30. prodejna Natur House v Palladiu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková konference


30. prodejna Natur House v Palladiu


Datum, čas a místo konání

31. 5. 2011 10:00 | Praha, OC Palladium, -2. patro prodejna Natur House

Pozvánka

Vážení přátelé,

srdečně vás zveme na slavnostní otevření 30. dietetického centra Natur House na území České a Slovenské republiky, které se uskuteční za účasti managementu nákupního centra Palladium, master franchisora Natur House pro ČR a SR, hlavní dietoložky, franchisantů a příznivců zdravého životního stylu.

Na tiskové konferenci vám představíme koncept Natur House a jeho úspěchy v oblasti dietetického poradenství v České a Slovenské republice a zahraničí. Seznámíme vás s nejnovějšími novinkami v oblasti dietetiky a největšími „prohřešky“ Čechů v životosprávě.

Součástí tiskové konference bude ochutnávka produktů Natur House. V případě zájmu budete moci prokonzultovat svůj zdravotní stav s odbornicemi na dietetiku.

Natur House provozuje na 1.700 dietetických center po celém světě a v současné době je jedničkou na českém, slovenském i celosvětovém trhu ve svém oboru.

Svou účast na tiskové konferenci prosím včas potvrďte e-mailem či telefonicky na níže uvedené kontakty.

Těšíme se na setkání s vámi!
Kontakt:

Jana Heřmánková
PR specialista
jhermankova@profitsystem.cz
www.profitsystem.cz
7731 651 49
Vydáno: 19. 5. 2011 14:53
Kraj: Praha
Název zdroje: PROFIT system franchise services s.r.o. (ověřený zdroj [?])

Popis zdroje:
Společnost PROFIT system franchise services s.r.o. je mezinárodní konzultační společnost, která se zabývá komplexím poradenstvím v oblasti franchisingu. Společnost již zpracovala přes 130 franchisových konceptů pro různé obory, včetně bankovních. Jako jediná konzultační společnost ve svém oboru v České republice poskytuje rovněž podporu v oblasti public relations, komunikace s médii a mediálního školení. Společnost také vyhledává vhodné kandidáty pro prodej franchisových licencí a je členem skupiny Profit system s mateřskou centrálou v Polsku a pobočkou na Ukrajině. Další informace jsou k dispozici na: www.profitsystem.cz.

Společnost PROFIT system franchise services s.r.o. provozuje odborný portál www.franchisingINFO.cz, který je jediným specializovaným portálem na franchising v ČR. Denně přináší články o podnikání pod cizí značkou, vyhledává franchisanty a nabízí zajímavé podnikatelské příležitosti. Portál je zdrojem informací i pro Slovenskou republiku, která zatím takto zaměřeným informačním portálem nedisponuje.

Společnost PROFIT system franchise services s.r.o. je řádným členem České asociace franchisingu.

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.