Chaloupky o.p.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Chaloupky o.p.s.


Poslední vydané tiskové zprávy


Ve Velkém Meziříčí se bude promítat ve 3D na téma Peru a Bolívie

Na pracovišti Chaloupek ve Velkém Meziříčí se ve čtvrtek 15. března uskuteční 3D promítání fotografií z cest Matěje Boháče po Peru a Bolívii.

Na Chaloupkách patřil víkend nejen bylinkám

Pro někoho plevel, pro jiného lék a pochoutka. Tak nějak by mohlo znít motto letošního Víkendu nejen s bylinkami, který se konal uplynulý víkend ve středisku Chaloupky u Kněžic.

Učitelé z Vysočiny vyjeli do Bílých Karpat

Co to bylo zvěrokleštičství čili miškaření, jak vypadají pohrabice nebo opálka, kde roste křibice a oskeruše, to a ještě mnoho dalšího se dověděla dvacítka učitelů z Vysočiny na agrovíkendu v Bílých Karpatech, který pro ně připravila o.p.s. Chaloupky.

V Brtnici si vyzkoušeli jak na přírodní zahradu

Na dvě desítky účastníků přišlo strávit krásné úterní odpoledne na jednu brtnickou zahradu. Chaloupky o.p.s. zde totiž pořádaly seminář Jak na zahradu ve spolupráci s přírodou. Vařil se čaj, vyráběly pomazánky, mulčovalo se, nebo se například tvořil zaplétaný vrbový plot.

Od dubna mohou školy učit o přírodě přímo v přírodě

Školy na Vysočině mají novou možnost, jak učit své žáky o přírodě přímo v přírodě. Obecně prospěšná společnost Chaloupky pro ně připravila dva netradiční terénní ekologické výukové programy Za Naturou na túru, které probíhají v chráněných územích Dářská rašeliniště u Radostína a Velký Špičák u Třeště. Od dubna 2011 do konce roku se jich školy mohou účastnit zcela zdarma.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.