Silvestřík pro děti slaví páté narozeniny | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Silvestřík pro děti slaví páté narozeniny


Poprvé před pěti lety uspořádalo město Dobruška silvestrovskou zábavnou show pro děti. Poslední den v roce je totiž pro většinu dospělých příležitostí k bujarým oslavám a vítání nového roku a na děti bývá často zapomínáno. Výjimkou je Dobruška, kde je slavnostní podvečer věnován právě jim.

Letošní, již pátý, ročník je důkazem toho, že nápad, pořádat SILVESTŘÍK PRO DĚTI, byl dobrý. Proto se opět sejdou děti z širokého okolí na náměstí F. L. Věka v pátek 31. prosince, aby společně oslavily příchod roku 2011. Zahájení je přesně 16,00 hodin. Na programu, který je věnován všem dětem bez rozdílu věku, je velká diskotéka s Pohodex teamem, vystoupení kouzelníka Mistra Carla, hry a soutěže. Před osmnáctou hodinou zahraje Dobrušské žesťové sdružení. Přesně v 18,00 hodin bude odpočítána dětská půlnoc a následuje velkolepý ohňostroj. I letos je vyhlášena oblíbená soutěž o nejkrásnější jednohubku. Děti budou během odpoledne přinášet na náměstí svoje gurmánské speciality a zhruba po sedmnácté hodině budou známi její vítězové. Deset autorů nejoriginálnějších jednohubek dostane od města Dobrušky krásné ceny.

Organizačně se na realizaci programu podílejí spolu s městem také Kulturní zařízení města Dobrušky, Technické služby města Dobrušky a Pionýrská skupina F. L. Věka Dobruška.
Sponzorsky přispěly firmy: AG TYP s.r.o. tiskárna Kostelec nad Orlicí, Autoškola Josef Jarkovský z Dobrušky, NÁSTROJE CZ, s. r. o. Kyjov, Ing. Pavel Petr - Adler Dobruška, STAVOS s. r. o. stavební firma Dobruška a TO-PI-TO s.r.o. Vladimír Ficenec Dobruška.

Exkluzivním mediálním partnerem celého odpoledne je Rádio Frekvence 1.
Partnerem akce je pojišťovna Kooperativa.
Podrobnější informace najdete na www.mestodobruska.cz

Kontakt na pořadatele:

B. Čiháčková, místostarostka města Dobrušky, tel. 724 179 762
V. Svobodová, Kulturní zařízení města Dobrušky, tel. 724 878 055
V. Verner, Kulturní dům města Dobrušky, tel. 603 373 752

Kontakt:

Vladimíra Svobodová
vedoucí organizační složky
v.svobodova@mestodobruska.cz
www.mestodobruska.cz
724878055
494629614


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 3

Vydáno: 29. 12. 2010 13:53
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Kulturní zařízení města Dobrušky (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
organizační složka města Dobrušky sdružující pět kulturních zařízení - městskou knihovnu, informační centrum, vlastivědné muzeum, panoramatické kino, kulturní dům
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.