Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE


Poslední vydané tiskové zprávy


Pilotní projekt pro předškoláky

Zasednutí do školních lavic může u dětí s nedostatkem pohybu či s chybnými pohybovými návyky vyvolat bolesti zad či vést k nesprávnému držení těla, které ovlivní zdraví dětí i v dospělosti. Prevenci pozdějších obtíží, ale i odhalení skrytého talentu dětí, přinese pilotní projekt Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE a Nadace sportující mládeže, nad kterým převzal záštitu starosta 1. MO Plzně Mgr. Miroslav Brabec.

Lékař na telefonu

Jiří se vydal ke své praktické lékařce. Ta měla dovolenou a zastupoval ji kolega, kterého ale Jiří neznal, a tak si nebyl jeho diagnózou stoprocentně jistý. Zavolal proto lékaře na telefonu, s nímž své potíže zkonzultoval a potvrdil si tak snadno a rychle diagnózu, s kterou odešel z ordinace.

Výpisy z účtu aneb pacienti kontrolují lékaře

Klienti zdravotních pojišťoven využívají čím dál častěji možnost nahlédnout do svého osobního účtu. Někdy tak odhalí podvod, kdy lékař pojišťovně vykazuje výkon, na kterém pacient nikdy nebyl. Ještě častější je neoprávněná preskripce. Jen za letošní rok prošetřovala ZP METAL-ALIANCE desítky takových případů.

Poradí si pacienti se svými právy?

Připravovaná reforma zdravotnictví změní vztah pacient – lékař. Posílí postavení pacientů v systému a zejména jejich práva. Budou ale vědět, která to jsou? Právníci na telefonu Zdravotní pojišťovny METAL – ALIANCE už nyní nabízejí svým pojištěncům právní rady zdarma.

K lékaři se lze objednat i přes call centrum

Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE prostřednictvím call centra zajišťuje pro své klienty možnost „objednávání k lékaři“. Je prakticky jedinou zdravotní pojišťovnou, která svým klientům takovou službu nabízí.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.