladatelských služeb je jedním z důležitých ukazatelů stavu ekonomiky. Podle rostoucího trhu s překlady lze dedukovat, že krize končí. V meziročním srovnání trh porostl o 10-15%.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.