Kulturní zařízení města Dobrušky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Kulturní zařízení města Dobrušky


Vydané tiskové zprávy


Jalegado Dance Company - „Synergy of lights in the darkness…“

Dobruška se chystá na velký taneční svátek. V pátek 4. března od 18,00 hodin vystoupí ve velkém sále Společenského centra taneční formace Jalegado Dance Company z Prahy se svým celovečerním tanečním představením.

Silvestřík pro děti slaví páté narozeniny

Poprvé před pěti lety uspořádalo město Dobruška silvestrovskou zábavnou show pro děti. Poslední den v roce je totiž pro většinu dospělých příležitostí k bujarým oslavám a vítání nového roku a na děti bývá často zapomínáno. Výjimkou je Dobruška, kde je slavnostní podvečer věnován právě jim.

690 let od první zmínky o Dobrušce jako městě

Slavnosti města Dobrušky 25. 6. – 27. 6. 2010

Město Dobruška připravuje přestavbu místního kina na moderní multifunkční zařízení

Ve středu 14. dubna 2010 proběhne v Panoramatickém kině 70 v Dobrušce oficiální rozloučení s provozem tohoto kulturního zařízení. Po čtyřiceti letech provozu ho čeká náročná přestavba a modernizace.

Radoslav Brzobohatý obdrží Zlatou medaili za zásluhy o rozvoj města Dobrušky

Ve čtvrtek 18. února 2010 v 15,30 hodin proběhne v reprezentačních prostorách historické renesanční radnice na náměstí F. L. Věka v Dobrušce slavnostní setkání s předním českým hercem Radoslavem Brzobohatým. U této příležitosti bude panu Brzobohatému předána Zlatá medaile za zásluhy o rozvoj města Dobrušky.

Závěrečný pořad k 240. výročí narození F. V. Heka

Ve čtvrtek 26. listopadu 2009 od 18.00 hodin proběhne v Panoramatickém kině 70 v Dobrušce závěrečný slavnostní večer věnovaný osobnosti F. V. Heka.

Večer k 240. výročí Hekova narození

Kulturní zařízení města Dobrušky pořádají v letošním roce cyklus pořadů a výstav, které připomínají život a dílo jednoho z nejvýznamnějších rodáků města Dobrušky, národního obrozence, spisovatele, satirika a hudebníka Františka Vladislava Heka. Jeho vlastní životopis využil spisovatel Alois Jirásek k napsání pětidílného románu F. L. Věk. Ve středu 14. října 2009 od 18.00 hodin proběhne v Panoramatickém kině 70 v Dobrušce slavnostní večer u příležitosti 240. výročí Hekova narození.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.