Český chlapecký sbor Boni pueri | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Český chlapecký sbor Boni pueri


Poslední vydané tiskové zprávy


Český chlapecký sbor Boni pueri pořádá zápis nových zpěváků

Unikátní umělecká škola a Český chlapecký sbor Boni pueri hledá nové chlapce pro zápis do přípravných oddělení i pro chlapce starší do hlavních koncertních skupin.

Diváci Smetanovy Litomyšle tleskali Boni pueri na zámku vestoje

Letní prázdniny začaly pro Český chlapecký sbor Boni pueri netradičně. „Dobří chlapci“ totiž přijali pozvání režisérky Magdaleny Švecové k provedení barokní opery Henryho Purcella The Fairy Queen - Královna víl, kterou spolu se sólisty a hosty Národního divadla Praha nastudovali přímo na objednávku festivalu Smetanova Litomyšl. Celý unikátní projekt byl koncipován do přírodního divadla na zámku Nové Hrady a předlohou se mu stalo dílo W. Shakespeara Sen noci svatojánské.

Boni pueri získali výroční cenu Unie českých pěveckých sborů

Český chlapecký sbor Boni pueri získal významné ocenění Unie českých pěveckých sborů. Ta udělila tělesu výroční cenu na prezentaci sborové kultury v zahraničí. O vítězích jednotlivých kategorií rozhodují členové hudební komise UČPS a volí je tajným hlasováním.

Českému chlapeckému sboru Boni pueri tleskalo Rusko a Ukrajina ve stoje

V minulých dnech se vrátil Český chlapecký sbor Boni pueri pod vedením svého ředitele a sbormistra Pavla Horáka z úspěšného turné do Ruska a Ukrajiny. Jedinečný koncertní zájezd, který se konal pod záštitou místopředsedy Evropského parlamentu Oldřicha Vlasáka, místopředsedkyně vlády Karolíny Peake a generálního konzula České republiky v Petrohradu Karla Charanzy, finančně podpořilo ministerstvo kultury, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj i město Hradec Králové.

Svatý týden s Českým chlapeckým sborem Boni pueri

Pro Svatý týden připravil Český chlapecký sbor Boni pueri s orchestrem Musica Florea za řízení dirigenta Marka Štryncla Nářky proroka Jeremiáše v hudbě Jana Dismase Zelenky.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.