PROFIT system franchise services s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


PROFIT system franchise services s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Internetový marketing na vzestupu

Praha 20. září 2011 – Světová jednička v oboru internetového marketingu WSI vstoupila na český trh. Pozice internetového marketingu celosvětově posiluje. Pro letošek se v Česku očekává překročení investic do tohoto oboru ve výši 10 mld. Kč.

Dietetická centra zamířila do malých měst

Praha 13. září 2011 – Dietetická centra Natur House stále častěji vznikají i v malých městech. Jsou provozována samostatnými podnikateli – franšízanty. „Pobočky v malých městech si až překvapivě rychle nacházejí stálou klientelu. Je to dáno podnikatelovou detailní znalostí lokality,“ míní Jan Gonda, majitel licence Natur House pro Českou a Slovenskou republiku.

Češi budují EVROPu

Praha 18. srpna 2011 - Ryze český koncept EVROPA realitní kancelář rozvíjí své pobočky pomocí franšízingu od roku 2008. Ke stávajícím 22 kancelářím plánuje do konce roku připojit dalších minimálně osm. Jako nejdynamičtější česká franšízová síť konkuruje takovým nadnárodním gigantům jako je RE/MAX, CENTURY 21 nebo COLDWELL BANKER.

Ještě letos alespoň pět sociálních automobilů potřebnýmpis

Praha 21. června 2011 – Společnost ATLANTIS MARSHAL, a.s. podporuje mobilitu potřebných. Do konce roku chce získat minimálně pět „sociálních automobilů“. Ty budou sloužit jako speciálně uzpůsobený dopravní prostředek zdravotně hendikepovaným dětem i dospělým. Pilotní projekt bude ještě letos realizován v Libereckém kraji. Poté se rozšíří i do dalších regionů.

Poslední tiskové konference


30. prodejna Natur House v Palladiu
31. 5. 2011 10:00 | Praha, OC Palladium, -2. patro prodejna Natur House více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.