Češi budují EVROPu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Češi budují EVROPu


Praha 18. srpna 2011 - Ryze český koncept EVROPA realitní kancelář rozvíjí své pobočky pomocí franšízingu od roku 2008. Ke stávajícím 22 kancelářím plánuje do konce roku připojit dalších minimálně osm. Jako nejdynamičtější česká franšízová síť konkuruje takovým nadnárodním gigantům jako je RE/MAX, CENTURY 21 nebo COLDWELL BANKER.

EVROPA realitní kancelář působí na českém realitním trhu od roku 1997. Díky samostatným podnikatelům – franšízantům – expandovala během tří let do všech regionů Česka. Nyní provozuje 22 poboček ve všech regionech ČR a do konce roku chce pokořit magickou hranici 30 realitních kanceláří. „V dosavadním dynamickém růstu sítě chceme i nadále pokračovat, v plánu máme také rozvoj stávajících poboček a posilování sítě o nové kanceláře v dalších lokalitách,“ vysvětluje plány Michal Macek, jednatel společnosti EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

Spolupráce založená na principech franšízingu znamená samostatné podnikání pod jednou značkou. Podnikatel tak získá svobodu ve vedení, spravování a řízení vlastní firmy. Franšízant je podpořen pomocí know-how, podnikatelského, finančního a personálního poradenství, vzdělávání a marketingových aktivit. „Podnikatel tak není odkázán sám na sebe, ale může se spolehnout na sílu značky a kompletní podporu za strany centrály jak v začátcích, tak po celou dobu spolupráce,“ uvádí Macek.

Podle údajů odborného portálu FranchisingINFO.cz je v současné chvíli největší realitní franšízovou sítí na českém trhu RE/MAX, jehož síť čítá na 131 kanceláří. Dalšími nadnárodními řetězci, které působí v rámci České republiky a rozvíjejí se pomocí franšízingu, je například CENTURY 21 s 52 pobočkami a COLDWELL BANKER, který v současné chvíli fúzuje s českou franšízovou kanceláří Union Partners. Po ukončení fúze a rebrandingu poboček dle standardů COLDWELL BANKER bude mít 22 kanceláří.

Je tak vidět, že i česká společnost si umí „ukousnout“ z pomyslného realitního koláče a konkurovat tak letitým americkým gigantům působícím na českém realitním trhu. Česká franšízová síť EVROPA realitní kancelář se již nyní rovná počtem svých poboček COLDWELL BANKER, která představuje nejstarší realitní síť v USA založenou v roce 1906.
Kontakt:

Jana Heřmánková
PR specialista
jhermankova@profitsystem.cz
www.profitsystem.cz
7731 651 49


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 8. 2011 10:24
Kategorie: Reality
Název zdroje: PROFIT system franchise services s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Česká společnost EVROPA realitní kancelář, s.r.o., působí na českém realitním trhu od roku 1997. Od roku 2008 se rozvíjí formou franšízingu. V současné chvíli provozuje 22 poboček ve všech regionech České republiky. V jejích řadách působí více než 300 zaměstnanců. Nabídka zahrnuje přes 2 700 nemovitostí, z nichž je valná většina nabízená exkluzivně. Do konce roku chce zahájit své působení také na slovenském realitním trhu. Centrála sídlí na pražském Václavském náměstí 793/36, v budově Melantrich.

Společnost EVROPA realitní kancelář, s.r.o., chce svojí činností přispět k celkovému zvýšení důvěry v realitní kanceláře na českém trhu. Proto nejen vše zajišťuje dle zákona a dle dobrých mravů, ale také dle etických zásad společnosti. V roce 2005 pro zvýšení důvěry dobrovolně navýšila obchodní jmění společnosti na rovný 1 000 000,- Kč.

Podrobnější informace naleznete na webových stránkách: www.rkevropa.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.