Pueri Auri, o.p.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Pueri Auri, o.p.s.


Poslední vydané tiskové zprávy


Český chlapecký sbor pořádá celorepublikové konkurzy do “národního týmu”

Český chlapecký sbor z Hradce Králové působí na české kulturní scéně pod vedením uměleckého vedoucího Jakuba Martince od roku 2010. Sbor velmi rychle po svém založení zaujal čelné místo mezi domácími i zahraničními chlapeckými sbory. Emeritní sbormistr amerického národního chlapeckého sboru American Boychoir prof. James Litton těleso nazval nejlepším chlapeckým sborem na světě. Hradečtí zpěváci nyní vytváří “národní tým” a v rámci projektu Zpívej s námi zvou do svých řad chlapce z celé České republiky. Konkurzy se konají v druhé polovině května v sedmi městech.

Český chlapecký sbor z Hradce Králové oslaví Velikonoce koncertem

Český chlapecký sbor z Hradce Králové se sbormistrem Jakubem Martincem připravil pro hradecké posluchače další z koncertů cyklu Královéhradecká zastavení. Velikonoční koncert s příznačným latinským názvem Hebdomas Sancta se uskuteční uprostřed Svatého týdne ve středu 4. dubna od 17 hodin v královéhradeckém Kostele Nanebevzetí Panny Marie.

Český chlapecký sbor opět prorazil za oceánem

Český chlapecký sbor z Hradce Králové se v úterý vrátil z velmi úspěšné koncertní cesty ze Spojených států amerických. Vystoupil zde na prestižní konferenci Asociace amerických sbormistrů NC ACDA v Madisonu. Hradečtí zpěváci slavili obrovský úspěch, zažili několikanásobné ovace ve stoje a dostalo se jim uznání od hudebních odborníků. Do Ameriky se vrátí hned v další koncertní sezóně.

Český chlapecký sbor odlétá na konferenci amerických sbormistrů

Pozvání, které se neodmítá - tak by se dalo nazvat prestižní hostování Českého chlapeckého sboru z Hradce Králové na výroční konferenci Severní divize Asociace amerických sbormistrů ACDA. Královéhradečtí zpěváci odletí do USA tuto neděli. Kromě dějiště konference v Madisonu ve státě Wisconsin zavítají i do dalších velkých měst v pěti amerických státech. Záštitu nad devítidenní koncertní cestou převzal 1. místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg.

Český chlapecký sbor se vrátil z famózního turné po Kanadě

Dvě desítky koncertů, vyprodané koncertní sály, každodenní standing ovation, tisíce najetých kilometrů, spousta zážitků a hlavně pozvání na další uměleckou cestu - taková je bilance koncertního turné Českého chlapeckého sboru z Hradce Králové po Kanadě, ze které se sbor se sbormistrem Jakubem Martincem vrátil tuto neděli.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.