Vokální soubor Gentlemen Singers | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Vokální soubor Gentlemen Singers


Poslední vydané tiskové zprávy


Gentlemen Singers křtí dnes nové CD

Dle ohlasů a recenzí křtí dnes Vokální soubor Gentlemen Singers svou nejúspěšnější nahrávku. Křest proběhne od 18:00 hodin v Českém muzeu hudby.

Nahrávka Gentlemen Singers obdržela "TIP HARMONIE"!

Nová náhrávka královéhradeckého Vokálního souboru Gentlemen Singers obdržela nejvyšší možné ocenění, které lze získat v recenzích významného českého hudebního periodika zaměřeného na vážnou hudbu, časopisu Harmonie.

Komorní večery s Gentlemen Singers skončily!

Hradec Králové - Ve čtvrtek 7. 6. se v sále královéhradecké filharmonie uskutečnil poslední koncert v rámci úspěšného a v ČR ojedinělého abonentního cyklu „Komorní večery s Gentlemen Singers“, který společně pořádaly Filharmonie Hradec Králové a Vokální soubor Gentlemen Singers.

IRSKÝ TISK OPĚVUJE GENTLEMEN SINGERS!

Hradec Králové - Krátce po návratu Vokálního souboru Gentlemen Singers z premiérového turné po Irsku se soubor dočkal vynikajícího ohlasu v irském tisku. Po skončení obou koncertů publikum soubor ocenilo ovacemi vstoje a výkřiky bravo! Za povšimnutí jistě stojí i kladné srovnání hradeckých gentlemanů s profesionálním britským souborem King's Singers.

GENTLEMEN SINGERS ZAVÍTAJÍ DO IRSKA

Prestižního pozvání se dostalo Vokálnímu souboru Gentlemen Singers po jeho loňském dvojitém vítězství v kategorii vokálních souborů ve španělské Tolose. Kromě uznání hudebních kritiků si vysloužil hostování na irském festivalu Cork International Choral Festival, kam odlétá začátkem května.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.